Vítejte na škole

TWIN Eastbourne – junioři

Mezinárodní jazyková škola TWIN nabízí letní kurzy angličtiny (20 nebo 28 lekcí týdně), mimoškolní aktivity a exkurze. Letní kurzy jsou pro mladé studenty ve věku 10 až 17 let, kteří se chtějí učit, bavit se a zažít kulturu i historii Spojeného království nebo Irska v bezpečném prostředí a pod neustálým dohledem.

Škola TWIN má celkem pět center po Velké Británii a Irsku. Každá lokalita je speciální a nabízí jiné možnosti i atrakce. Letní centra najdete v hlavních městech Dublinu a Londýně, v klidných pobřežních městech, a dokonce i na venkově.

Každý program nabízí studentům příležitost zlepšit své znalosti a učit se mimo školu v zábavném a interaktivním prostředí. Poznávají tak nová místa, učí se novým dovednostem a získávají přátele na celý život.

Mladí studenti si mohou vybrat mezi standardní výukou angličtiny a intenzivní výukou. Bydlet mohou v hostitelských rodinách či v rezidenci v tzv. dormitory. Dormitory je společná ložnice pro 4 až 12 studentů stejného pohlaví na studentské koleji v areálu školy.

 

Compton Park School Building (1)

Historická budova z 18. století

Twin Eastbourne Summer Center se nachází v sídle z 18. století, kdysi domovem vévodů a vévodkyň a dokonce i předsedy vlády. Nachází se v docházkové vzdálenosti (15 minut) do centra města, vlakového nádraží, autobusových zastávek, hlavního nákupního centra, restaurací a kin.

Vybavení školy:

 • 23 prosvětlených učeben
 • jídelna
 • dpolečný prostor
 • Wi-Fi
 • knihovna
 • studijní centrum
 • počítačová učebna
 • klavír
 • stolní tenis
 • automaty s teplými a studenými nápoji i občerstvením
 • 10 hektarová zahrada s fotbalovými hřišti a kurty na tenis/basketbal/badminton

Proč TWIN Eastbourne?

 • nachází se v nejslunnějším městě Spojeného království
 • škola je situovaná v památkové chráněné budově a nabízí světlé a pohodlné učebny i moderní vybavení
 • za 15-20 minut chůze se ocitnete u moře nebo v centru města
 • studenti mohou využívat 10hektarový soukromý pozemek
 • studenti se mohou ubytovat jak v rodině, tak v rezidenčním centru
 • dostupné programy jsou standardní – což zahrnuje 20 lekcí angličtiny (45 minut), jednu celodenní a jednu půldenní exkurzi týdně – a intenzivní, které ke kurzu přidává dalších 8 lekcí
 • škola klade důraz na dohled a péči o studenty

Compton Park Students (3)

Twin Group - Jr - Students - Eastbourne - 190

Twin Group - Jr - Students - Eastbourne - 184

Bohatý program aktivit

TWIN Eastbourne nabízí poutavý program denních i večerních aktivit s cílem zabavit studenty i mimo vyučování. Program je navržen tak, aby zajistil studentům co nejvíce zábavy během jejich pobytu ve Spojeném království. Aktivity a exkurze umožňují studentům uplatnit teorii v praxi a zlepšit jejich konverzační schopnosti s ostatními studenty.

Studenty čeká půldenní exkurze týdně do různých míst, jako je město Hastings, útesy Seven Sisters, jeskyně Smugglers Cave nebo hlavní město Londýn. Tyto exkurze umožňují studentům prozkoumat širší dosah Spojeného království a zažít britskou kulturu ve větším měřítku.

Typické denní aktivity:

 • návštěvy místních muzeí, galerií, hradů a známých pamětihodností
 • sportovní akce a soutěže – včetně fotbalu, plavání, tenisu a mnoha dalších
 • týmové výzvy a společenské hry
 • pěší výlety a nákupní výlety do místních center
 • konverzační klub
 • dramatický kroužek
 • kreativní psaní

Typické večerní aktivity:

 • diskotéky (často tematické)
 • talent night – včetně Twin’s Got Talent
 • módní přehlídka
 • karaoke večery
 • kvízy
 • filmové večery
 • irské sporty
 • lukostřelba
 • irský tanec
 • kouzelnické dílny

Jak vypadají lekce angličtiny?

Školení pro studenty, které podporuje rozvoj učebních dovedností a autonomie a aktivně zapojuje studenty do procesu učení tím, že je informuje o různých strategiích učení. To jim pomáhá, jak se učit.

Lekce týkající se exkurzí, které jsou informativní a přinášejí studentům zajímavosti o místech, jenž během svých půldenních i celodenních exkurzí navštíví.

Projekt založený na exkurzi, který umožňuje studentům spolupracovat na tématu spojeném s jejich výletem/exkurzí. Každý týden studenti pracují na jiném projektu, který zabere tři dny. Poslední fází je sdílení v rámci jejich studentské skupiny, což jim pomáhá rozvíjet nejen jejich plynulost v jazyce, ale také prezentační dovednosti.

Revize, která se provádí formou sebehodnocení. Pomáhá studentům porozumět vlastnímu pokroku a rozpoznat mezery, který ještě potřebují v rámci jazyka procvičovat a dopilovat.

Každý student dále prochází rozřazovacím testem a na závěr obdrží certifikát o absolvování kurzu.

Program se opakuje každé 4 týdny. 

