Skip to content

Jaké typy kurzů můžete v zahraničí studovat?

;

Typy kurzů jazyka

Věděli jste, že v zahraničí můžete studovat nejen jazykové kurzy obecné, ale také přípravy na různé mezinárodně uznávané zkoušky či kurzy zaměřené na slovní zásobu používanou v práci?

Kurzy se od sebe liší nejen náplní, ale také např. možností nastoupit každé pondělí či intenzitou výuky.

Níže vám přestavujeme jednotlivé kategorie typů kurzů:

Kurzy obecné

Obecné kurzy jsou zřejmě nejčastěji voleným typem při krátkodobém výjezdu do zahraničí. Můžete na ně nastoupit každé pondělí a studovat libovolný počet týdnů. Třídy jsou rozdělené podle úrovně od začátečníků až po pokročilé. Výuka je zaměřena na zlepšení dovedností ve čtení, psaní, gramatice a konverzaci. Na konci kurzu dostanete certifikát o absolvování kurzu.

Zkouškové kurzy

Zkouškové kurzy jsou zaměřeny na přípravu mezinárodně uznávaných zkoušek. Mají většinou pevné nástupní termíny a musíte studovat určitý počet týdnů. Dle typu zkoušky byste také měli mít požadovanou úroveň jazyka, aby vás do kurzu přijali. Při úspěšném složení zkoušky získáte cerfifikát, který můžete použít k oficiálnímu doložení vaší úrovně jazyka (např. při studiu na vysoké škole v zahraničí nebo při získání práce).

Obchodní kurz

Tyto kurzy jsou zaměřeny na rozvoj komunikace a slovní zásoby v obchodní sféře. Jsou určeny pro všechny, kteří si potřebují zdokonalit cizí jazyk pro své zaměstnání a kteří se chtějí naučit obraty používané v obchodním světě.

Kurzy pro učitele

Kurzy pro učitele jsou určeny pro lektory cizích jazyků. Jsou zaměřeny na metodiku výuky i na prohloubení znalostí cizího jazyka. Mají pevné nástupní termíny a většina z těchto kurzů probíhá o prázdninách.

Jazyk + aktivity

Pro všechny aktivní klienty jsme vytvořili speciální kategorii – Jazyk + aktivity, kde jde nejen o studium cizího jazyka, ale také možnost vyzkoušení si např. potápění, surfing, lyžování, snowboarding, tenis apod.

Odborné kurzy

Odborné kurzy mohou studovat všichni, kteří už nepotřebují prohlubovat své znalosti cizího jazyka, ale hledají studium v zahraničí na odborné škole. Většinou se jedná o různé typy business kurzů, které jsou např. v Kanadě spojeny i s možností získání práce.

Typy kurzů jednotlivých jazyků

Podrobné typy kurzů jednotlivých jazyků naleznete níže:

Nastavení soukromí
Podrobné nastavení Odmítám Souhlasím
Nastavení soukromí
Zrušit Uložit nastavení
;