Vítejte na škole

Sprachcaffe Frankfurt – junioři

Po více než 30 let využívají lidé z celého světa s vášní pro jazyky síť jazykových škol Sprachcaffe.

Poznávají nové země, exotiku, rozdílné kultury zemí. A k tomu se zdokonalují v jednom ze sedmi světových jazyků: angličtině, španělštině, francouzštině, italštině, němčině, čínštině a arabštině. Přidáte se i vy? 

Na škole Sprachcaffe ve Franfurtu vás přivítáme v útulné atmosféře v pátém patře třináctipatrové budovy. Školu najdete ve čtvrti města - Sachsenhausen, na břehu řeky Mohan deset minut od centra města.

Jazykový studijní pobyt v zahraničí je nejlepší příležitostí, jak se naučit jazyk, poznat nová místa i přátelé na celý život. Jazykové dovednosti se díky lekcím přizpůsobeným specifickým potřebám studentů rychlé mění. Výuku vedou zkušení rodilí mluvčí, kteří jsou po celou dobu pobytu studentům k dispozici pro zpětnou vazbu a konzultace.

Ve Frankfurtu organizují letní pobyty pro děti a mládež ve věku 12 až 21 let.

Sprachcaffe Frankfurt 9

Proč Sprachcaffe Frankfurt?

S jazykovými kurzy Sprachcaffe můžete spojit jazykové vzdělávání s nezapomenutelným prázdninovým pobytem. Škola je umístěna ve čtvrti Sachsenhausen, pouze 10 minut pěšky od centra města. Nachází v 5. patře 13 patrové budovy. Všechny třídy jsou světlé a mají výhled buď na Sachsenhausen, nebo na centrum města a nejslavnější panorama Evropy.

Děti jsou rozděleny do skupin, na které dohlíží vedoucí. Součástí pobytu jsou i pestré mimoškolní aktivity.

Vybavení školy:

 • 19 světlých tříd vybavených audio-vizuální technikou
 • studentská místnost a kavárna + kávový koutek s kávovarem a automatem na vodu
 • konvice kávy pro studenty o přestávkách zdarma
 • prosluněná terasa
 • studovna, knihovna
 • WIFI po celé škole za příplatek
 • recepce
 • bezbariérový přístup

Zkušený tým učitelů i vedoucích

Všichni učitelé jsou rodilí mluvčí, kteří absolvovali kurz výuky němčiny pro zahraniční studenty. To studentům zajistí autentické a profesionální lekce němčiny – bez přízvuku. Kromě kvalifikace klademe důraz také na rozmanitost. Proto vaše kurzy povedou zajímavé osobnosti různého věku a bohatých životních zkušeností.

Naši učitelé kombinují různé materiály a výukové zdroje, abyste se dostali k různým stylům výuky, různým typům úloh i k autentickým textům.

O studenty se stará také profesionální tým vedoucích, kteří jsou nonstop připraveni vám pomoci vyřešit jakékoliv problémy. Zároveň ozvláštní váš jazykový pobyt tím, že vám poskytnou ty nejlepší tipy a zorganizují vzrušující a pestrý program ve volném čase!

Sprachcaffe Frankfurt 10

Dohled na studenty

O studenty ve věku od 12 do 21 let je pečlivě postaráno. Garantujeme:

 • Nepřetržitou podporu zaměstnanců Sprachcaffe. Členové našeho týmu jsou tu vždy pro vás, pokud potřebujete pomoc.
 • Výuku jazyků a zábavu – to je motto Sprachcaffe!
 • Velmi dobře vyškolené učitele a pečlivě vybrané hostitelské rodiny a ubytování.
 • Skvělé volnočasové aktivity s rozsáhlou podporou našeho týmu.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Standardní kurz němčiny, ubytování v rezidenci, čtyřlůžkový pokoj, strava, aktivityPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 25 350 Kč
Název kurzu: Standardní kurz němčiny, ubytování v rezidenci, dvoulůžkový pokoj, strava, aktivityPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 27 950 Kč
Název kurzu: Intenzivní kurz němčiny, ubytování v rezidenci, čtyřlůžkový pokoj, strava, aktivityPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 27 430 Kč
Název kurzu: Intenzivní kurz němčiny, ubytování v rezidenci, dvoulůžkový pokoj, strava, aktivityPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 30 030 Kč

Rezidence

Rezidence má ideální polohu u řeky Mohan a zajišťuje obědy i večeře. Koupelny jsou společné pro každé patro. Studenti jsou ubytováni ve 4lůžkových pokojích. Od školy je vzdálená cca 10 minut pěšky, od centra cca 10 – 15 minut.

