Lenka student last day picture

Jazykový pobyt v Corku

Naší milé klientce Lence jsme pomohli zorganizovat dvoutýdenní jazykový pobyt v malebném Corku, kde si chtěla vypilovat svoji angličtinu.

Podle nadšené reakce nejen po příjezdu, ale i po návratu domů usuzujeme, že se vše povedlo na jedničku k její maximální spokojenosti.

Zjistěte, z čeho měla největší radost, jak jí sedl styl výuky nebo jestli za pouhých 14 dní dokázala posunout svou angličtinu na vyšší úroveň.

Paní Lenka:

  • studovala na jazykové škole Cork English College,
  • týdně měla 26 lekcí angličtiny,
  • byla ubytovaná v hostitelské rodině s polopenzí.

První dojmy po příletu

Dobrý den,

hlásím, že jsem úspěšně v Corku a velmi spokojená. Bydlím v úžasné rodině. Paní domu je milá, přátelská, komunikativní, starostlivá a navíc excelentně vaří. Nebála bych se k ní poslat ani vlastní dvanáctileté dítě. Včera odpoledne mne vozila po okolí autem, aby mi ukázala zajímavá turistická místa. Ačkoliv mi má zajistit pouze snídaně a večeře, tak dostávám do školy s sebou ještě i oběd. Mně neudělal svačinu do školy nikdo už 40 let. :-)

I když musím z Carrigaline do školy dojíždět (nejméně 30 minut kvůli zácpám), tak tato rodina za to dojíždění rozhodně stojí.

Výuka ve škole zatím také dobrá. Líbí se mi intenzivní elektronická komunikace  a i to, že máme další možnosti, jak si víc „naložit“. Systém, kdy se vystřídá během dopoledne více učitelů, mi také vyhovuje. Vystřídají se různé styly, a tím se snižuje riziko, že mi některý z učitelů nesedne.

Suma sumárum po prvním dni SUPER!

Děkuji.

Lenka

Nadšení ji nepřešlo ani po návratu domů

Dobrý den,

hlásím, že v Irsku proběhlo vše výborně a jsem úspěšně zpět v ČR.

Byla jsem s celou akcí velmi spokojená. CEC (Cork English College) je nejlepší jazykovka, kterou jsem zatím potkala. Hodně mi vyhovoval jejich trochu jiný systém výuky, kdy se během dne vystřídá více učitelů a probírá se tak více témat najednou a každé téma se tím pádem bere i delší dobu za pomoci materiálů z více zdrojů.

Já jsem navíc měla i ohromné štěstí na hostující rodinu.

Další důležitý bod byl, že jsem tam byla opravdu jediná z ČR a za celé dva týdny jsem česky mluvila jen do telefonu. Ačkoliv pouhých 14 dní, tak na sobě pozoruji prokazatelný pokrok, větší než při předchozích pokusech.

Chválím Tutuki kudy chodím, tak doufám, že vám přihraji nějaké nové klienty. :-)

Lenko, jsme moc rádi, že se vše povedlo a že jste tak spokojená a nadšená. Bylo nám ctí Vám se vším pomoci a děkujeme za chvalozpěvy, které na nás pějete.

 

Lenka F. – FrActivity