Vítejte na škole

ILAC Toronto

ILAC je špičkovou školou s tradicí, vybavením a zkušenostmi. V obou našich městech (Torontu i Vancouveru) jsme velkou školou s dostatečným zázemím a vybavením.

Jsme jednou z nejúspěšnějších škol světa v hodnocení studentů a agentů, hlídáme si vysokou kvalitu a nastolené standardy v obou svých městech a nabízíme skvělou volbu pro všechny, kteří cílí na nejvyšší kvalitu vzdělání.

Nabízíme:

 • excelentní úroveň kurzů angličtiny
 • Young Adult Program  pro věk 16-18 let, který vzniká nově od roku 2018 (více u ILAC Vancouver)
 • pracovně-studijní program (ILAC Service Excellence for Business), který je velkou šancí pracovat v Kanadě pro české studenty, kterým se nepodařilo si zajistit WHV pracovní program.

ILAC hostí studenty i zaměstnance ze 70 různých zemí světa.

Svým studentům nabízíme nepřeberně tipů na výlety, mimoškolní aktivity a v neposlední řadě i možnosti postupu ke studiu na kanadských univerzitách a colleges (Pathway Program).

ILAC je jedinou školou na světě, která zvítězila v prestižní Lifetime Super Star Award v pěti po sobě jdoucích letech.

 • studijní pobyt v Kanadě - Kukabara

ILAC Toronto-Campus - studium v Kanadě

Angličtina na ILAC

Každý student získá patřičný certifikát podle dosažené úrovně jazyka.

Vyučujeme od úrovně začátečníka po pokročilé a používáme od počátku Cambridge učebnice. Máme 17 různých úrovní výuky.

Můžete začít studiem:

 • obecné angličtiny (General English)
 • postupovat každé 4 týdny o úroveň výše
 • od úrovně 10 se zaměřit na Business English
 • od úrovně 12 na FCE či CAE přípravu nebo IELTS či TOEFL jazykovou zkoušku.

Rozřazení do úrovní probíhá první den ve škole, ale můžete si udělat svůj online test z angličtiny již nyní.

 

Testy a úrovně angličtiny

Máme standardizovaný testovací systém. Každé 4 týdny studenti zjistí, jak jsou na tom:)).

 • Od úrovně 3 po úroveň 5 používáme test KET (Cambridge Key English Test)
 • Od úrovně 6 po úroveň 9 používáme test PET(Cambridge Preliminary English Test)
 • Od úrovně 10 po úroveň 13 používáme test FCE (Cambridge First Certificate of English)
 • Od úrovně 14 používáme test CAE (Cambridge Certificate in Advanced English)

ILAC Toronto-Campus

Studium s pracovním povolením

ILAC vám představuje program Service Excellence for Business, tedy odborné studium s placenou praxí.

8x do roka můžete nastoupit ke studiu, ve kterém se naučíte základům i pokročilým znalostem ve službách, v pohostinství, v maloobchodě, v prodejních dovednostech, vedení týmu apod.

Program se skládá ze 2 částí. První část je studium kombinované s brigádou a ve druhé polovině je pracovní praxe!

Varianty: 24 + 24 týdnů nebo 20 + 20 týdnů nebo zkrácený program 24+2 týdny.

1. část: studium Business Diploma (+ brigáda na 20 hodin týdně)

2. část: praxe ve firmách a práce ve službách a pohostinství, kterou vám najde škola ILAC mezi svými partnery (plný úvazek 40 hodin týdně)

Student cestuje do Kanady s vyřízeným studentským vízem a může si hledat práci od prvního dne studia.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Intensive English Počet lekcí týdně: 26+4Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 3 063 Kč
Název kurzu: Power EnglishPočet lekcí týdně: 24+4+8Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 3 500 Kč
Název kurzu: FCE, CAE, IELTS, TOEFL, Business English (BEC)Počet lekcí týdně: 26+4Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 3 063 Kč
Název kurzu: FCE, CAE, IELTS, TOEFL, Business English (BEC)Počet lekcí týdně: 26+4+8Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 3 500 Kč
Název kurzu: Service Excellence for Business Diploma Počet lekcí týdně: -Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 24+24Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 2 100 Kč
Název kurzu: Service Essentials for Business Diploma Počet lekcí týdně: -Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 20+20Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 2 170 Kč
Název kurzu: Service Excellence for Business Certificate Počet lekcí týdně: -Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 24+2Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 3 567 Kč

Hostitelské rodiny

Nejrozšířenějším způsobem ubytování pro studenty je homestay, neboť studenti zároveň poznají způsob života v Kanadě a ještě u toho procvičují angličtinu i mimo školu. Rodiny pocházejí z různých zázemí, kultur a zvyklostí, ale jsou pečlivě prověřovány a mají s ubytováním studentů bohaté zkušenosti.

