Skip to content

Jak naše služby hodnotí ti, kteří už s Tutuki vylétli do světa? Nebo osobnosti, co nás podporují?

Sprachcaffe Malta: Veronika B.

...bála jsem se neznáma, ale bylo to super a upřímně se mi stýská. Díky pobytu to byly asi nejkrásnější prázdniny, které jsem kdy měla. Ze školy jsem byla nadšená. Měla jsem úžasnou učitelku a snad poprvé v životě jsem se těšila do školy :)). Mockrát děkuji a třeba za rok opět využiji vaše služby...
Přečíst celý článek

Pobyt na Chamber College: Katka T.

Na Maltu letěla poprvé sama a trošku jsem se bála. Na letišti na mě čekalo taxi a dovezlo mě k host family. Ta byla moc hodná a tak jsem přestala mít strach a začala jsem si užívat Malty. Na škole jsem si našla kamarády z různých koutů světa. Vše dopadlo skvěle a těším se zase někdy příště...
Přečíst celý článek

Pobyt v Dublinu: Barbora a Zuzana

Bára a Zuzka si chtěly vyšperkovat svou angličtinu a důkladně se připravit na závěrečnou cambridžskou zkoušku FCE. U toho jsme samozřejmě nemohli chybět. Splnil pobyt jejich očekávání? Zdokonalily se v angličtině tak, jak si přály? Přečtěte si jejich postřehy z jazykového pobytu v Dublinu.
Přečíst celý článek

Inlingua Salzburg: Pavel V.

Škola mi vybrala velmi příjemnou hostitelskou rodinu. Paní Johanna a její manžel Gusta byli naprosto úžasní lidé. Agentura Tutuki mi umožnila nejen splnění snu v podobě domluvení se německy, ale navíc jsem prožil fantastické dva týdny, kdy jsem měl možnost poznat lidi z celého světa.
Přečíst celý článek

BELS Malta: Daniel Š.

O studijním pobytu v cizině jsem začal uvažovat tehdy, když jsem si uvědomil, že se chci v angličtině posunout dál. Standardní výuka v jazykové škole tady u nás mě ale nelákala, protože v domácím prostředí se do cizího jazyka nikdy neponořím tak jako v zahraničí. Zaujala mne Malta.
Přečíst celý článek

ILAC Vancouver: Vojta K.

Chtěl jsem si vyřešit angličtinu jednou provždy a hledal jsem místo, kam bych mohl odjet. Společně s Jitkou z Tutuki jsme nakonec zvolili školu ILAC, která přijímá i úplné začátečníky. Odletěl jsem do Kanady na 16 týdnů a protože mám rád přírodu, vybrala mi Jitka město Vancouver.
Přečíst celý článek

Jazykový pobyt v Barceloně: Barbora

Bára je žena činu, a tak se s naší pomocí vydala v létě do nádherné Barcelony. Hlavní cíl její cesty však nebyl odpočinek a poznávání ikonického města, ale primárně se chtěla naučit španělsky. Proto jsme jí doporučili jednu z nejlepších jazykových škol LinguaSchools Barcelona. Jak hodnotí svůj pobyt?
Přečíst celý článek

Pobyt na Gateway, Malta: Lucie H.

Co na pobyt na Maltě na menší rodinné škole Gateway School of English říkala Lucie? Zařídili jsme jí dvoutýdenní pobyt, včetně ubytování i dopravy. Malta se jí moc líbila. Škola byla skvělá. Jen by si příště vybrala delší pobyt a ubytování ve školní rezidenci, která je hned vedle školy, místo v hostitelské rodině.
Přečíst celý článek

GV Calgary: Lucie. K

Má motivace pro cestu do zahraničí byla už od začátku jasná – zdokonalení se v angličtině. Za cílovou destinaci jsem si vybrala Calgary, protože do Kanady mě to táhlo asi nejvíce. A jak jsem později zjistila, byla to super volba. Tohle úžasné město mi nabídlo vše, za čím jsem se do světa vydala.
Přečíst celý článek

Pobyt v irském Corku: Lenka F.

