Vítejte na škole

ILAC Vancouver

ILAC je špičkovou jazykovou školou a to nejenom v měřítku Kanady, ale je i jednou z nejúspěšnějších na celém světě. Oba naše kampusy v Torontu ve Vancouveru patří k těm větším školám.

Na ILAC vám nabízíme vysokou úroveň jazykové přípravy. V obou našich městech najdete nyní dokonce i naprosto ojedinělou možnost práce při studiu, tzv. Service Excellence for Business, tedy programy, kde kombinujete studium a práci..

V oblasti výuky a vzdělávání se pohybujeme téměř 20 let. Nabízíme „first-class“ výuku angličtiny. Na ILAC chodí studenti ze 70 zemí světa a máme vyrovaný národnostní mix z celého světa.

Každý si u nás najde patřičnou úroveň ubytování v rodinách. Organizujeme výlety i mimoškolní aktivity. Dokonce vám pomůžeme i s postupem na kanadské univerzity a jiné školy.

Velmi nás těší, když naši studenti zdůrazňují, jak důležitá byla v jejich životě volba studia na ILAC a jak jim toto rozhodnutí pozitivně změnilo životní dráhu.

Škola ILAC zvítězila v prestižní Lifetime Super Star Award v pěti po sobě jdoucích letech a získala i mnoho dalších ocenění ze strany studentů i agentů.

Vancouver 5

Young Adult Program

Program, který se nově zavádí od roku 2018, je určen pro věkové rozmezí 16 – 18 let. Výjimečně akceptuje studenty ve věku 15 let, ne však mladší.

Hlavním důvodem spuštění tohoto programu je přizpůsobit se rychlému studijnímu pokroku mladých lidí a přinášet jim nové stimuly.

V rámci tohoto programu, který funguje celoročně, bude výuka ve hlavní sezóně (červen, červenec, srpen) přesunuta na odpoledne. V dopoledních hodinách je možnost využít studia na kanadské univerzitě – nepovinně.

Svým studentům nabízí možnosti postupu ke studiu na kanadských univerzitách a colleges (Pathway Program).

Výuka angličtiny

Každý student získá svůj certifikát a to podle dosažené úrovně jazyka.

Vyučujeme od úplných začátečníků až po pokročilé a používáme k tomu Cambridge učebnice.

Na ILAC máme 17 různých úrovní výuky:

  • můžete začít studiem obecné angličtiny (General English)
  • postupovat každé 4 týdny o „level“ výše
  • od úrovně „10″ se zaměřit na Business English
  • od „12″ na FCE či CAE přípravu nebo TOEFL a IELTS  jazykovou zkoušku.

První den ve škole absolvujete vstupní rozřazovací test, ale můžete si udělat svůj online test z angličtiny ještě z pohodlí domova.

Agentura Tutuki byla nedávno v Kanadě a vyzkoušela si na vlastní kůži první-rozřazovací den na škole. Překvapení bylo na naší straně – vše klape naprosto přesně a srozumitelně a nikdo se nemusí obávat, že by něčemu nerozuměl.

ILAC Vancouver - kurzy angličtiny

Rok studia a práce v Kanadě

Tento program můžete začít 8× do roka. Zlepšíte své znalosti i dovednosti ve službách, v pohostinství, maloobchodě, prodeji, vůdčích schopnostech apod.

Program má 2 části:

1. část: studium Business Diploma (lze u toho individuálně hledat práci / práce je možná 20 hodin týdně)

2. část: praxe ve firmách a práce ve službách a pohostinství, kterou vám najde škola ILAC mezi svými partnery (práce je na plný úvazek 40 hodin týdně)

Cestujete do Kanady s vyřízeným studentským vízem a může si hledat práci od prvního dne studia.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Intensive English Počet lekcí týdně: 26+4Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 3 063 Kč
Název kurzu: Power EnglishPočet lekcí týdně: 26+4+8Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 3 500 Kč
Název kurzu: FCE, CAE, IELTS, TOEFL, Business English (BEC)Počet lekcí týdně: 26+4Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 3 063 Kč
Název kurzu: FCE, CAE, IELTS, TOEFL, Business English (BEC)Počet lekcí týdně: 26+4+8Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 3 500 Kč
Název kurzu: Service Excellence for Business Diploma Počet lekcí týdně: -Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 24+24Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 2 100 Kč
Název kurzu: Service Essentials for Business Diploma Počet lekcí týdně: -Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 20+20Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 2 170 Kč
Název kurzu: Service Excellence for Business Certificate Počet lekcí týdně: -Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 24+2Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 3 567 Kč

Hostitelská rodina

Tradiční je ubytování v rodinách (homestay), pro náročnější je zde ubytování v rezidencích a apartamentech.