Vybavení: 

 • restaurace
 • kavárna
 • herna
 • čítárna
 • salónek
 • wi-fi připojení zdarma na recepci a v jídelně

Úklid: pokoj se uklízí jednou týdně. Ložní prádlo je zajištěno. Žádáme však studenty, aby si přivezli vlastní ručníky.
Praní: v objektu jsou tři pračky a tři sušičky. Každá stojí 1 euro za použití.
Záloha na klíče: 50 EUR

Rezidence je k dispozici pouze v létě.

Kalkulace 2 týdenního pobytu pro děti 12–21 let

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 53 300
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Obecná němčina, 20 lekcí týd., max. 15 lidí ve třídě 53 300
Ubytování v rezidenci, čtyřlůžkový pokoj, plná penze
Aktivity
Dozor
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště
Další poplatky celkem 7 190
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 6 000
Cestovní pojištění na 2 týdny 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky  60 490 Kč

 

Kalkulace je orientační. Požádejte si o aktuální ceny na vámi vybrané termíny.

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Sprachaffe Malta juniors

Junior pobyt na Sprachcaffe: Anička L.

Dobrý den, Anička po příjezdu ohodnotila Maltu výborně, hlavně jazykovku, lidi, učitele i akce. Když jsme se zeptali, jak by ohodnotila ve škále od 1 do 10 (10 nejlepší), řekla okamžitě bez váhání 11. Takže díky, myslím, že to je i Vaše zásluha. Hezký zbytek léta.
PS Již si začíná šetřit na Maltu znovu…

Přečíst celý článek
Vrkoč_ClubClass_Malta II

Junior pobyt na Maltě: Honzík

Dobrý den, Pavlo, i když jsem Vám už děkovala mockrát, stále mám pocit, že to bylo málo. Tak dnes naposledy: moc a moc děkujeme, jak jste perfektně zorganizovala Honzíkův pobyt na Maltě, jak jste velmi rychle reagovala při prvních problémech a jak jste se po celou dobu jeho pobytu zajímala o to, jak se mu daří.

Přečíst celý článek
reference_sprachcaffe_malta_veronika

Sprachcaffe Malta: Veronika B.

…bála jsem se neznáma, ale bylo to super a upřímně se mi stýská. Díky pobytu to byly asi nejkrásnější prázdniny, které jsem kdy měla. Ze školy jsem byla nadšená. Měla jsem úžasnou učitelku a snad poprvé v životě jsem se těšila do školy :)). Mockrát děkuji a třeba za rok opět využiji vaše služby…

Přečíst celý článek

Frankfurt nad Mohanem – evropské město s nádechem Ameriky

Frankfurt nad Mohanem, to je nejen obrovské letiště, mrakodrapy sahající do nebes, významné banky, ale také řeka Mohan a krásné parky. Evropské srdce finančnictví vás uchvátí svým moderním vzhledem i charakteristickou atmosférou. Historické památky tu budete totiž hledat marně. Většina města byla zničena při bombardování ve 2. světové válce. Kompletní přestavba tak dala městu nový ráz. Hned vedle znovu postaveného historického centra se tyčí mrakodrapy, kde sídlí mnoho nadnárodních koncernů, které udávají tempo zdejší ekonomice. Snad proto je tato metropole srovnávána s New Yorkem.

Frankfurt nad Mohanem leží ve spolkové zemi Hesensko, má necelých 700 tis. obyvatel, kteří jsou složeni z nejrůznějších kultur a etnik. Frankfurt je pátým největším městem Německa.

Jednou z populárních památek velkoměsta je Goethehaus - rodiště literárního velikána Johanna Wolfganga Goetheo. Také tato budova byla za 2. světové války notně poničena. Díky rekonstrukci však rodiště odpovídá době, ve které tu Goethe žil a tvořil.

Pýchou města je také Johann Wolfgang Goethe Universität, která má zvučné jméno po celém světě a i dnes na ní působí jen ti nejlepší akademici a vědci.

Přečtěte si více zajímavostí o tomto městě v sekci: Proč studovat ve Frankfurtu.

Poloha školy

Škola je umístěna ve čtvrti Sachsenhausen, odkud se dostanete krátkou procházkou přes slavný železný most Eiserner Steg přímo do srdce města. Tam můžete obdivovat impozantní historické náměstí Römer Platz, působivá panoramata nebo zajímavá muzea.

Adresa školy: Sprachcaffe Frankfurt, Gartenstraße 6, 60594 Frankfurt am Main, Deutschland

Mohlo by vás zajímat