Vítejte na škole

Sprachcaffe Malta – junioři

Mezinárodní síť škol Sprachcaffe je stabilní školou, která na trhu působí již více než 35 let. V naší nabídce naleznete horu parádních destinací i jazyků. Posuďte sami. Je libo studium v Anglii, na Maltě, v USA, ve Španělsku, v Německu či ve Francii? To vše naleznete pod jednou střechou sítě Sprachcaffe. A prázdniny u moře na Maltě s výukou angličtiny a spoustou aktivit jsou tou pravou volbou pro vaše děti.

Sprachcaffe nabízí jazykové pobyty nejen pro děti, ale také všechny dospělé, kteří by si rádi zdokonalili angličtinu.

Své děti ve věku 13 až 21 let můžete na Sprachcaffe na Maltě umístit do dvou center:

 • kampus v St. Julian’s (14 až 21 let)
 • škola v St. Paul’s Bay (13 až 17 let)

Sprachaffe Malta juniors 6

Kampus v St. Julian’s
(14-21 let)

Do Sprachcaffe v St. Julian’s akceptujeme juniory a mládež od 14 do 21 let. Unikátní uzavřený kampus nabízí kromě klimatizovaných tříd, 50metrový bazén, volejbalové hřiště, bar, restauraci a zahradu ve stínu. Parádní místo pro učení se a zábavu, nemyslíte?

Děti mohou být ubytovány buď v hostitelských rodinách, v rezidenci přímo v kampusu nebo také ve studentské rezidenci kousek od hlavního kampusu.  Ubytování v rezidencích je velmi jednoduché – postel, stůl, skříň, sociální zařízení.

Vybavení školy v St. Julian’s:

 • 23 klimatizovaných tříd + 6 venkovních
 • recepce otevřená 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • bar, restaurace
 • WIFI + počítače s internetem na recepci
 • prádelna, studovna, knihovna
 • trezory na uložení cenností
 • volejbalový kurt, 50-ti metrový bazén

Škola v St. Paul’s Bay
(12-17 let)

Škola v St. Paul’s Bay využívá pro výuku a aktivity prostory místní základní školy. To je výhodné, protože děti tak mohou využívat plně vybavené učebny i sportoviště. Půvabné městečko St. Paul’s Bay je vzdáleno pár minut pěšky od nábřeží Bugibba, které je lemované obchůdky, kavárnami a obchody se zmrzlinou. Nespornou výhodou je blízkost nejhezčích pláží Malty, a tak studenti mají o zábavu postaráno i ve dnech volna.

V tomto menším centru jsou studenti od 12 do 17 let. Ubytování je v rezidenci, respektive v jednom z místních hotelů s bazénem.

Vybavení školy v St. Paul’s Bay:

 • klimatizované třídy
 • čtenářský koutek
 • společná místnost pro studenty
 • automat na teplé a studené nápoje
 • sportoviště

MRC QAWRA PRIMARY (School Ground)

Detaily pobytu

Škola nabízí kurzy obecné angličtiny (20 lekcí týdně) a intenzivní angličtiny (30 lekcí týdně). Výuka rozvíjí 4 základní jazykové dovednosti: mluvení, poslech, čtení a psaní. Před odjezdem studenti vyplní vstupní test, na jehož výsledku jsou rozmístěni do tříd dle jejich jazykové úrovně. Učebnice jsou již v ceně kurzu. Třídy jsou mezinárodní s maximálním počtem 15 studentů.

Výuka v hlavní sezóně může probíhat dopoledne i odpoledne.

Kromě kurzů angličtiny si mohou mladí studenti rezervovat i tzv. Workshops. Jsou to prakticky zaměřené lekce v intenzitě 10 lekcí týdně, které se věnují tématům jako Business English, Communication Skills, Public Speaking či English and Drama.

Sprachaffe Malta juniors 5 (1)

Aktivity a dozor

Součástí pobytu je i nabídka základních mimoškolních aktivit, které rozšiřují znalosti o Maltě. U dvoutýdenního pobytu se studenti mohou těšit na 2 půldenní exkurze a 1 celodenní výlet. Podívejte se na příklad týdenního rozvrhu aktivit přímo na stránkách školy: St. Julian’sSt. Paul’s Bay.

Pokud chcete, aby se vaše dítě účastnilo i dalších aktivit a exkurzí, musí se připlatit plný balíček aktivit zvaný Fun Pack Intensive Leisure Program. Nebo může dítě počkat, až dorazí na Maltu a tam si na místě připlácet extra aktivity, o které má zájem.

Během pobytu jsou junioři pod stálým dozorem tvz. „Teamers“, což jsou mladí lidé mezi 21 a 30 lety, kteří pochází z Evropy nebo Ameriky. Každý „Teamer“ člen má na starosti maximálně 15 studentů, kterým je k dispozici v průběhu celého dne a účastní se samozřejmě také všech aktivit. „Teamers“ hovoří plynulou angličtinou.

