Michaela Mňuková

Jazykový pobyt v ikonickém Dublinu

Michaela se chtěla zdokonalit v angličtině a dosáhnout pokročilé jazykové úrovně. Proto jsme jí pomohli zorganizovat jazykový pobyt v ikonickém Dublinu, kde studuje na rodinné škole Horner School of English, která si zakládá na kvalitní péči o své studenty.

Daří se vše k její naprosté spokojenosti? Vyhovuje jí škola i styl výuky? Účastní se mimoškolních aktivit? Přečtěte si, jak Micheala hodnotí svůj pobyt.

 

Michaela:

  • studuje na rodinné jazykové škole Horner School of English,

  • týdně má 26 lekcí angličtiny – 20 hodin týdně obecné angličtiny + 6 hodin týdně přípravy na zkoušky CAE (Certificate in Advanced English)

  • je ubytovaná ve školní rezidenci.

Nadšení ze školy je více než znatelné

Škola je naprosto skvělá! Učitelé jsou milí a extrémně nápomocní! Dopolední kurzy jsou fajn, vždy je odlehčená atmosféra a často i hrajeme hry, kdy se soustředíme na komunikaci. Odpolední hodiny, které mám 2× týdně jsou trochu víc intenzivní a soustředíme se pouze na přípravu na CAE.

Jaký je národností mix spolužáků?

Co se týče národnostního složení, tak převažují Španělé. Také je tu hodně Švýcarů. Zbytek třídy je z Argentiny, Německa a ČR.

Co říká (nejen) o učitelích

Všichni zaměstnanci školy jsou obecně milí a ochotní.

Mimoškolní aktivity jsou skvělé!

Co se týče mimoškolních aktivit, tak jsou skvělé! 2× týdně jsou aktivity v Dublinu po škole a obvykle jsou zdarma (výjimkou bývají vedené prohlídky památek). V sobotu probíhají celodenní výlety (cena bývá 60 €) a jezdí se do destinací po celém Irsku (byli jsme v Belfastu a viděli jsme Cliffs of Moher).

Daří se vše podle představ?

Irsko jsem si naprosto zamilovala, je to skvělá zkušenost! Škola je skvělá. Jediné co není úplně ideální, je stav residence. Moji spolubydlící neudržují čistou kuchyň, ale to se dá zvládnout a školu jsem o tom informovala.

Spolupráce s Tutuki…

Děkuji moc, celý proces byl díky vám mnohem jednodušší.

Michaelo, těší nás, že jste z Irska i školy nadšená a že se líbí. Rádi jsme se vším pomohli a usnadnili vám zařizování pobytu.