Skip to content

Kurz v anglickém Worthingu: Radka S.

Studium angličtiny - CES Worthing - Kukabara

Angličtina u moře

Pro paní Radku jsme zařizovali dvoutýdenní jazykový pobyt na škole CES v přímořském Worthingu.

Součástí pobytu byly:

  • intenzivní angličtina – 30 lekcí týdně
  • ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí
  • letenka
  • cestovní pojištění
  • pojištění storna pobytu.

A jak se paní Radce líbilo?

Dobrý den, paní Gultová,

posílám malé hodnocení na školu ve Worthingu a rodinu.

Výuka

Škola byla úžasná, malá, vše jak jsem si přála (ale i tak se do školy vešlo hodně studentů :).
Výuka probíhala pokaždé jinak, nikdy jsem se nenudila, vždy bylo o zábavu postaráno. Učitelé se střídají na každou hodinu a člověk má možnost poslechnout si více přízvuků a poznat více stylů učení. Učebnice se dají zapůjčit nemusí se kupovat.

Za celou dobu pobytu jsem se nesetkala se špatnou reakcí nebo že by někdo nepomohl.

Na konci kurzu je test. Nic dramatického. Je sice delší, ale z látky, kterou celou dobu probíráte. Výsledkem je certifikát a doporučení pro další studia.

Mimoškolní program

Škola měla krásný a pestrý program pro studenty, dobrou organizaci a musím říct, že velký zájem o studenty. Každý den byly organizovány minimálně 1-2 akce pro studenty a o víkendu byl výběr z několika výletů po okolí. Člověk se vlastně nemusel o nic starat, zaplatil si lístek u “STAFF” a pak došel na nádraží…prostě super.

Hostitelská rodina

Měla jsem i velké štěstí na rodinu, teda spíše na Jackie:). Měla nádherný, čistý dům, vařila teplé večeře a po večeři nám servírovala pudink nebo zmrzlinu. No kdybych nechodila celou dobu ze školy a do školy pěšky, tak si budu muset připlatit ještě jedno sedadlo v letadle….opravdu to byla dobrota. Mohla jsem si vařit i sama, když jsem chtěla, pračka k dispozici prostě vše ….

Spolužáci

Já osobně jsem potkala studenty převážně z Turecka, Španělska a Polska. Studenti byli o hodně mladší než já, ale myslím si, že tam nikdo věkový rozdíl neřešil. Legrace byla i tak.

Přikládám pár fotek z pobytu, bohužel školu jsem až tak moc nefotila, uchvátilo mě zdejší okolí. Bylo nádherné a můj plán je, se do Worthingu a na studia angličtiny zase vrátit.

Pěkný večer a ještě jednou moc děkuji, bylo to naprosto dokonalé!

Radka S.

Nastavení soukromí
Podrobné nastavení Odmítám Souhlasím
Nastavení soukromí
Zrušit Uložit nastavení
;