Student s plnou penzí si většinou „sám“ servíruje snídani, dostane zabalený oběd (lunch) a teplou večeři.

Existuje tzv. Single Room Homestay (vlastní pokoj, plná penze, wifi) a Twin Room Homestay (2 studenti v jednom pokoji, plná penze, wifi).

Rezidence

Rezidence jsou sice dražší, ale jsou v centru města, v dobrém dosahu dopravou či dokonce v pěší vzdálenosti od školy, obchodů, zábavy…

Naše apartmenty v Torontu jsou na adrese 914 Yonge Street, v budově vedle naší školy. Jsou jedno nebo dvoulůžkové a plně vybavené (min. na 6 měs.).

Kalkulace 4týdenního pobytu v nízké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 CAD = 17.50 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Vysoká sezóna: červen – srpen

Celkem za ubytování a studium 35 700
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 30 lekcí týdně 12 250
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 16 450
Zápisné, poplatek za nalezení ubytování 5 250
Vyzvednutí z letiště  1 750
Další poplatky celkem 27 352
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena v den koupě. 25 000
Cestovní pojištění na 4 týdny (84 Kč den pobytu) 2 352
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 63 052 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Reference: Kanada

Studentka ve Vancouveru: Romana

Škola náročná, ale to vy víte, nic neodpustí. Pokud není docházka v pořádku, tak body dolů a nepustí vás do dalšího levelu. Ale to se mě netýká, protože jak je známo, kdo si to platí, tak se k tomu staví úplně jinak. Už na sobě cítím i mírné pokroky. Nedovedu odhadnout jak velké, ale angličtina je rozhodně lepší.

Přečíst celý článek
Vojta_Kanada

ILAC Vancouver: Vojta K.

Chtěl jsem si vyřešit angličtinu jednou provždy a hledal jsem místo, kam bych mohl odjet. Společně s Jitkou z Tutuki jsme nakonec zvolili školu ILAC, která přijímá i úplné začátečníky. Odletěl jsem do Kanady na 16 týdnů a protože mám rád přírodu, vybrala mi Jitka město Vancouver.

Přečíst celý článek
reference_chamber_college_malta

Pobyt na Chamber College: Katka T.

Na Maltu letěla poprvé sama a trošku jsem se bála. Na letišti na mě čekalo taxi a dovezlo mě k host family. Ta byla moc hodná a tak jsem přestala mít strach a začala jsem si užívat Malty. Na škole jsem si našla kamarády z různých koutů světa. Vše dopadlo skvěle a těším se zase někdy příště…

Přečíst celý článek

Proč si vybrat ILAC Toronto?

Toronto je multikulturní, přátelské a bezpečné město. Jsou zde skvělé možnosti nakupování a zábavy. V blízkosti jsou ty nejznámější kanadské atrakce – Niagárské vodopády, CN Tower, Sky Dome, Harbour Front a Distillery District.

Za  zábavou se v Torontu chodí 24 hodin denně, což je poznat i z toho, že tu veřejná doprava takto funguje. Do Toronta se jezdí celoročně.

Ať už v Torontu budete jako student jazykové školy nebo využijete pracovní program, příležitostí pro zábavu i poučení je zde nespočet.

Poloha školy

Toronto kampus: škola se nachází v „trendy“ centru Yorkville a kampus se skládá ze 4 škol v “boutique stylu“ s moderním studentským zázemím.

Základní adresa: 920 Yonge St., 4th floor, Toronto, ON M4W 3C7, Canada (další 3 budovy, využívané pro výuku studentů ILAC jsou v pěší vzdálenosti a studenti někdy mění budovu i mezi dopolední a odpolední výukou).

Moho by vás zajímat

Dlouhodobé slevy na ILAC

Na veškeré kurzy General English / Cambridge (FCE, CAE & CPE), TOEFL Preparation / IELTS Preparation, Business English / University Pathway Program nabízí škola slevy až 50 % pro náš český trh!

Ptejte se v Tutuki.