Vítejte na škole

Sprachcaffe Malta – junioři

Mezinárodní síť škol Sprachcaffe je stabilní školou, která na trhu působí již více než 35 let. V naší nabídce naleznete horu parádních destinací i jazyků. Posuďte sami. Je libo studium v Anglii, na Maltě, v USA, ve Španělsku, v Německu či ve Francii? To vše naleznete pod jednou střechou sítě Sprachcaffe. A prázdniny u moře na Maltě s výukou angličtiny a spoustou aktivit mohou být tou pravou volbou pro vaše děti.

Sprachcaffe nabízí jazykové pobyty nejen pro děti, ale také všechny dospělé, kteří by si rádi zdokonalili angličtinu.

Své děti ve věku 13 až 21 let můžete na Sprachcaffe na Maltě umístit do dvou center:

 • kampus v St. Julian’s (14 až 21 let)
 • škola v St. Paul’s Bay (13 až 17 let)

Sprachcaffe Malta - pobyt pro děti a mládež

Kampus v St. Julian’s (14-21 let)

Do Sprachcaffe v St. Julian’s akceptujeme juniory a mládež od 14 do 21 let. Unikátní uzavřený kampus nabízí kromě klimatizovaných tříd, 50metrový bazén, volejbalové hřiště, bar, restauraci a zahradu ve stínu. Parádní místo pro učení se a zábavu, nemyslíte?

Vybavení školy v St. Julian’s:

 • 23 klimatizovaných tříd + 6 venkovních
 • recepce otevřená 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • bar, restaurace
 • WIFI + počítače s internetem na recepci
 • prádelna, studovna, knihovna
 • trezory na uložení cenností
 • volejbalový kurt, 50-ti metrový bazén

Škola v St. Paul’s Bay (13-17 let)

Škola je umístěna přímo v centru St. Paul’s Bay - půvabného pobřežního městečka. To je vzdáleno pár minut pěšky od nábřeží Bugibba, které je lemované obchůdky, kavárnami a obchody se zmrzlinou. Nespornou výhodou je blízkost nejhezčích pláží Malty, a tak studenti mají o zábavu postaráno i ve dnech volna. V tomto menším centru jsou studenti od 13 do 17 let.

Vybavení školy v St. Paul’s Bay:

 • 9 klimatizovaných tříd
 • čtenářský koutek
 • společná místnost pro studenty
 • automat na teplé a studené nápoje

St pauls bay

Detaily pobytu

Škola nabízí kurzy obecné angličtiny (20 lekcí týdně) a intenzivní angličtiny (30 lekcí týdně). Výuka rozvíjí 4 základní jazykové dovednosti: mluvení, poslech, čtení a psaní. Na začátku pobytu projdou studenti vstupním testem, na jehož výsledku jsou rozmístěni do tříd dle jejich jazykové úrovně. Učebnice jsou již v ceně kurzu. Třídy jsou mezinárodní s maximálním počtem 15 studentů.

Výuka probíhá od pondělí do pátku buď dopoledne od 9.00 do 12.30 (20 lekcí týdně) a od 13.00 do 14.30 (30 lekcí týdně). Ve vysoké sezóně začíná výuka také odpoledne s aktivitami v dopoledních hodinách.

Součástí pobytu je i nabídka mimoškolních aktivit, které rozšiřují znalosti o Maltě. U dvoutýdenního pobytu se studenti mohou těšit na 2 půldenní exkurze a 1 celodenní výlet. Podívejte se na příklad týdenního rozvrhu aktivit přímo na stránkách školy: St. Julian’sSt. Paul’s Bay.

Během pobytu jsou junioři pod stálým dozorem tvz. „Teamers“, což jsou mladí lidé mezi 21 a 30 lety, kteří pochází z Evropy nebo Ameriky. Každý „Teamer“ člen má na starosti maximálně 15 studentů, kterým je k dispozici v průběhu celého dne a účastní se samozřejmě také všech aktivit. „Teamers“ hovoří plynulou angličtinou.

Studenti si mohou vybrat mezi ubytováním v rodině a v rezidenci v obou centrech. Detaily v sekci Ubytování níže. V ceně ubytování je i plná penze, respektive snídaně, oběd i večeře.

