Reference: Nový Zéland - Kukabara

Angličtina na Novém Zélandu

Eliška jede studovat na Nový Zéland. Vybrala si překrásné město na Jižním ostrově, Queenstown, aby byla co nejblíže horám a všem turistickým a outdoorovým možnostem, které toto prostředí nabízí. Krásné jezero, hory, moře také není daleko, protože na Zélandu je všechno dostatečně blízko, ať na odpolední výlet či na víkendovou akci. Je to přímo úžasná destinace na dovolenou, angličtinu a práci při studiu.

Poděkování Tutuki

Vlasto, děkuji ti za pomoc s výběrem nádherné školy v Queenstonwnu a následným získáním studenského víza. Přeji ti mnoho spokojených studentů.

Eliška Červená

Jak to celé začalo?

Eliška popsala, jak se jí podařilo cestu na Nový Zéland vlastně realizovat:

Kontakt na agenturu Tutuki jsme našly s kamarádkou přes internet.

Bylo to v období, kdy již nebylo možné využít Working Holiday Vízum na Nový Zéland, kvůli rychle obsazené kvótě pro tento rok. Takže následovalo zjišťování informací, jak získat jiný typ víz, abychom mohly na delší dobu odletět. U toho, samozřejmě, studovat i pracovat dohromady!

 

Studentské vízum s pracovním povolením platí dnes již také pro Nový Zéland.

 

Informace jsme nejdříve hledaly na internetu, potom jsme přešly k osobnímu setkání. Jelikož internetově získané informace byly někdy dost odlišné, setkaly jsme se s Vlastou, který nám odpověděl na veškeré otázky. Pokud si náhodou nebyl jist správnou odpovědí, ověřoval si ji rovnou na ambasádě.

Na Vlastovi je úžasný jeho pozitivní přístup, komunikace s ním je na výborné úrovni, je na něm vidět, že to co dělá, dělá srdcem.

Domluvte si nezávaznou osobní schůzku v Tutuki, nestojí to nic víc, než váš čas, a určitě na tom jedině vyděláte.

Eliška