Vítejte na škole

LTC Eastbourne

LTC (Language Teaching Centre) Eastbourne, přes 60 let stará škola, nabízí výuku anglického jazyka cca 300 studentům. Přátelské a rodinné prostředí této malé a nádherné školy vede její studenty k radosti z učení. Malé třídy po 12 studentech navíc zajišťují, že je každému věnována potřebná pozornost a prostor pro zlepšování jeho dovedností.

Vzdělání se zde může dostat mladým zvědavcům (10–17 let), dospělým (16+) a v případě zájmu také skupinám (pro všechny věkové kategorie nad 10 let). Svou polohou je škola skvělým výběrem pro ty, kteří neholdují typickému anglickému počasí, ale potrpí si na dostatek slunečních paprsků. Díky umístění v nejslunečnější části Anglie tak získáte všechno, po čem vaše studentské srdce touží.  

28765508237_03d9775197_z

Okouzlující prostory školy

Historická budova školy se nachází v bezpečné rezidenční čtvrti jednoho z nejkrásnějších měst v jižní Anglii. Od centra Eastbourne je škola vzdálená pouhých 15 minut chůze. Škola sama o sobě nabízí studentům příjemné zázemí pro studium i relax.

Vybavení školy:

 • 25 tříd
 • knihovna, studovna a počítačová studovna
 • přístup k Wi-Fi zdarma
 • velká jídelna
 • klavírní místnost, místnost se stolním tenisem
 • 10 hektarová zahrada pro odpočinek a odreagování
 • tenisové kurty, fotbalové hřiště a prostor pro hraní dalších míčových her

Proč LTC Eastbourne?

 • Škola je akreditována organizací British council
 • Osobní přístup, výuka po maximálně 12 žácích
 • Škola je blízko centra města
 • Eastbourne je jedním z nejslunečnějších měst Anglie
 • Krásné útesy, dlouhé pláže, moře a sluneční paprsky
 • Snadná a rychlá doprava do Londýna nebo Brightonu
 • Velká školní zahrada pro relax a odpočinek

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: General EnglishPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 7 033 Kč
Název kurzu: General English PlusPočet lekcí týdně: 28Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 8 344 Kč
Název kurzu: FCE PreparationPočet lekcí týdně: 28Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 4+Pokročilost: B2+Cena za 1 týden: 8 344 Kč
Název kurzu: 50 Plus CoursePočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 11 384 Kč

Hostitelská rodina

Život v hostitelské rodině je nejlepší cesta, jak poznat pravou anglickou mentalitu a zdokonalit se v angličtině i po škole. Studenti jsou ubytování po jednom (pokud nepožádají o bydlení s kamarádem) a v domě jsou jediní, kdo mluví jejich jazykem.

Pokoj je plně vybavený (postel, skříň, stůl a křeslo, lampa) a student dostane každý týden čisté povlečení a ručníky.

Součástí ubytování je polopenze, tedy snídaně a večeře, o víkendech také obědy. (Obědy během školních dní si mohou studenti zakoupit ve škole.)

Rezidence

Pro mladé studenty, ve věku 10-16 let, je možnost ubytování v rezidenci. Budova je rozdělena na dvě části podle pohlaví. Pokoje jsou obvykle po 4-5 lidech.

Povlečení dostane každý student pravidelně čisté, ručníky ale nejsou součástí a je nutné, aby si každý student dovezl své.

Součástí ubytování je plná penze, tedy snídaně, oběd i večeře. V případě exkurzí dostanou studenti zabalené balíčky s jídlem.

Rezidence se nachází nad školou a v případě potřeby jsou studentům k dispozici zaměstnanci školy, aby jim pomohli s případnými problémy.

Kalkulace 2týdenního pobytu

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 GBP = 29.80 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Vysoká sezóna: 9.6.-18.8.2019

Celkem za ubytování a studium 27 238
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 14 066
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 8 702
Zápisné 1 788
Vyzvednutí z letiště Gatwick  2 682
Další poplatky celkem 7 088
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena v den koupě. 6 500
Cestovní pojištění na 2 týdny 588
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 34 326 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Reference: pobyt v Hastings

Pobyt žáků v Anglii: ZŠ Lubina

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvěle odvedenou práci. Řidiči autobusu byli ochotní a milí, vyšli nám vstříc ve veškerých požadavcích, protože cestovat s dětmi ve věku 9 – 11 let není zrovna jednoduché. Byla s nimi skvělá komunikace a z naší strany jsem s nimi byli velice moc spokojeni.

Přečíst celý článek
Reference: Řezníčková - Milner School

Pobyt v Anglii: Vlasta Ř.

Dobrý den paní Gutlová,
bála jsem se zbytečně. Cesta proběhla bez problémů:-). Rodina je báječná. První den ve škole byl zajímavý. Učitelé jsou skvělí. Ve skupině jsou další 2 studenti z Čech a řada dalších národností. Moc vás zdravím do Brna.
Vlasta Ř.

Přečíst celý článek
Reference: English for Less - Kukabara

Pobyt žáků v Hastings: ZŠ Častrov

Oslovila nás malá skupina čítající 10 žáků z prvního stupně a 2 dospělé, zda-li bychom jim nezařídili jazykový pobyt v Anglii. Jak vymyslet šestidenní pobyt v Anglii pro malé děti z prvního stupně základní školy s malým rozpočtem? Zvládli jsme to a jsme rádi, že jsme dětem připravili zajímavý program.

Přečíst celý článek

Eastbourne

Eastbourne je jedno nejbezpečnějších a nejslunnějších míst na jihovýchodním pobřeží Anglie. Najdete tu především rozlehlé pláže s nekonečnou pobřežní promenádou, úžasnou okolní krajinu a zelené parky. Přestože láká každým rokem více a více turistů, stále si zachovává si svůj venkovský ráz. Největší křídový útes, Beachy Head, je navíc jedním z hlavních znaků tohoto krásného města.

Z Eastbourne se dostanete vlakem do Londýna za cca 90 minut, do Brightonu za 40.

LTC se nachází přímo v srdci Eastbourne, pár kroků od centra, dopravy, obchodů, pláží či ubytování. Škola je nádhernou historickou budovou z 18. století, s obrovskou 10 hektarovou zahradou, která nabízí odpočinek a relax po studiu.

Mohlo by vás zajímat