Příjezd je v neděli před začátkem kurzu. Odjezd v sobotu po jeho skončení.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Sezóna A: St. Julian's: Standard course, ubytování v rodinách, plná penze, aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 16 120 Kč
Název kurzu: Sezóna B: St. Julian's: Standard course, ubytování v rodinách, plná penze, aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 16 380 Kč
Název kurzu: Sezóna C: St. Julian's: Standard course, ubytování v rodinách, plná penze, aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 20 020 Kč
Název kurzu: Sezóna A: St. Julian's: Standard course, ubytování v rezidenci, plná penze, aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 17 810 Kč
Název kurzu: Sezóna B: St. Julian's: Standard course, ubytování v rezidenci, plná penze, aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 19 110 Kč
Název kurzu: Sezóna C: St. Julian's: Standard course, ubytování v rezidenci, plná penze, aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 21 710 Kč
Název kurzu: St. Paul's Bay: Standard course, ubytování v rodinách, plná penze, aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 19 240 Kč
Název kurzu: St. Paul's Bay: Standard course, ubytování v rezidenci, plná penze, aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 25 480 Kč

Rezidence v St. Julian's (14-21 let)

Junioři si mohou vybrat mezi ubytování ve více lůžkových pokojích (4-7 lůžek), 3-lůžkových či 2-lůžkových pokojích. Pokoje jsou přímo v kampusu školy. Součástí ubytování je i plná penze. Pokoje nejsou klimatizovány.

 • Vybavení: malá prádelna a kuchyně
 • Služby: úklid 1x týdně. Povlečení a ručníky jsou k dispozici. Studenti by si však měli přinést vlastní hygienické potřeby a ručníky na pláž.
 • Vzdálenost do školy: 5 minut
 • Vzdálenost na pláž: písečné pláže jsou na severu Malty – cca 30 minut autobusem
 • WiFi: k dispozici za následující příplatky: 45 min = 1 EUR; 90 min = 1,75 EUR;  180 min = 3 EUR; 360 min = 5 EUR; 900 min = 11 EUR; 2000 min = 20 EUR,  Unlimited = € 50.00
 • Záloha na klíč: 50 EUR

Rezidence v St. Paul's Bay (13-17 let)

Naše rezidence (přesněji řečeno Euroclub hotel) se nachází na severu Malty v centru temperamentního rezortu Qawra. Hotel je jen pár minut od malebné promenády, v srdci turistické oblasti s obchody, restauracemi, bary a také plážemi se spoustou sportovního vyžití. Pokoje jsou klimatizovány.

 • Služby: úklid 1x týdně; povlečení a ručníky k dispozici
 • Vzdálenost od školy: 12 minut chůze
 • Vzdálenost do supermarketu: 2 minuty chůze
 • Vzdálenost k pláži: 5 minut chůze; 150 metrů
 • Vratná záloha na klíč: 50 EUR
 • WiFi: zdarma ve společných prostorách rezidence; připojení na pokojích za příplatek 4 EUR/pokoj

Součástí hotelu jsou vnitřní i venkovní bazény.

Hostitelská rodina

V obou centrech jsou na  výběr také hostitelské rodiny a dvou až třílůžkové pokoje. Rodiny jsou pravidelně prověřovány a většina z nich je v pěší vzdálenosti od školy.

Kalkulace 2 týdenního pobytu v St. Julian’s
(děti 14-21 let)

Cena je počítána ve vysoké sezóně. V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 41 092
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týd., max. 15 lidí ve třídě 41 092
Ubytování v rezidenci, 3-lůžkový pokoj, plná penze
Aktivity
Dozor 24/7
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště na Maltě
Další poplatky celkem 7 690
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 6 500
Cestovní pojištění na 2 týdny – UNION, balík A60 pandemic 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 48 782 Kč

 

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok.

Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Sprachaffe Malta juniors

Junior pobyt na Sprachcaffe: Anička L.

Dobrý den, Anička po příjezdu ohodnotila Maltu výborně, hlavně jazykovku, lidi, učitele i akce. Když jsme se zeptali, jak by ohodnotila ve škále od 1 do 10 (10 nejlepší), řekla okamžitě bez váhání 11. Takže díky, myslím, že to je i Vaše zásluha. Hezký zbytek léta.
PS Již si začíná šetřit na Maltu znovu…

Přečíst celý článek
Reference: Sprachcaffe Malta 2 - Kukabara

Sprachcaffe Malta: Michaela a Martina

Dobrý den Pavlo,
Náš pobyt na Maltě byl naprosto úžasný, jsme maximálně spokojené a můžeme Vaši agenturu jen doporučit! :-)
Fotky určitě pošleme (máme jich mraky), bylo to úžasné, nezapomenutelné, a to i díky Vám!!!

Přečíst celý článek
Reference: Sprachaffe Malta - Kukabara

Pobyt na Maltě: Petra V.

Všechno probíhá perfektně. Ubytování, stravování i výuka. Je to moje první zkušenost, kdy jsem se musela ve všem spolehnout sama na sebe. Lidé jsou tu moc ochotní rozumět mé angličtině. Opravdu nemám co vytknout. Doufám, že to tak půjde až do konce mého pobytu.

Přečíst celý článek

Adresy center

Adresa školy v St. Julians: 6,Alamein Road,Pembroke PBK 1776,Malta

Adresa školy v St. Pauls Bay: 1 Triq it-Turisti,San Pawl il-Baħar,Malta

Mohlo by vás zajímat