Skip to content

Pobyt v Londýně: Dita P.

Studium ve světoznámé čtvrti Wimbledon​

Pro paní Ditu P. jsme zařizovali 2 týdny kurzu obecné angličtiny na škole Milner School of English v londýnské čtvrti Wimbledon!

Bydlela v hostitelské rodině s plnou penzí.

Opět jsme organizovali nejen studijní pobyt, ale také letenku a cestovní pojištění.

A také nám bylo potěšením s paní Ditou spolupracovat :).

O Milner school of English

Vážená paní Gultová,

ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Vaše služby ohledně mého jazykového pobytu v Londýně. Jsem už týden doma a pořád se vracím myšlenkami do Londýna. Byla to pro mě skvělá zkušenost a možnost poznat něco nového, jak ve škole, tak v centru města.
Cestování tam i zpět proběhlo bez problémů, buď jsem se řídila davem nebo jsem se prostě zeptala…Užívala jsem si i odvoz a dovoz na letiště pro mě luxusními vozy :-).

Rodina byla skvělá, anglická, komunikativní… jen jsem jim prostě s mojí angličtinou moc nestačila :-). Paní vařila skvěle, vyprala mi několikrát prádlo a s hlavou rodiny jsem byla na výletě na kole po parcích.

Ve škole žádný stres, učitelé byli skvělí. Trošku mě překvapily páteční pravidelné testy :-), ale v dané atmosféře se i tohle dalo unést. Jen bych tam potřebovala strávit alespoň 3 měsíce, abych se opravdu zdokonalila. Pro mě (pro věčného začátečníka) však byly užitečné i ty dva týdny…rozvázalo mi to jazyk.

A jak jste říkala, v kantýně byl velmi vstřícný personál. Obědové balíčky byly dostatečné a bohaté.

Pro poznávání centra jsem měla méně času, ale užívala jsem ho plnými doušky a počasí mi přálo. Dovolila jsem si přiložit alespoň jeden fotodokument :-).

Pokud se mi naskytne nějaká podobná příležitost, ráda se na Vás zase obrátím.

S pozdravem a velkým díkem, Dita P.

Tutuki moc děkuje za zpětnou vazbu!

Nastavení soukromí
Podrobné nastavení Odmítám Souhlasím
Nastavení soukromí
Zrušit Uložit nastavení
;