Vítejte na škole

Twin English Centre Eastbourne

Twin English Centre Eastbourne je přes 60 let stará škola, která nabízí výuku anglického jazyka cca 300 studentům. Věřte, že studovat na této přátelské a rodinné škole bude velký zážitek. Už jen proto, že škola je  umístěna do historické budovy Compton Place, která je obklopena pozemkem o rozloze 10 hektarů. Je až k nevíře, že tato budova má více než 450 let. Najdete tu 25 učeben, jídelnu, v okolí jsou velké zahrady a tenisové kurty.

Malé třídy po 12 studentech navíc zajišťují, že je každému věnována potřebná pozornost a prostor pro zlepšování jeho dovedností.

Škola nabízí kurzy angličtiny mladým zvědavcům (10–17 let), dospělým (16+) a v případě zájmu také skupinám (pro všechny věkové kategorie nad 10 let). Svou polohou je škola skvělým výběrem pro ty, kteří milují moře a slunce. Díky umístění v krásné budově s obrovským pozemkem a nejslunečnější části Anglie tak získáte všechno, po čem vaše studentské srdce touží.

twin eastbourne

Okouzlující prostory školy

Historická budova školy se nachází v bezpečné rezidenční čtvrti jednoho z nejkrásnějších měst v jižní Anglii. Od centra Eastbourne je škola vzdálená pouhých 15 minut chůze. Škola sama o sobě nabízí studentům příjemné zázemí pro studium i relax.

Vybavení školy:

 • 25 tříd
 • knihovna, studovna a počítačová studovna
 • přístup k Wi-Fi zdarma
 • velká jídelna
 • klavírní místnost, místnost se stolním tenisem
 • 10 hektarová zahrada pro odpočinek a odreagování
 • tenisové kurty, fotbalové hřiště a prostor pro hraní dalších míčových her

Proč Twin English Centre Eastbourne?

 • škola je akreditována organizací British Council
 • osobní přístup, výuka po maximálně 12 žácích
 • škola je blízko centra města
 • Eastbourne je jedním z nejslunečnějších měst Anglie
 • krásné útesy, dlouhé pláže, moře a sluneční paprsky
 • snadná a rychlá doprava do Londýna nebo Brightonu
 • velká školní zahrada pro relax a odpočinek

twin eastbourne II

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: General EnglishPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 7 950 Kč
Název kurzu: General English (20) + IELTS Prep / Communication Skill / English for Careers (8)Počet lekcí týdně: 28Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 9 600 Kč
Název kurzu: Příprava na Cambridgeské zkoušky (FCE, CAE)Počet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: B2+Cena za 1 týden: 7 950 Kč

Hostitelská rodina

Život v hostitelské rodině je nejlepší cesta, jak poznat pravou anglickou mentalitu a zdokonalit se v angličtině i po škole. Studenti jsou ubytování po jednom (pokud nepožádají o bydlení s kamarádem) a v domě jsou jediní, kdo mluví jejich jazykem.

Pokoj je plně vybavený (postel, skříň, stůl a křeslo, lampa) a student dostane každý týden čisté povlečení a ručníky.

Součástí ubytování je polopenze, tedy snídaně a večeře, o víkendech také obědy.

Kalkulace 2 týdenního pobytu ve vysoké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 GBP = 30.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu. Vysoká sezóna je od půlky června do konce srpna.

Celkem za ubytování a studium 32 700
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 15 900
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 12 000
Zápisné 1 650
Vyzvednutí z letiště Gatwick  3 150
Další poplatky celkem 8 690
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena v den koupě. 7 500
Cestovní pojištění na 2 týdny, UNION balík A60, pandemic 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 41 390 Kč

 

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok.

Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Reference: pobyt v Hastings

Pobyt žáků v Anglii: ZŠ Lubina

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvěle odvedenou práci. Řidiči autobusu byli ochotní a milí, vyšli nám vstříc ve veškerých požadavcích, protože cestovat s dětmi ve věku 9 – 11 let není zrovna jednoduché. Byla s nimi skvělá komunikace a z naší strany jsem s nimi byli velice moc spokojeni.

Přečíst celý článek
Reference: Řezníčková - Milner School

Pobyt v Anglii: Vlasta Ř.

Dobrý den paní Gutlová,
bála jsem se zbytečně. Cesta proběhla bez problémů:-). Rodina je báječná. První den ve škole byl zajímavý. Učitelé jsou skvělí. Ve skupině jsou další 2 studenti z Čech a řada dalších národností. Moc vás zdravím do Brna.
Vlasta Ř.

Přečíst celý článek
Reference: English for Less - Kukabara

Pobyt žáků v Hastings: ZŠ Častrov

Oslovila nás malá skupina čítající 10 žáků z prvního stupně a 2 dospělé, zda-li bychom jim nezařídili jazykový pobyt v Anglii. Jak vymyslet šestidenní pobyt v Anglii pro malé děti z prvního stupně základní školy s malým rozpočtem? Zvládli jsme to a jsme rádi, že jsme dětem připravili zajímavý program.

Přečíst celý článek

Eastbourne – krásné pláže, krajina a venkovská atmosféra

Eastbourne je jedno nejbezpečnějších a nejslunnějších míst na jihovýchodním pobřeží Anglie. Najdete tu především rozlehlé pláže s nekonečnou pobřežní promenádou, úžasnou okolní krajinu a zelené parky. Přestože láká každým rokem více a více turistů, stále si zachovává si svůj venkovský ráz. Největší křídový útes, Beachy Head, je navíc jedním z hlavních znaků tohoto krásného města.

Z Eastbourne se dostanete vlakem do Londýna za cca 90 minut, do Brightonu za 40 minut.

Poloha školy

Škola se nachází přímo v srdci Eastbourne, pár kroků od centra, dopravy, obchodů, pláží či ubytování. Škola je nádhernou historickou budovou z 18. století, s obrovskou 10 hektarovou zahradou, která nabízí odpočinek a relax po studiu.

Adresa školy: Compton Park, Compton Pl Rd, Eastbourne BN21 1EH, Spojené království

Mohlo by vás zajímat