Vítejte na škole

Sprachcaffe Londýn – junioři

Síť škol Sprachcaffe nabízí kurzy nejen pro dospělé, ale i pro mladé lidi ve věku 12–17 let. A výběr mají junioři vskutku pestrý. Stačí si vybrat mezi jazykovými programy v Anglii, na Maltě, v USA, ve Španělsku, v Německu či ve Francii.

Toužíte po slunci, moři a plážích? Nebo se chcete nechat unášet vibrující dynamikou multikulturního Londýna? Sprachcaffe nabízí od všeho kousek. Stačí si vybrat.

Sprachcaffe organizuje pobyty pro děti ve věku 12 až 17 let v severní části Londýna, ve čtvrti zvané Bushey. Místní studenti odjíždí na letní prázdniny a St. Margaret’s College může přivítat studenty Sprachcaffe ve svém krásném kampusu. Studenti tak mají možnost trávit svůj jazykový pobyt v tradiční internátní škole, která byla založena v roce 1749 a svým prostředím připomíná dobu a styl Harryho Pottera.

Sprachcaffe - kurzy pro juniory

Junioři 12–17 let

Pro svoje děti můžete vybírat mezi kurzy obecné angličtiny (20 lekcí týdně) a intenzivní angličtiny (30 lekcí týdně). Výuka je zaměřena na 4 základní dovednosti v jazyce: konverzaci, poslech, čtení a psaní. Studenti jsou rozmístěny do tříd dle jejich jazykové úrovně. Ta je otestována hned první den po příjezdu vstupním testem. Studijní materiály jsou již v ceně pobytu. Ve třídě je maximálně 15 studentů.

Výuka probíhá od pondělí do pátku a rozvrh může být dopoledne i odpoledne. 

Vybavení škol:

  • 15 plně vybavených tříd v St. Margaret’s
  • audiovizuální technika
  • kuchyňka a odpočinková místnost
  • knihovna

Aktivity, dozor, ubytování

Součástí pobytu jsou i základní mimoškolní aktivity, které zábavnou formou rozšiřují znalosti o vybrané studijní destinaci. U dvoutýdenního pobytu se studenti mohou těšit na 2 půldenní exkurze a 1 celodenní výlet. Pokud se děti chtějí účastnit všech aktivit včetně vstupů, musí si přikoupit plný program aktivit (tzv. Fun Pack Intensive Leisure Program). Nebo si přikoupit aktivity na místě.
Skvělým doplňkem je k aktivitám je návštěva Harry Potter studií. Jelikož kapacita může být omezená, neváhejte, a rezervujte si místo hned se svým pobytem.

Během pobytu jsou junioři pod stálým dozorem tvz. „Teamers“, což jsou mladí lidé mezi 21 a 30 lety, kteří pochází z Evropy nebo Ameriky. Každý „Teamer“ člen má na starosti maximálně 15 studentů, kterým je k dispozici v průběhu celého dne a účastní se samozřejmě také všech aktivit. „Teamers“ hovoří plynulou angličtinou.

Studenti jsou ubytováni St. Margaret’s v kampusu v jednolůžkových či vícelůžkových pokojích. V ceně je plná penze, respektive snídaně, teplý oběd (v sobotu obědový balíček)  a teplá večeře.

Příjezd je očekáván v neděli před začátkem kurzu, odjezd v sobotu po skončení. Z londýnského letiště Heathrow jsou organizovány odvozy z/na letiště, a to mezi 9 a 19 hodinou. Odvozy z letiště jsou organizovány hromadně, takže připravte své děti na to, že budou čekat na ten svůj nejbližší odjezd tak, aby se naplnila kapacita autobusu, který děti hromadně převeze do St. Margaret’s College.

Sprachaffe London juniors

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Standard course, ubytování v rezidenci, plná penze, aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 28 000 Kč
Název kurzu: Intensive course, ubytování v rezidenci, plná penze, aktivity, vyzvednutí z letištěPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 30 600 Kč

St. Margaret's campus

Rezidenční ubytování v kampusu St. Margaret’s je ideální pro ty, kteří upřednostňují ubytování i školu na jednom místě. Na výběr jsou pokoje jak samostatné, tak vícelůžkové.

St. Margaret’s se nachází v městě Bushey, Hertfordshire, jen 60 minut od londýnského letiště Heathrow. Škola se může pochlubit ideální polohou od rušného centra Londýna a klidu v St. Margaret’s.

Studenti jsou na samostatných či dvoulůžkových pokojích a využívají společné koupelny a společných prostor v rezidenci. Na pokojích je bezplatné Wi-Fi.

Ložní prádlo a ručníky se vyměňují 1× týdně.

Kalkulace 2týdenního pobytu pro děti

Cena je počítána ve vysoké sezóně (17.06.- 25.08.18). V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 GBP = 30.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 56 400
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týd., max. 15 lidí ve třídě 56 400
Ubytování v rezidenci, více lůžkový pokoj, plná penze
Aktivity
Dozor 24/7
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště Heathrow (mezi 9 a 19 hodinou)
Další poplatky celkem 7 690
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 6 500
Cestovní pojištění na 2 týdny 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 59 990 Kč

 

Kalkulace je orientační. Požádejte si o aktuální ceny na vámi vybrané termíny.

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Jazykový pobyt v Londýně - Kukabara

Londýn: Dana K. a Petra O.

První den prošli všichni noví studenti testy, byli jsme rozděleni do pěti úrovní. Já s kolegyní jsme se dostaly do Lower Intermediate. Je nás ve skupině 15, jsme z celého světa – Španělka, Francouzka, Italka, Číňanka, Ruska, 2 Egypťané, Saudská Arábie a Spojené Emiráty. Studium je zajímavé, ale velmi náročné.

Přečíst celý článek
Pruskova_Milner

Pobyt v Londýně: Dita P.

Ve škole žádný stres, učitelé byli skvělí. Trošku mě překvapily páteční pravidelné testy :-), ale v dané atmosféře se i tohle dalo unést. Jen bych tam potřebovala strávit alespoň 3 měsíce, abych se opravdu zdokonalila. Pro mě (pro věčného začátečníka) však byly užitečné i ty dva týdny… rozvázalo mi to jazyk.

Přečíst celý článek
Reference: Vanessa Milner - Kukabara

Vanessa Milner – Milner School

Pavla Gultová, zakladatelka Tutuki, pracovala pro Vanessu Milner v Londýně. Na Milner School of English vedla marketing. Vanessa o agentuře napsala: Pavla and her team share so much experience that I cannot imagine a better equipped team to run Tutuki!

Přečíst celý článek

Poloha školy

St. Margaret’s campus se nachází ve městě Bushey, ve čtvrti Hertfordshire jen 60 minut od londýnského letiště Heathrow. Škola je tak umístěna do klidného a bezpečného prostředí malého města, přesto kousek od centra Londýna.

Adresa školy (prázdniny): St. Margaret’s School, Merry Hill Road, Bushey, Hertfordshire, WD23 1AP, England

Mohlo by vás zajímat