Vítejte na škole

ILAC International College Vancouver (odborné kurzy)

ILAC je špičkovou školou s tradicí, moderním vybavením a zkušenostmi. Své zázemí nabízí v Torontu i Vancouveru.

ILAC nabízí nejen kurzy angličtiny ve Vancouveru či v Torontu, ale zejména odborné kurzy, na které lze v Kanadě získat pracovní povolení. 

ILAC patří k nejúspěšnějším školám světa, pyšní se také mnoha oceněními za prestiž a kvalitu výuky – např. je jedinou školou na světě, která zvítězila v prestižní Lifetime Super Star Award v pěti po sobě jdoucích letech. Bude tedy skvělou volbu pro ty, kteří cílí na nejvyšší kvalitu vzdělání.

ILAC dbá na pestrý národnostní mix ve třídách, v průběhu roku hostí studenty ze 70 různých zemí světa.

Vancouver students

Studium odborných kurzů

Studium odborných kurzů je skvělou příležitostí, jak si v Kanadě rozšířit kvalifikaci v různých oblastech, ke kterému si navíc můžete přidat placenou praxi. Po úspěšném absolvování obdržíte diplom nebo certifikát. Můžete tak vyjet třeba v rámci svého volného roku mezi školami, kdy si vypilujete angličtinu na maximální úroveň, rozšíříte kvalifikaci a hlavně si zkusíte pracovně se v zahraničí prosadit. Díky obdrženému diplomu a pracovní zkušenosti z Kanady budete mít jistojistě velké eso v rukávu pro vaše budoucí plány!

Výhody programu:

  • získáte kanadský diplom a odbornou kvalifikaci
  • získáte pracovní zkušenosti v Kanadě a navíc se zdokonalíte v angličtině
  • získáte studentské vízum s pracovním povolením, což vám umožní pracovat během studia na zkrácený úvazek (do 20 hodin týdně) a v druhé částí studia na plný úvazek (jen studenti s co-op programem)
  • odborné kurzy jsou zaměřeny na oblast prodeje, zákaznického servisu, obchodní komunikace, marketingu či firemní organizace
  • v rámci studia si vytvoříte vyšperkovaný životopis a naučíte se čelit výzvám spojeným s hledáním práce
  • podpůrný ILAC co-op tým vám pomůže připravit se na pohovor a také s hledáním samotné práce

Studium nebo studium s praxí

Při studiu odborných kurzů máte na výběr ze dvou variant:

  1. Pouze studium odborného kurzu, na jehož konci obdržíte certifikát nebo diplom. V průběhu studia můžete pracovat 20 hodin týdně.
  2. Studium odborného kurzu s povinnou praxí (Course with co-op program), které je delší než výše uvedené a skládá se ze dvou částí. První je věnována studiu, kdy můžete pracovat 20 hodin týdně. A druhá je zaměřena na povinnou praxi ve firmách, službách či pohostinství. Placenou praxi vykonáváte již na plný úvazek 40 hodin týdně. Škola ILAC vám s nalezením práce pomáhá.