Barbora – jazykový pobyt v Barceloně

Jak hodnotí svůj jazykový pobyt v Barceloně?

Bára je žena činu, a tak se s naší pomocí vydala v létě do nádherné Barcelony. Hlavní cíl její cesty však nebyl odpočinek a poznávání ikonického města s architektonickými skvosty od Antoni Gaudího, ale primárně se chtěla naučit španělsky.

Doporučili jsme jí proto jednu z nejlepších jazykových škol v Barceloně, která patří do sítě vysoce kvalitních jazykových škol ve Španělsku a Latinské Americe.

Hlavním posláním školy LinguaSchools Barcelona je poskytovat svým studentům skvělé kurzy španělštiny v jedinečném kulturním kontextu a nabídnout nezapomenutelný zážitek. Což se jim opravdu daří.

Barbora:

  • studovala intenzivní španělštinu na jazykové škole LinguaSchools Barcelona,
  • absolvovala 3týdenní studijní pobyt
  • a byla ubytovaná v hostitelské rodině.

Jste zvědaví, jak hodnotí svůj jazykový pobyt v Barceloně?

 

Naprosto skvělé!

Díky Tutuki jsem vycestovala do Barcelony na tři týdny. Vše bylo perfektní, komunikace, škola i hostitelská rodina. Kromě jazyka (z úrovně A1 na A2/B1) jsem si s sebou přivezla nespočet zážitků a obrovskou motivaci do budoucna.

Moc děkuji za všechno a stoprocentně doporučuji.

 

Barbora je tak moc nadšená, že po návratu domů už přemýšlela, že se vydá na další studijní pobyt. To nás opravdu moc těší. Je úžasné, že nadále chce zvyšovat úroveň své španělštiny a objevovat krásy Španělska. A co vy? Také se vydáte na cestu za studiem a poznáním? ;-)