Reference: pobyt v Hastings

Pobyty pro žáky

V loňském roce jsme také hojně spolupracovali se základními a středními školami, kterým jsme připravovali studijní pobyty pro žáky a studenty do Anglie.

Jednalo se většinou o týdenní pobyty. Na těchto skupinových výletech jsme spolupracovali se školou English for Less v Hastings, která odvedla parádní kus práce (děkujeme) a i díky ní jsme získali mnoho pozitivních reakcí.

Co bylo součástí pobytu?

  • Doprava: klimatizovaným autobusem do Hastings a zpět
  • Ubytování: v rezidencích ve více-lůžkových pokojích, zvlášť holky, zvlášť kluci
  • Výuka angličtiny: 9 hodin týdně, maximálně 15 žáků v 1 třídě, rozdělení dle úrovní
  • Strava: plná penze
  • Aktivity: prohlídka historické části Hastings, Victorian Tea Afternoon (aneb jak se řádně vaří a pije čaj v Anglii :), výlet do Brightonu nebo výlet do zábavního parku – Drussila’s Park, celodenní výlet do Londýna na cestě zpět
  • Pojištění: po celou dobu pobytu
  • Průvodce

A jak se pobyt líbil ZŠ Lubina?

Vážená paní Gultová,
ve dnech 21. – 26.9.2015 jste pro nás společně připravili vzdělávací a poznávací zájezd do Anglie.
Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvěle odvedenou práci.
Řidiči autobusu byli ochotní a milí, vyšli nám vstříc ve veškerých požadavcích, protože cestovat s dětmi ve věku 9 – 11 let není zrovna jednoduché. Byla s nimi skvělá komunikace a z naší strany jsem s nimi byli velice moc spokojeni.

Co se týče programu, ubytování, stravování a školy – vše bylo skvěle připraveno a zajištěno. Úžasná komunikace se všemi učiteli, děti byly nadšené a my také. Mohli jsem s dětmi být přímo ve výuce, což bylo fajn. Za tuto část Vám patří veliký dík, protože vše bylo zajištěno a perfektně připraveno.

Bohužel, nejslabším článkem celého programu byl pan průvodce, který evidentně na práci s touto věkovou skupinou dětí nestačí. Pan Zelinka si nic z toho nechtěl připustit a tak 90 % práce zůstalo na nás. Ale vše jsme zvládli bez úhony :).

Jinak jsme byli moc spokojeni a ještě jednou Vám chci za děti i doprovod. Bylo to díky Vám krásné – zážitek pro děti i dospělé na celý život.

Posílám fotografie i video z cesty.

Mgr. Ivana Davidová, ředitelka ZŠ Kopřivnice – Lubina

Tým Tutuki děkuje

Asi jste si už všimli, že reakce necháváme v této sekci autentické, takže se čas od času vyskytují i názory, které úplně pozitivní nejsou (v tomto případě se nám nepovedl průvodce :(. Konstruktivní kritika nás však posouvá dále a díky této reakci jsme daného průvodce na další výlety již nevyužili. Takže vřelé díky za vaši komunikaci a za to, že nám dáváte vědět, co se nám daří a co ne :).