Hlásím, že jsem úspěšně v Corku a velmi spokojená. Bydlím v úžasné rodině. Paní domu je milá, přátelská, komunikativní, starostlivá a navíc excelentně vaří. Nebála bych se k ní poslat ani vlastní dvanáctileté dítě. Výuka ve škole zatím také dobrá. Líbí se mi intenzivní elektronická komunikace.
Přečíst celý článek

Junior pobyt na Maltě: Honzík

Dobrý den, Pavlo, i když jsem Vám už děkovala mockrát, stále mám pocit, že to bylo málo. Tak dnes naposledy: moc a moc děkujeme, jak jste perfektně zorganizovala Honzíkův pobyt na Maltě, jak jste velmi rychle reagovala při prvních problémech a jak jste se po celou dobu jeho pobytu zajímala o to, jak se mu daří.
Přečíst celý článek

Junior pobyt na Sprachcaffe: Anička L.

Dobrý den, Anička po příjezdu ohodnotila Maltu výborně, hlavně jazykovku, lidi, učitele i akce. Když jsme se zeptali, jak by ohodnotila ve škále od 1 do 10 (10 nejlepší), řekla okamžitě bez váhání 11. Takže díky, myslím, že to je i Vaše zásluha. Hezký zbytek léta. PS Již si začíná šetřit na Maltu znovu...
Přečíst celý článek

Pobyt v Dublinu: Michaela M.

Škola je naprosto skvělá! Učitelé jsou milí a extrémně nápomocní! Dopolední kurzy jsou fajn, vždy je odlehčená atmosféra a často i hrajeme hry, kdy se soustředíme na komunikaci. Odpolední hodiny, které mám 2× týdně jsou trochu víc intenzivní a soustředíme se pouze na přípravu na CAE.
Přečíst celý článek

Pobyt v Řeznu: Tomáš P.

Pan Tomáš odjel do německého Regensburgu studovat obecnou němčinu. Jak se mu v tomto malebném historickém městě líbilo? Napsal nám: "Zkušenost byla velmi pozitivní - krásné prostředí, milí ochotní lidé, výuka přátelská a kvalitní. Více k tomu asi není co dodat! Krásný den."
Přečíst celý článek

Pobyt v Galway: paní Milada

Foťák se nám rozbil asi před dvěma lety. Protože jsem si ještě nepořídila chytrý telefon, vzala jsem si do Irska s sebou štětec a barvičky a malovala jsem. Výuka jen dopoledne, žádné domácí práce, prostě spousta času. První obrázek je z Barna woods - park na západním okraji Galway.
Přečíst celý článek

Pobyt na Maltě: Marian K.

Zdravím vás, Vlasto, na Maltě je zatím super. První dny jsem se rozkoukával a teď už začínám žít tu opravdovou dovolenou. Výletů je spousta, zrovna se na pár chystám. Škola je také výborná, přístup učitelů velice vřelý. Lidé na Maltě jsou velice příjemní a ochotní, nikam nespěchají a prostě žijí tak nějak v poklidu.
Přečíst celý článek

Kurz v anglickém Worthingu: Radka S.

Škola byla úžasná, malá, vše jak jsem si přála. Výuka probíhala pokaždé jinak, nikdy jsem se nenudila, vždy bylo o zábavu postaráno. Učitelé se střídají na každou hodinu a člověk má možnost poslechnout si více přízvuků a poznat více stylů učení. Za celou dobu jsem se nesetkala se špatnou reakcí nebo neochotou.
Přečíst celý článek

Galway: Hana K., Yvona K., Jirka J.

Dobrý večer z Galway, také Vás zdravíme. Je tu hezky a všechno probíhá dobře. Škola se nám všem líbí a užíváme si to. Počasí nám zatím přeje, každý den to vyjde tak, že prší, když jsme ve škole a odpoledne můžeme chodit po okolí. Zítra píšeme první test, tak se uvidí.
Přečíst celý článek

BELS Malta: Milan M.

