Vítejte na škole

Sprachcaffe Brighton – junioři

Síť škol Sprachcaffe je na trhu už více než 35 let. Nabízí jazykové kurzy pro dospělé i juniory.

Hledáte pro své dítko kurzy cizích jazyků v zahraničí včetně organizovaného mimoškolního programu? Pak vybírejte mezi pobyty v Anglii, na Maltě, v USA, ve Španělsku, v Německu či ve Francii.

Prázdniny u moře, v zajímavých destinacích, ve vibrujících metropolích, bohatý program, kvalitní jazykové kurzy i kvalifikovaný dozor. To vše nabízí Sprachcaffe. Vyzkoušejte!

Sprachcaffe Brighton juniors - Kukabara

Junioři (12–17 let)

Junioři mohou na škole studovat angličtinu různé intenzity i úrovně (od A1 do C1). Mimo angličtinu se mohou také těšit na bohatý mimoškolní program, který doplňuje výuku o znalosti zajímavých míst v Brightonu a jeho okolí. U dvoutýdenních programů je garantován 1 celodenní výlet do Londýna.

Sprachcaffe využívá pro výuku juniorů 2 budovy. Celoročně mohou studenti navštěvovat budovu školy upravenou pro potřeby dětí na Holland Street v Brightonu. Přes léto zde budou studovat děti umístěné v hostitelských rodinách.

Ve vysoké sezóně budou mladí studenti, kteří budou ubytování prostorách střední školy v Brighton Varley Park Halls of Residence (College) využívat také budovu Watts Building v Mousecoombe Campuses of University of Brighton.

 

Vybavení školy:

  • 12 plně vybavených tříd
  • prostorná studentská místnost s počítači
  • WIFI zdarma
  • malý obchůdek na drobné občerstvení
  • automat na studené i teplé nápoje
  • knihovna
  • zahrada
  • v okolí spousta kaváren, obchodů i restaurací

Výuka, aktivity

Škola nabízí kurzy obecné angličtiny (15 lekcí týdně) a intenzivní angličtiny (22.5 lekcí týdně). Výuka se soustředí na 4 základní jazykové dovednosti: mluvení, poslech, čtení a psaní. Po vstupním testu jsou studenti umístění do tříd dle jejich jazykové úrovně. Učebnice jsou již v ceně kurzu. Třídy jsou mezinárodní s maximálním počtem 15 studentů.

Výuka je od pondělí do pátku v nízkou sezónu dopolední. Ve vysoké sezóně začíná výuka také odpoledne s aktivitami v dopoledních hodinách.

Součástí pobytu je i nabídka mimoškolních aktivit, které rozšiřují znalosti o Brightonu a jeho okolí. U dvoutýdenního pobytu se studenti mohou těšit na 2 půldenní exkurze a 1 celodenní výlet do Londýna. Podívejte se na příklad týdenního rozvrhu aktivit přímo na stránkách školy Sprachcaffe. Vstupy na atrakce nejsou součástí ceny pobytu, proto je vhodné přidat dětem cca 20 GBP na týden na tyto vstupy či jiné placené aktivity.

Sprachcaffe Brighton - kurzy pro juniory Brighton

Dozor, ubytování

Během pobytu jsou junioři pod stálým dozorem tvz. „Teamers“, což jsou mladí lidé mezi 21 a 30 lety, kteří pochází z Evropy nebo Ameriky. Každý „Teamer“ člen má na starosti maximálně 15 studentů, kterým je k dispozici v průběhu celého dne a účastní se samozřejmě také všech aktivit. „Teamers“ hovoří plynulou angličtinou.

Studenti od 12 do 17 let mohou být ubytováni v hostitelských rodinách ve více lůžkových pokojích. Rodiny se většinou nenacházejí v centru Brightonu, proto je potřeba počítat s dojížděním do školy. Studenti od 15 let si mohou vybrat také rezidenci (v sezóně A a B), která je v pěší vzdálenosti od školy. Nebo ubytování v kampusu střední školy (College) v hlavní sezóně C. V ceně ubytování je i plná penze, respektive snídaně, obědový balíček a teplá večeře.

Příjezd je očekáván v neděli před začátkem kurzu. Odjezd v sobotu po skončení – v případě ubytování v rodinách nebo v college a pozor - v pátek - v případě ubytování v rezidenci. Z londýnského letiště Heathrow a Gatwick jsou organizovány odvozy z/na letiště, a to mezi 9 a 19 hodinou. Tyto transfery jsou již součástí ceny za pobyt.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Sezóna A: angličtina, aktivity, rodina, transfery Počet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 14 602 Kč
Název kurzu: Sezóna A: intenzivní angličtina, aktivity, rodina, transfery Počet lekcí týdně: 22.5Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 16 688 Kč
Název kurzu: Sezóna B: angličtina, aktivity, rodina, transfery Počet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 15 794 Kč
Název kurzu: Sezóna B: intenzivní angličtina, aktivity, rodina, transfery Počet lekcí týdně: 22.5Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 17 880 Kč
Název kurzu: Sezóna C: angličtina, aktivity, rodina, transfery Počet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 16 986 Kč
Název kurzu: Sezóna C: intenzivní angličtina, aktivity, rodina, transfery Počet lekcí týdně: 22.5Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 19 072 Kč
Název kurzu: Sezóna A: angličtina, aktivity, rezidence, transfery Počet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 19 072 Kč
Název kurzu: Sezóna A: intenzivní angličtina, aktivity, rezidence, transfery Počet lekcí týdně: 22.5Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 21 158 Kč
Název kurzu: Sezóna B: angličtina, aktivity, rezidence, transfery Počet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 20 264 Kč
Název kurzu: Sezóna B: intenzivní angličtina, aktivity, rezidence, transfery Počet lekcí týdně: 22.5Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 22 350 Kč
Název kurzu: Sezóna C: angličtina, aktivity, college, transfery Počet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 19 668 Kč
Název kurzu: Sezóna C: intenzivní angličtina, aktivity, college, transfery Počet lekcí týdně: 22.5Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 21 754 Kč

