Kdo jsme a co děláme

Jsme hlavně zkušení cestovatelé. A postupně se z nás s přibývajícími znalostmi a schopnostmi stali specialisté na (nejen) jazykové pobyty v zahraničí.

Máme tedy opravdu hodně nacestováno a načerpané poznatky rádi předáváme dále. Proto už pár let pomáháme jako agentura Tutuki (dříve Kukabara) plnit sny o studiu, práci nebo životě v cizině. A posíláme tak lidi za životními zážitky – protože výjezd do zahraničí je velká věc, co přináší mnoho jedinečných a neopakovatelných zkušeností.

Staráme se od začátku až do konce

Radíme, plánujeme a realizujeme, to je Tutuki v kostce. Nezaškrtáváme jen kolonky na papíře, pro své klienty jsme spolehlivým parťákem už od prvotního přemýšlení nad možností vycestovat do ciziny.

Na základě vlastních zkušeností a oborových znalostí tak vždy perfektně poradíme s výběrem ideální destinace nebo kurzu a poté vše spolehlivě zajistíme přesně podle vašich individuálních přání a požadavků. A jsme tu pro vás i po celou dobu vašeho zahraničního pobytu.

Zakládáme si na osobním přístupu a neslibujeme nesplnitelné. Moc dobře víme, že to, co vyhovuje jednomu, vůbec nemusí „sednout“ druhému. A protože vaše spokojenost je to nejdůležitější, do ničeho nikdy nenutíme a vždy jednáme otevřeně a férově.

V čem spočívá naše síla?

  • To, co děláme, nás baví.
  • Máme vlastní osvědčené know-how.
  • Umíme (si) poradit v jakékoli situaci.

Dále zařizujeme také studium v Austrálii nebo na zahraničních středních školách. Do zahraničí se tak s naší pomocí vydávají jak dospělí, tak i děti a mládež.

Proč Tutuki?

Náš název vyjadřuje nejen naši lásku k Austrálii a Novému Zélandu, ale také vypovídá o našem celkovém přístupu. Slůvko „tutuki“ pochází z maorštiny (Maoři byli původní obyvatelstvo Nového Zélandu) a znamená „uspět, dosáhnout (něčeho) a překonat překážky“. Třeba ty, které vás brzdí od vysněné zkušenosti ze zahraničí.

Maorská tematika inspirovala i naše logo a barvy. Motivy symbolizují pevný vztah, který rádi budujeme s našimi klienty. Naši cestovatelé pro nás totiž nejsou jen položka na seznamu, ale partneři, kterým pomáháme splnit sen o životním zážitku. Doplnili jsme je odstíny červené, která je v novozélandské kultuře populární.