Reference: pobyt na Maltě

Anna na Maltě na škole ClubClass

Annu jsme v rámci dotačního programu, tzv. Výzvy č. 56, který byl určen pro české učitele a žáky, poslali na 2 týdny na Maltu na školu ClubClass.

Anna o zařizování pobytu

Výzva 56 se stala výzvou nejen mnohým učitelům z České Republiky, ale také mnohým agenturám, které měly za úkol splnit podmínky a zařídit výjezdy českých pedagogů, žáků a studentů do anglicky mluvících zemí. Zorganizovat něco takového vyžaduje velkou dávku mnoha vlastností, včetně trpělivost, vstřícnosti, schopnosti komunikovat na mnoha úrovních a v neposlední řadě i pochopení druhých a příjemné vystupování. S tím vším jsem se setkala a nejen s tím.

Tutuki nabízí naprosto profesionální jednání a záruku kvality. Díky Výzvě 56, ale zejména díky (paní – slečně :o))Gultové se mi podařilo vycestovat na Maltu. A i přesto, že příprava výjezdu vázla na naší straně, jsem se nikdy nesetkala s negativní reakcí, kterou bych vlastně i očekávala.

Splnilo se mi malé tajné přání pobýt v zimním období v místě, kde je zřejmě pouze jaro nebo léto a to celé bylo doplněno snem každého učitele „jazykáře“, tedy možností používat jazyk intenzivně každý den.

Anna o škole ClubClass

Club Class je špičkově vybavená jazyková škola s mnohaletou praxí ve výuce cizích jazyků na všech možných úrovních. Nabízí jak dlouhodobé, tak i krátkodobé kurzy, které lze designovat podle individuálních potřeb jednotlivců. Ubytování přímo v areálu školy nabízí v podstatě veškerý možný komfort včetně sportovního vybavení tělocvičny a venkovního bazénu, který je v létě plně využit.

Anna o Maltě

Strávila jsem na Maltě pouhých 14 dní, ale mohu říct, že jsem stihla mnoho. Najdete tu od každého něco a hlavně v teplotách, které jsou více než příjemné, takže ani nevadí, že jízdní řády místní hromadné dopravy jsou tu zřejmě jen od toho, aby zastávky nevypadaly smutně, a že i když náhodou autobus přijede přibližně včas, nemusí zastavit…nemávnete-li…

Systém je jednoduchý a každý ho pochopí v podstatě ihned. Stačí dávat pozor a hlavně se nerozčilovat…To je to, co Maltu dělá Maltou a na co bude každý, kdo ji navštíví, vzpomínat…Jistota, že i když je doprava nejistá, chladem a hladem neumřete.

Pokud máte zájem vyjet za jazykem a potřebujete pomoc, rozhodně nemusíte váhat a oslovte Tutuki. Kromě osobního přístupu najdete velmi profesionálně a také rychle odvedenou práci! No, jak cituje Tutuki: „Domluvit se znamená porozumět“.

Anna L.

Tutuki opět děkuje za parádní reference i fotky!