Jazykovy pobyt na Malte - Kukabara

Pobyt na prosluněné Maltě

Pro naši vtipnou klientku jsme vyřizovali dvoutýdenní pobyt na Maltě.

Paní Iva si vybrala metodický kurz pro učitele angličtiny, ubytování v hostitelské rodině s polopenzí, dále jsme zařizovali pro klientku zpáteční letenku i cestovní pojištění.

Před pobytem, v jeho průběhu i po návratu jsme spolu velmi živě korespondovali. Paní Iva má velmi osobitý styl psaní, tak nás její emaily bavily. Posuďte sami.

Z naší korespondence z Malty

Dobrý den,

moc Vás zdravím z Malty!

Přiletěla jsem v neděli v pořádku (umřelo mi asi tisíce nervových buněk, let letadlem je pro mě neskutečný stres!!!), je tu krásně teploučko, stále kolem cca 36-38 stupňů.

Škola je bezva, jsou vstřícní vyhovět jakémukoli přání či dotazu. Lektorka je moc milá a vůbec všichni lidé jsou tady moc milí!

Ubytování jste mi sehnala na jedničku, manželé jsou bezva lidi, velmi komunikativní, úžasní! Mají velký dům v Pembroke, vše je tu nové, krásné, čisté, voňavé.

Když poslouchám reference některých kolegyň, nechce se mi věřit, jak to někde může fungovat (resp. nefungovat…)

Snažím se po odpolednech poznávat krásy zdejšího okolí, ale dnes a zítra se jen čvachtám v moři, zvládla jsem tři výlety a potřebovala jsem pauzu, čekají mě výlety do Gozo, Sliemy a Mdiny. Je tu hodně slyšet Čeština, a to hlavně díky Výzvě č.56  :-) „Selfíčko“ zatím neposílám, moje Nokia bohužel nezvládá tyto operace :-)  Ale nemějte strach, pošlu!

Zatím pa, hezký večer, Iva S.

Po návratu

Dobrý večer, moc Vás zdravím! Konečně jsem se probrala z uvítacího delíria :-) a posílám taky fotku, abyste mě konečně viděla :-)  (…upřimně, o nic jste nepřišla, haha)

Chtěla jsem Vám moc moc poděkovat za zprostředkování celého pobytu, za veškerou péči, budu Vás všude doporučovat :-)  Jsme zvyklí jezdit na vlastní pěst, a tohle, to byl pro mě totální luxus :-)

Letadlo jsem též zvládla, zapracovala jsem na sobě a cesta zpět už byla dobrá, jsem na to náležitě pyšná :-)

Škola byla fajn. Se spolužáky jsme se shodli, že kurz byl příliš teoretický, ale mně to nijak nevadilo. Je pravda, že jsem (jako většina mých spolužáků) očekávala více praktických cvičení, ale celkově jsem byla spokojená. Škola taky bezva, velká budova s hodně třídami a učebnami, bylo tam čisto, celá klimatizovaná, vyučující i veškerý personál byl velmi milý a vstřícný.

Rodina byla úžasná, paní domácí je skvělá ženská, ráznější, ale velmi upřímná a starostlivá, taková „mamina“ nás všech  :-)  Nedivím se, že má pořád plno, protože kvalita jejích služeb je, řekla bych, vysoce nadprůměrná. Dům je překrásný, spíše luxusní, má doma stále čisto, voňavo, výborně vaří, vypere na požádání, každý své prádlo dostane v koši vzorně seskládané, zkrátka, o takovém komfortu se mi ani nezdálo!

Zážitků z výletů mám také hromadu, „nejcitelnějším“ zážitkem je nedělní požahání medůzou :-)  (jouvej jouvej! B-))

To jsem si sama sebe požahanou i nafotila :-)  „Learning through experiences“ bych doporučila každému!!!

Ještě jednou děkuji moc, Vaše služby jsou skutečně perfektní :-)

Hezký večer, Iva

Jazykovy pobyt na Malte – TutukiJazykový pobyt na Maltě – Tutuki