Reference: GCI Galway

Dvoutýdenní pobyt v irském Galway

Pro Jirku, Hanku a Yvonu jsme vyřizovali dvoutýdenní pobyt v irském městečku Galway na škole Galway Cultural Institute.

Zorganizovali jsme pro ně komplet celý pobyt, který se skládal z kurzu angličtiny a ubytování ve školní rezidenci; letecké dopravy do Dublinu a zpět; autobusového přesunu z Dublinu do Galway a taxíku, který je přepravil do rezidence; cestovního pojištění na celou dobu pobytu.

Střípky ze vzájemné korespondence

Dobrý večer z Galway,

také Vás zdravíme. Je tu hezky a všechno probíhá dobře. Škola se nám všem líbí a užíváme si to. Počasí nám zatím přeje, každý den to vyjde tak, že prší, když jsme ve škole a odpoledne můžeme chodit po okolí. Zítra píšeme první test, tak se uvidí. Z Irska posíláme trochu ochlazení a deště.

Hana, Yvona a Jiří

PS: V příloze je foto školy, když svítí slunce.

 Dobrý den,

dnes jsme všichni psali test a dopadl nám všem dost dobře, jsme moc spokojení.

Kolega Jiří byl včera na „pub night“, dnes byl unavený, ale my dvě s Yvonou jsme šly opět na výšlap. Mimochodem, právě tohle si tady obě moc užíváme, rády chodíme a příležitostí k procházkám je tu dost a dost. Mám krásné fotky z lesa, také z pláže, kde se někteří koupou (brrrr!). Ty tentokrát nepřikládám, protože je zatím nemám stažené, ale posílám fotku Jirky, který mi dal také svolení k jejímu uveřejnění.

Zítra máme v plánu jezero Corib, Jirka jede na Moherské útesy. Co bude v neděli, to se uvidí podle počasí, zatím nám přeje:-)Mějte se krásně! Hana K.

Galway - GCIGalway Cultural Institute – Tutuki