Jazykový pobyt v Londýně - Kukabara

Pobyt v Londýně

Dvěma příjemným dámám, paní Daně K. a Petře O., jsme vyřizovali dvoutýdenní jazykový pobyt v Londýně.

Součástí byly lekce angličtiny (20 lekcí týdně), letecká doprava, ubytování v hostitelských rodinách, polopenze, vyzvednutí a dovoz na letiště, cestovní pojištění.

Jak se dámám v Londýně líbilo? Přečtěte si níže.

Zážitky z Londýna

Dobrý večer, paní Gultová.

Píši Vám slibovaný mail ohledně našeho studia na jazykové škole.

První den prošli všichni noví studenti testy, byli jsme rozděleni do pěti úrovní. Já s kolegyní jsme se dostaly do Lower Intermediate.

Je nás ve skupině 15, jsme z celého světa – Španělka, Francouzka, Italka, Číňanka, Ruska, 2 Egypťané, několik studentů ze Saudské Arábie a Spojených Emirátů. Studium je zajímavé, ale velmi náročné. Naše skupina má výuku od 14.30 do 17. 45 s jednou přestávkou.

Hned první den ve škole jsme měli možnost jít na výlet lodí po Temži se zlevněnou vstupenkou.Tak jsme viděli důležité turistické atrakce i památky trochu jinak. Teď nám nabízeli možnost hry kroketu. Máme také papír s nabídkou akcí školy.

Ve škole se o nás vzorně starají, hned na začátku se nám přišel představit ředitel s celým týmem. Všechny materiály máme zdarma.Ve školním klubu si můžeme koupit z velkého automatu teplé i chlazené nápoje. Součástí klubu je počítačová místnost (asi 10-15 počítačů), kde můžeme studovat nebo dělat on-line úkoly (mají pro jednotlivé úrovně různé možnosti).

Hostitelská rodina je příjemná, paní je temperamentní černoška, v pondělí odjíždí na dovolenou do Španělska, bude se o nás starat manžel. Jídlo dobré, teplé večeře. Manželé jsou velmi přátelští a pohostinní. Vše nám radí.

A Londýn je ohromný. Vzhledem k tomu, že máme odpolední výuku, máme celý den pro sebe, i po škole jsme vždycky ve městě a užíváme si atmosféry.

Cesta do školy metrem nám trvá 20 minut a 5 minut pěšky. Na Trafalgarské náměstí to je také 5 minut.

Díky moc za zařízení celého pobytu.

S pozdravem Dana K. a Petra O.

Tutuki moc děkuje za zaslaný email se zážitky z pobytu.