Zájezd & zprostředkování

Vážení přátelé, protože vám při poskytování našich služeb chceme zajistit maximální komfort po všech stránkách včetně stránky právní, upozorňujeme vás na to, že vámi objednaná kombinace služeb cestovního ruchu může za určitých okolností spadat pod režim zájezdu ve smyslu § 2521 a násl. občanského zákoníku. Společnost Tutuki s.r.o. je cestovní kanceláří, zájezdy můžeme prodávat a jsme pojištěni proti úpadku. Většina krátkodobých pobytů však spadá do režimu zprostředkování.

Studium v režimu zprostředkování

Většina studijních pobytů však bude spadat do režimu zprostředkování. V režimu zprostředkování vás upozorňujeme zejména na to, že na poskytnuté služby se nebude vztahovat pojištění proti úpadku cestovní kanceláře. Obdržíte od nás následující dokumenty:

Důležité je to, že o tom, do jakého režimu vámi poptávaný pobyt spadne, budete informováni před odesláním přihlášky k pobytu.

Studijní pobyt v režimu zájezd

Při plánování vašeho pobytu se může stát, že kombinací služeb cestovního ruchu se dostaneme při realizaci studijního pobytu v zahraničí do režimu zájezd. Pak od nás obdržíte následující dokumenty:

Klienti, kteří s námi na pobyt vyrazí v režimu zájezd, budou mít svůj pobyt pojištěn proti úpadku CK.

Tutuki jako CK

Společnost Tutuki s.r.o. je cestovní kanceláří. Níže najdete výpis z obchodního rejstříku, který oprávnění naší společnosti provozovat cestovní kancelář dokazuje.

Cestovní pojištění

Pokud máte zájem, můžeme vám ke všem pobytům zařídit cestovní pojištění. Průvodce pojištěním i sazebníky máte ke stažení níže. Nebo se podívejte na naši stránku věnovanou cestovnímu pojištění.