Příjezd je v neděli před začátkem kurzu. Odjezd v sobotu po jeho skončení.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Sezóna C: St. Julian's: Standard course, ubytování v rodinách, plná penze, základní aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 20 020 Kč
Název kurzu: Sezóna C: St. Julian's: angličtina, ubytování v Club Village přímo v kampusu, třílůžkový pokoj, plná penze, základní aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 21 866 Kč
Název kurzu: Sezóna C: St. Julian's: angličtina, ubytování v Club Village přímo v kampusu, dvoulůžkový pokoj, plná penze, základní aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 22 906 Kč
Název kurzu: Sezóna C: St. Julian's: angličtina, ubytování v rezidenci mimo kampus, třílůžkový pokoj, plná penze, základní aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 25 220 Kč
Název kurzu: Sezóna C: St. Paul's Bay: angličtina, ubytování v rezidenci, třílůžkový pokoj, plná penze, základní aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 25 220 Kč
Název kurzu: Sezóna C: St. Paul's Bay: Standard course, ubytování v rezidenci, dvoulůžkový pokoj, plná penze, základní aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 26 520 Kč

Rezidence Club Village v St. Julian's (14-21 let)

Junioři si mohou vybrat mezi ubytování ve 3-lůžkových či 2-lůžkových pokojích. Pokoje jsou přímo v kampusu školy. Součástí ubytování je i plná penze. Pokoje nejsou klimatizovány a jsou velmi jednoduše zařízené.

 • Vybavení: malá prádelna a kuchyně
 • Služby: úklid 1x týdně. Povlečení a ručníky jsou k dispozici. Studenti by si však měli přinést vlastní hygienické potřeby a ručníky na pláž.
 • Vzdálenost do školy: 5 minut
 • Vzdálenost na pláž: písečné pláže jsou na severu Malty – cca 30 minut autobusem
 • WiFi: ve společných prostorách
 • Záloha na klíč: ano

Ve vysoké sezóně může škola využívat studentské rezidence v okolí kampusu.

Sprachcaffe juniors

Rezidence v St. Paul's Bay (13-17 let)

Škola každý rok mění studentskou rezidenci v St. Paul’s Bay. Vybírá *** nebo **** hotely blízko školy. Parametry jsou – klimatizované vícelůžkové pokoje, bazén, slušná kuchyně, společenská místnost pro studenty a vzdálenost od školy do 15 minut pěšky.

Sprachcaffe juniors

Hostitelská rodina

V St. Julian’s jsou na  výběr také hostitelské rodiny a dvou až třílůžkové pokoje. Rodiny jsou pravidelně prověřovány a většina z nich je v pěší vzdálenosti od školy.

Buďte si vědomi, že se vydáváte na cestu do multikulturní země, což znamená střet kultur v mnoha ohledech. Každá rodina má své standardy a zvyky. Co je běžné u nás, nemusí být běžné tady a naopak. Můžete bydlet s různými národnostmi, různého složení a věku nebo třeba zvířetem. Pokud se chcete něčemu konkrétnímu vyvarovat, napište nám toto vždy předem. Buďte však otevření, představte rodině zase svoji kulturu a vzájemně načerpejte co nejvíce:-) Výhody a úskalí hostitelské rodiny popisujeme zde.

Kalkulace 2 týdenního pobytu v St. Julian’s
(děti 14-21 let)

Cena je počítána v sezóně C. V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu. Sprachcaffe má na Maltě 3 sezóny:

 • sezóna A: leden
 • sezóna B: březen až první týden v červnu + začátek září až říjen
 • sezóna C: konec června až konec srpna
Celkem za junior pobyt 45 032
Pobyt pro juniory v St. Julians Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týd., max. 15 lidí ve třídě 45 032
Ubytování v rezidenci přímo v kampusu, 3-lůžkový pokoj, plná penze
Aktivity
Dozor 24/7
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště na Maltě
Další poplatky celkem 7 690
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 6 500
Cestovní pojištění na 2 týdny – UNION, balík A60 pandemic 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 52 722 Kč

 

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok.

Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Sprachaffe Malta juniors

Junior pobyt na Sprachcaffe: Anička L.

Dobrý den, Anička po příjezdu ohodnotila Maltu výborně, hlavně jazykovku, lidi, učitele i akce. Když jsme se zeptali, jak by ohodnotila ve škále od 1 do 10 (10 nejlepší), řekla okamžitě bez váhání 11. Takže díky, myslím, že to je i Vaše zásluha. Hezký zbytek léta.
PS Již si začíná šetřit na Maltu znovu…

Přečíst celý článek
Reference: Sprachcaffe Malta 2 - Kukabara

Sprachcaffe Malta: Michaela a Martina

Dobrý den Pavlo,
Náš pobyt na Maltě byl naprosto úžasný, jsme maximálně spokojené a můžeme Vaši agenturu jen doporučit! :-)
Fotky určitě pošleme (máme jich mraky), bylo to úžasné, nezapomenutelné, a to i díky Vám!!!

Přečíst celý článek
Reference: Sprachaffe Malta - Kukabara

Pobyt na Maltě: Petra V.

Všechno probíhá perfektně. Ubytování, stravování i výuka. Je to moje první zkušenost, kdy jsem se musela ve všem spolehnout sama na sebe. Lidé jsou tu moc ochotní rozumět mé angličtině. Opravdu nemám co vytknout. Doufám, že to tak půjde až do konce mého pobytu.

Přečíst celý článek

Adresy center

Adresa školy v St. Julians: 6,Alamein Road,Pembroke PBK 1776,Malta

Adresa školy v St. Pauls Bay: 1 Triq it-Turisti,San Pawl il-Baħar,Malta

Mohlo by vás zajímat