Twin Group - Jr - Students - Eastbourne - 178

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Standardní letní kurz angličtinyPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 26 550 Kč

Hostitelská rodina

Díky ubytování v hostitelské rodině mají studenti možnost poznat a zažít pravou britskou rodinnou kulturu. Vzhledem k tomu, že je Británie různorodá a multietnická společnost, mohou se studenti v rámci jedné domácnosti potkat s více než jednou kulturu.

Ochutnáte však typické jídlo v britské domácnosti a budete v jednom kuse procvičovat angličtinu. Každý týden je k dispozici čisté ložní prádlo i rušníky. Zajištěno je také praní a úklid.

Rezidence - dormitory

Tato možnost ubytování se nachází v nejvyšším patře školní budovy a umožňuje studentům spřátelit se a spát ve stejné budově, kde kdysi pobývala Její královská Výsost, královna Alžběta II.

Pokoje mají čtyři nebo pět lůžek, ale také velmi velké pokoje, které mají až 12 lůžek. Sociální zařízení je společné. Studenti mají denně přístup do umýváren a koupelen.

Compton Place Dormitory (1)

Povlečení je k dispozici, ale prosíme studenty, aby si s sebou přivezli vlastní hygienické potřeby i ručník. Zároveň by si měli přivést vlastní adaptér pro všechny své elektronické/nabíjecí potřeby.

Compton Place Dormitory (7)

Kalkulace 2 týdenního pobytu pro děti 10–17 let

Cena je počítána ve vysoké sezóně. V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 GBP = 30.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 65 550
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Obecná angličtina, 20 lekcí týd., max. 16 lidí ve třídě 65 550
Ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci, více-lůžkový pokoj, plná penze
Aktivity
Dozor
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště Gatwick
Další poplatky celkem 9 190
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 8 000
Cestovní pojištění na 2 týdny 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 74 740 Kč

 

Kalkulace je orientační. Požádejte si o aktuální ceny na vámi vybrané termíny.

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Vrkoč_ClubClass_Malta II

Junior pobyt na Maltě: Honzík

Dobrý den, Pavlo, i když jsem Vám už děkovala mockrát, stále mám pocit, že to bylo málo. Tak dnes naposledy: moc a moc děkujeme, jak jste perfektně zorganizovala Honzíkův pobyt na Maltě, jak jste velmi rychle reagovala při prvních problémech a jak jste se po celou dobu jeho pobytu zajímala o to, jak se mu daří.

Přečíst celý článek
Sprachaffe Malta juniors

Junior pobyt na Sprachcaffe: Anička L.

Dobrý den, Anička po příjezdu ohodnotila Maltu výborně, hlavně jazykovku, lidi, učitele i akce. Když jsme se zeptali, jak by ohodnotila ve škále od 1 do 10 (10 nejlepší), řekla okamžitě bez váhání 11. Takže díky, myslím, že to je i Vaše zásluha. Hezký zbytek léta.
PS Již si začíná šetřit na Maltu znovu…

Přečíst celý článek
Reference: English for less

ZŠ Němčice: pobyt na jihu Anglie

Pobyt probíhal ve městě Hastings v malém hotelu na břehu moře. Žáci prošli třídenním kurzem angličtiny. Průvodkyně Isabela nás provázela v Hastings, ale i v Eastbourne a v Brightonu. Angličtinu jsme slyšeli na každém kroku. Odjížděli jsme nejen se suvenýry v batohu, ale s mnoha úžasnými dojmy a zážitky.

Přečíst celý článek

Eastbourne - klidné město vprostřed úžasné scenérie

Eastbourne je klidné, bezpečné a tradiční přímořské město, které je známé pro své krásné prostředí mezi zelenými kopci South Downs, bílými útesy Seven Sisters a mořem. Patří mezi nejslunnější města v Británii a nabízí spoustu zázemí pro studenty.

Milovníky historie jistě potěší klasické viktoriánské nábřeží s molem, k relaxu slouží mnoho parků a zahrad, kulturní nadšenci mohou navštívit 5 divadel nebo 3 muzea a další umělecké galerie.

Za sportem můžete zavítat na tenisový turnaj Nature Valley, který se hraje na travnatých kurtech v červnu těsně před Wimbledonem, a Eastbourne Extreme, který se koná v červenci a je jedním z největších festivalů extrémních sportů ve Spojeném království. Kromě sportovních center a bazénů jsou zde zařízení pro veslování, jízdu na koni, plachtění, windsurfing, plážový volejbal, golf, cyklistiku, fotbal, rugby, basketbal a tenis. Eastbourne má také velký přístav s pěti samostatnými přístavy.

Eastbourne má také širokou škálu obchodů. Od moderního Beacon Centre, přes malebné viktoriánské nákupní ulice Little Chelsea, butiky v Enterprise Center po značkové obchody v přístavu.

Kromě velké nabídky restaurací, kaváren a tradičních čajoven, je zde skvělý výběr kin, klubů a diskoték a více než 70 hospod.

Z města je rychlá a snadná dostupnost na mezinárodní letiště Gatwick, Heathrow a železnici Eurostar (do Londýna se vlakem dostanete za 90 minut).

Poloha školy

Škola se nachází v docházkové vzdálenosti (15 minut) do centra města, vlakového nádraží, autobusových zastávek, hlavního nákupního centra, restaurací a kin. Nejbližší letiště je v Gatwick (cca 70 minut), nejbližší město pak Hastings (cca 30 minut).

Adresa školy: Compton Park, Compton Pl Rd, Eastbourne BN21 1EH, Spojené království

Mohlo by vás zajímat