Reference: English for less

Angličtina v Anglii

Vypravili jsme do Anglie do městečka Hastings také skupinu 30 žáků ze ZŠ v Nymburku. Jazykový kurz i aktivity absolvovali na škole English for less.

Součástí pobytu bylo studium angličtiny (9 lekcí), ubytování v hotelu s plnou penzí, doprava autobusem, cestovní pojištění, celodenní výlet do Londýna, půldenní do Brightonu, prohlídka Hastings, návštěva muzea v Hastings, Victorian Tea Afternoon aneb, jak se správně pije a připravuje pravý anglický čaj :).

Postřehy z pobytu

Ahoj, Pavlo,

díky za email, ještě jsem se nestačila probrat + sebrat + vzchopit k prohlížení mailů, omlouvám se.

Bylo to moc pěkné, dětem se to líbilo, snad nebyla a není jediná výhrada.

Ubytování: rozkošné , fakt, že výuka byla v hotelu – naprosto skvělé, snídaně – superlativy, výhled a lokace hotelu – nad všechna očekávání, personál – maximálně ochotný.

English for Less: výborné, ochota a vstřícnost, mobil pro všechny případy, mapky – fajn opečovávání. Klukům se nejvíc líbilo, že šli se Stevenem na kafe a mohli konverzovat.

Program mimoškolních aktivit: zajímavý, asi největší ohlas měla Victorian Tea Afternoon a Rescue Station, byl to kontakt s angličtinou, spontánní dotazy, možnost slyšet rodilé mluvčí.

Počasí: dobré :)

Jediná malá výhrada by snad byla k Londýnu, kdy jsme se jako skupina osamostatnili, neboť věkové složení našich dítek neumožňovalo spojení s tou druhou partou.

Naštěstí jsme se dle ujednání sešli na metru v Greenwich, takže naše děti o nic nepřišly a bus zpět jsme stihli.

Děkujeme ještě jednou a zdravíme.

Hodně spokojených zákazníků!

PS: Máte moc pěkné stránky!! Velmi propracované, se zábavným testem, fakt nevídané!!

S pozdravem,

Jitka Pencová, ZŠ Letců R.A.F., Nymburk

Tutuki děkuje za email i fotografie.