Hostitelská rodina (12–17 let)

Ubytování v hostitelských rodinách je velmi oblíbenou formou. Studenti bydlí ve více lůžkových pokojích stejného pohlaví. Mohou tak konverzovat v angličtině i po vyučování jednak se svými spolužáky a také s britskou rodinou.

V ceně ubytování je i plná penze.

Povlečení je na místě, zabalte si však svoje vlastní ručníky i hygienické potřeby.

Většina rodin je od školy vzdálena kolem 20 minut jízdy dopravou, ve vysoké sezóně se však může vzdálenost od školy natáhnout i na 50 minut.

 

Club Residence (od 15 let) – sezóna A, B

Studenti starší 15 let mohou být ubytování ve školní rezidenci, která nedávno prošla kompletní renovací. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, moderní zařízení, TV, telefon a WIFI. V budově je 24-hodinová recepce a restaurace.

Rezidence je vzdálena cca 20 minut chůze od školy.

Příjezd: v neděli po 14 hodině

Odjezd: v pátek (!) do 11 hodiny ranní

College (Brighton Varley Park) - sezóna C

Ve vysoké sezóně budou studenti toužící po ubytování v rezidenci umístěni do rezidencí v prostorách střední školy – Brighton Varley Park Halls of Residence. Výuka pak bude probíhat ve třídách patřícím Moulsecoombe Campuses of University of Brighton, které jsou vzdálené 10 minut jízdy autobusem od ubytování.

Studentům bude k dispozici povlečení i ručníky (zabalte však s sebou dětem ručník na pláž). Výměna povlečení i úklid probíhají 1× týdně.

Příjezd: v neděli

Odjezd: v sobotu

Kalkulace 2týdenního pobytu pro děti 12–17 let

Cena je počítána ve vysoké sezóně (17.06.- 26.08.18). V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 GBP = 29.80 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 31 737
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Angličtina, 15 lekcí týd., max. 15 lidí ve třídě 31 737
Ubytování v rodině, více-lůžkový pokoj, plná penze
Aktivity
Dozor 24/7
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště Heathrow / Gatwick (mezi 9 a 19 hodinou)
Další poplatky celkem 7 088
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 6 500
Cestovní pojištění na 2 týdny (21 Kč / den pro děti do 15 let; 42 Kč / den pro 15+) 588
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 38 825 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Reference: Sprachcaffe Malta 2 - Kukabara

Sprachcaffe Malta: Michaela a Martina

Dobrý den Pavlo,
Náš pobyt na Maltě byl naprosto úžasný, jsme maximálně spokojené a můžeme Vaši agenturu jen doporučit! :-)
Fotky určitě pošleme (máme jich mraky), bylo to úžasné, nezapomenutelné, a to i díky Vám!!!

Přečíst celý článek
reference_sprachcaffe_malta_veronika

Sprachcaffe Malta: Veronika B.

…bála jsem se neznáma, ale bylo to super a upřímně se mi stýská. Díky pobytu to byly asi nejkrásnější prázdniny, které jsem kdy měla. Ze školy jsem byla nadšená. Měla jsem úžasnou učitelku a snad poprvé v životě jsem se těšila do školy :)). Mockrát děkuji a třeba za rok opět využiji vaše služby…

Přečíst celý článek
Sprachaffe Malta juniors

Junior pobyt na Sprachcaffe: Anička L.

Dobrý den, Anička po příjezdu ohodnotila Maltu výborně, hlavně jazykovku, lidi, učitele i akce. Když jsme se zeptali, jak by ohodnotila ve škále od 1 do 10 (10 nejlepší), řekla okamžitě bez váhání 11. Takže díky, myslím, že to je i Vaše zásluha. Hezký zbytek léta.
PS Již si začíná šetřit na Maltu znovu…

Přečíst celý článek

Brighton

Sprachcaffe se nachází kousek od centra Brightonu s bezpočtem zajímavých míst hned za rohem. Nejpopulárnějším místem pro setkávání mezinárodních studentů je bezpochyby místní oblázková pláž, ale byl by hřích nezmínit nádherné parky, které jsou rozeseté v okolí. Kousek od moře najdete také královský pavilon (Royal Pavilion). Impozantní stavba nesoucí prvky indického stylu se začala stavět v roce 1815 a byla využívána královskou rodinou do poloviny 19. století.

Adresa školy:

Celoroční provozSprachcaffe Brighton, 24 Holland Road, Brighton, United Kingdom

Prázdniny: University of Brighton, Moulsecoomb Campus, Mithras House, Lewes Rd, Brighton BN2 4AT, Velká Británie

Mohlo by vás zajímat