Škola byla naprosto vynikající. Obzvlášť vyučující Michelle a Arianna ukázaly velkou míru profesionality i šikovnosti při vyučování. Jejich hodiny jsou ležérní a přitom velice dobře připravené, což vytváří příjemnou atmosféru a udává hodinám rychlý spád. Musím také pochválit rodinu Agius, u které jsem bydlel.
Přečíst celý článek

Pobyt na Maltě: Tomáš V.

Pan Tomáš strávil tři týdny na sluncem zalité Maltě. Studoval obecnou angličtinu (20 lekcí týdně), bydlel v apartmánech, účastnil se mimoškolních aktivit. Líbilo se mu zázemí školy i ubytování. Ocenil práci učitelů. Celý pobyt proběhl hladce a bez problémů. Možná se uvidíme i příští rok :).
Přečíst celý článek

Vanessa Milner – Milner School

Pavla Gultová, zakladatelka Tutuki, pracovala pro Vanessu Milner v Londýně. Na Milner School of English vedla marketing. Vanessa o agentuře napsala: Pavla and her team share so much experience that I cannot imagine a better equipped team to run Tutuki!
Přečíst celý článek

Kurz v St.Paul’s Bay na Maltě: Eliška L.

První týden byl pro mě úplně báječný, protože jsem ještě nikdy nebyla v zahraničí sama a s ostatními studenty. Všichni jsme se hrozně snažili, mluvili jsme prakticky neustále a trávili jsme se spolužáky čas i po škole. Volný čas jsme trávili na pláži a škola nás vzala ve státní svátky na výlety.
Přečíst celý článek

Proficiency AJ v Londýně: Renata H.

Škola výborná, učitelé vstřícní, milí, nápomocní a vtipní, Wimbledon krásný a Londýn dech-beroucí. Rodina milá, let v pohodě. Pobyt v Londýně jsem si užila a mnohé nové se dozvěděla. Vřele doporučuji jak školu, tak i společnost Tutuki, která mi školu vyhledala a vše výborně připravila.
Přečíst celý článek

Kurz na Maltě: Jaromír

Malta je krásné malé souostroví. Byl jsem tam v květnu a už v té době tam bylo mezi 25–30°C, prakticky pořád slunečno. Krásných písečných pláží je tu hodně. Zaujme také milovníky historie a architektury. Místní jsou velice milí, vstřícní, prakticky všichni mluví velmi dobře anglicky.
Přečíst celý článek

Pobyt v Dublinu: Veronika G.

Byla jsem tam velmi spokojená jak s přístupem vyučujících, tak s programem, který pro nás připravovali během celého pobytu. Zdokonalila jsem se v řeči a poznala krásy nejen města, ale i celého Irska. Ráda na pobyt i kurz vzpomínám a ráda bych se tam jednou vrátila a dále si rozšířila své jazykové dovednosti.
Přečíst celý článek

Pobyt na Maltě: Iva S.

Chtěla jsem Vám moc moc poděkovat za zprostředkování celého pobytu, za veškerou péči, budu Vás všude doporučovat :-). Jsme zvyklí jezdit na vlastní pěst, a tohle, to byl pro mě totální luxus :-). Letadlo jsem též zvládla, zapracovala jsem na sobě a cesta zpět už byla dobrá, jsem na to náležitě pyšná :-).
Přečíst celý článek

Londýn: Dana K. a Petra O.

První den prošli všichni noví studenti testy, byli jsme rozděleni do pěti úrovní. Já s kolegyní jsme se dostaly do Lower Intermediate. Je nás ve skupině 15, jsme z celého světa - Španělka, Francouzka, Italka, Číňanka, Ruska, 2 Egypťané, Saudská Arábie a Spojené Emiráty. Studium je zajímavé, ale velmi náročné.
Přečíst celý článek

Metodický kurz v Irsku: Miluše V.

Díky Vám si užívám v zelenkavém ráji (chtěla jsem napsat v ráji všech odstínů zelené, ale to má blbé konotace). Všechno funguje skvěle, celý přesun, ubytování - paní domácí je kouzelná, spolubydlící fajn, jídlo víc než dostačující, škola blízko, Galway je jako stvořené pro mě.
Přečíst celý článek

Pobyt v Rakousku: Zdeněk B.