Nejrozšířenějším způsobem ubytování pro studenty je homestay, neboť studenti zároveň poznají způsob života v Kanadě a ještě u toho procvičují angličtinu i mimo školu.

Rodiny jsou z rozdílných zázemí, mohou mít různé zvyklosti, ale jsou pečlivě prověřovány a mají s ubytováním studentů z celého světa bohaté zkušenosti.

Studentům je nabízena plná penze. Student má k dispozici jídlo na snídani, kterou si většinou sám servíruje, na cestu do školy dostane zabalený oběd (lunch) a večer ho doma čeká teplá večeře.

Máme Single Room Homestay (vlastní pokoj, plná penze, wifi) a Twin Room Homestay (2 studenti v jednom pokoji, plná penze, wifi).

Rezidence

Ubytování v rezidenci jsou o něco dražší, ale jsou v centru města, velmi dobře na dopravě či dokonce v pěší vzdálenosti od školy, obchodů a veškerého dění a zábavy.

Kalkulace 4týdenního pobytu v nízké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 CAD = 17.50 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Vysoká sezóna: červen – srpen

Celkem za ubytování a studium 35 700
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 30 lekcí týdně 12 250
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 16 450
Zápisné, poplatek za nalezení ubytování 5 250
Vyzvednutí z letiště  1 750
Další poplatky celkem 27 352
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena v den koupě. 25 000
Cestovní pojištění na 4 týdny (84 Kč den pobytu) 2 352
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 63 052 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Vojta_Kanada

ILAC Vancouver: Vojta K.

Chtěl jsem si vyřešit angličtinu jednou provždy a hledal jsem místo, kam bych mohl odjet. Společně s Jitkou z Tutuki jsme nakonec zvolili školu ILAC, která přijímá i úplné začátečníky. Odletěl jsem do Kanady na 16 týdnů a protože mám rád přírodu, vybrala mi Jitka město Vancouver.

Přečíst celý článek
Reference: Kanada

Studentka ve Vancouveru: Romana

Škola náročná, ale to vy víte, nic neodpustí. Pokud není docházka v pořádku, tak body dolů a nepustí vás do dalšího levelu. Ale to se mě netýká, protože jak je známo, kdo si to platí, tak se k tomu staví úplně jinak. Už na sobě cítím i mírné pokroky. Nedovedu odhadnout jak velké, ale angličtina je rozhodně lepší.

Přečíst celý článek
Reference: Vanessa Milner - Kukabara

Vanessa Milner – Milner School

Pavla Gultová, zakladatelka Tutuki, pracovala pro Vanessu Milner v Londýně. Na Milner School of English vedla marketing. Vanessa o agentuře napsala: Pavla and her team share so much experience that I cannot imagine a better equipped team to run Tutuki!

Přečíst celý článek

Proč si vybrat ILAC Vancouver?

Vancouver je snad nejkrásnějším městem Kanady. Nadchnou vás výhledy na oceán i na blízké hory. Užijete si pláží, parků, rekreačních zón i kultury a sportu. Jsme blízko Granville Island, Gastown, Yaletown, The Seawall, Stanley Park a Coal Harbour.

Na výlety se jezdí např. do Seatlu (USA), do města Victoria na Vancouver ostrově či do horského centra ve Whistleru.

Poloha školy

Vancouver kampus: jsme v centru Vancouveru, v moderní lokalitě, v „boutique“ stylovém prostředí a v blízkosti všech možných nákupních i sportovně-kulturních aktivit.

Adresa: 1199 W. Pender, Unit 100, Vancouver, BC V6E 2R1, Canada

V centru Vancouveru máme 4 lokality v pěší vzdálenosti od sebe a studenti jsou umístěni do třídy podle úrovně jazyka a zvoleného typu kurzu.

Moho by vás zajímat

Dlouhodobé slevy na ILAC

Na veškeré kurzy General English / Cambridge (FCE, CAE & CPE), TOEFL Preparation / IELTS Preparation, Business English / University Pathway Program nabízí škola slevy až 50 % pro náš český trh!

Ptejte se v Tutuki.