Byl jsem s vaší spoluprací velmi spokojen. Díky! Posílám vám fotografie z pobytu. Upravte, prosím, názvy, aby byly případně správně. My studenti děláme občas chyby :). Vše můžete použít, jak budete potřebovat. Ve škole i v hostitelské rodině jsem si cítil skvěle. Hezký den. Zdeněk B.
Přečíst celý článek

Skupina žáků: pobyt v Salzburgu

Do cíle jsme dorazili bez problémů a celý pobyt proběhl ke spokojenosti naší i dětí. V jazykové škole Inlingua nás úžasně přijali a lektorka přizpůsobovala výuku věku i jazykové pokročilosti dětí. Ubytovaní jsme byli v hotelu Jufa, což je velmi příjemné ubytovací zařízení s příjemným a ochotným personálem.
Přečíst celý článek

ZŠ Němčice: pobyt na jihu Anglie

Pobyt probíhal ve městě Hastings v malém hotelu na břehu moře. Žáci prošli třídenním kurzem angličtiny. Průvodkyně Isabela nás provázela v Hastings, ale i v Eastbourne a v Brightonu. Angličtinu jsme slyšeli na každém kroku. Odjížděli jsme nejen se suvenýry v batohu, ale s mnoha úžasnými dojmy a zážitky.
Přečíst celý článek

Studenti v Hastings: ZŠ Letců R.A.F. Nymburk

Ubytování: rozkošné. Snídaně: superlativy. Výhled a lokace hotelu: nad všechna očekávání. Personál: maximálně ochotný. Škola English for Less: výborná, samá ochota a vstřícnost, mobil pro všechny případy, mapky, fajn opečovávání :).
Přečíst celý článek

Studentka ve Vancouveru: Romana

Škola náročná, ale to vy víte, nic neodpustí. Pokud není docházka v pořádku, tak body dolů a nepustí vás do dalšího levelu. Ale to se mě netýká, protože jak je známo, kdo si to platí, tak se k tomu staví úplně jinak. Už na sobě cítím i mírné pokroky. Nedovedu odhadnout jak velké, ale angličtina je rozhodně lepší.
Přečíst celý článek

Pobyt v Berlíně: Jarmila T.

Dobrý den paní Gultová, je to tu skvělé. Jsem v Berlíně moc spokojená, výlet byl fajn, pak jsem si udělala i sama výlet do Charlottenburgu. Dnes mi ve škole dali informace k sobotnímu transferu, všechno funguje parádně. Moc děkuju a zdravím do Brna, Jarmila T.
Přečíst celý článek

Pobyt žáků v Hastings: ZŠ Častrov

Oslovila nás malá skupina čítající 10 žáků z prvního stupně a 2 dospělé, zda-li bychom jim nezařídili jazykový pobyt v Anglii. Jak vymyslet šestidenní pobyt v Anglii pro malé děti z prvního stupně základní školy s malým rozpočtem? Zvládli jsme to a jsme rádi, že jsme dětem připravili zajímavý program.
Přečíst celý článek

ClubClass na Maltě: Anna L.

Tutuki nabízí naprosto profesionální jednání a záruku kvality. Díky (paní – slečně :o))Gultové se mi podařilo vycestovat na Maltu. A i přesto, že příprava výjezdu vázla na naší straně, jsem se nikdy nesetkala s negativní reakcí, kterou bych vlastně i očekávala. No, jak cituje Tutuki: „Domluvit se znamená porozumět“.
Přečíst celý článek

Pobyt v Londýně: Dita P.

Ve škole žádný stres, učitelé byli skvělí. Trošku mě překvapily páteční pravidelné testy :-), ale v dané atmosféře se i tohle dalo unést. Jen bych tam potřebovala strávit alespoň 3 měsíce, abych se opravdu zdokonalila. Pro mě (pro věčného začátečníka) však byly užitečné i ty dva týdny… rozvázalo mi to jazyk.
Přečíst celý článek

Pobyt v Anglii: Vlasta Ř.

Dobrý den paní Gutlová, bála jsem se zbytečně. Cesta proběhla bez problémů:-). Rodina je báječná. První den ve škole byl zajímavý. Učitelé jsou skvělí. Ve skupině jsou další 2 studenti z Čech a řada dalších národností. Moc vás zdravím do Brna. Vlasta Ř.
Přečíst celý článek

Pobyt na Maltě: Petra V.

Všechno probíhá perfektně. Ubytování, stravování i výuka. Je to moje první zkušenost, kdy jsem se musela ve všem spolehnout sama na sebe. Lidé jsou tu moc ochotní rozumět mé angličtině. Opravdu nemám co vytknout. Doufám, že to tak půjde až do konce mého pobytu.
Přečíst celý článek

Pobyt žáků v Anglii: ZŠ Lubina

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvěle odvedenou práci. Řidiči autobusu byli ochotní a milí, vyšli nám vstříc ve veškerých požadavcích, protože cestovat s dětmi ve věku 9 - 11 let není zrovna jednoduché. Byla s nimi skvělá komunikace a z naší strany jsem s nimi byli velice moc spokojeni.
Přečíst celý článek

Sprachcaffe Malta: Michaela a Martina

Dobrý den Pavlo, Náš pobyt na Maltě byl naprosto úžasný, jsme maximálně spokojené a můžeme Vaši agenturu jen doporučit! :-) Fotky určitě pošleme (máme jich mraky), bylo to úžasné, nezapomenutelné, a to i díky Vám!!!
Přečíst celý článek

O pobytu v Torontu: Kristýna

Když jsem se rozhodovala, jakou školu si vybrat, měla jsem rychle jasno. Jsem zaměřena na zákaznický servis, mám ráda lidi, a proto jsem se rozhodla studovat roční program Service Excellence for Business Diploma na škole ILAC. Zaujalo mě, že si můžu zlepšit komunikaci v angličtině přímo v oboru.
Přečíst celý článek

Pobyt v Řeznu: Táňa

S výukou na škole jsem naprosto spokojená. Učitelé jsou hrozně milí, vždy usměvaví a nápomocni. S čímkoliv za nimi přijdete, tak nic není nemožné. Učitelé dokážou němčinu také skvěle vysvětlit a v hodinách se probírána látka vždy opakuje, takže si to člověk i dobře zapamatuje, aniž by strávil hodiny nad učením.
Přečíst celý článek

O pobytu v Dublinu: Klára

Dublin je okouzlující město a zvolit školu v legendárním Temple Baru bylo trefou do černého! Pavla Gultová mi vysvětlila tamní systém i na co si dát pozor při výběru školy. Během 3 měsíců studia jsem měla FCE v kapse. Takže úkol splněn. Pavle patří můj velký dík, výběr dražší školy se mi několikrát vrátil.
Přečíst celý článek

Studenti o nás: Klára

Pavla se skvěle orientovala v irském prostředí a tak nebyl důvod hledat pomoc někde jinde. Po konzultacích s ní jsme se rozhodli pro Galway – město na západní straně ostrova. Můžu říct, že i díky Pavle a jejímu tipu na místo jsme v Irsku strávili skvělý rok plný nových zážitků. Pobyt v zahraničí a Tutuki mohu jen doporučit.
Přečíst celý článek

Studentka na Novém Zélandu: Eliška

Na Tutuki je úžasný jejich pozitivní přístup, komunikace s nimi je na výborné úrovni, je vidět, že to co dělají, dělají celým svým srdcem. Pojeďte také do Queenstownu, jako já :). Tutuki, děkuji vám za pomoc s výběrem nádherné školy a následným získáním studenského víza. Přeji vám mnoho spokojených studentů.
Přečíst celý článek
Nastavení soukromí
Podrobné nastavení Odmítám Souhlasím
Nastavení soukromí
Zrušit Uložit nastavení
;