Vítejte na škole

Sprachcaffe Londýn – junioři

Síť škol Sprachcaffe nabízí kurzy nejen pro dospělé, ale i pro mladé lidi ve věku 12–17 let. A výběr mají junioři vskutku pestrý. Stačí si vybrat mezi jazykovými programy v Anglii, na Maltě, v USA, ve Španělsku, v Německu či ve Francii.

Toužíte po slunci, moři a plážích? Nebo se chcete nechat unášet vibrující dynamikou multikulturního Londýna? Sprachcaffe nabízí od všeho kousek. Stačí si vybrat.

V Londýně máte na výběr 2 možnosti:

  • Edward‚s Language School s ubytováním v rodinách od 14–17 let (celoroční provoz)
  • Kampus St. Margaret’s School od 12–17 let (prázdniny)

Sprachcaffe - kurzy pro juniory

Junioři 12–17 let

Pro svoje děti můžete vybírat mezi kurzy obecné angličtiny (20 lekcí týdně) a intenzivní angličtiny (30 lekcí týdně). Výuka je zaměřena na 4 základní dovednosti v jazyce: konverzaci, poslech, čtení a psaní. Studenti jsou rozmístěny do tříd dle jejich jazykové úrovně. Ta je otestována hned první den po příjezdu vstupním testem. Studijní materiály jsou již v ceně pobytu. Ve třídě je maximálně 15 studentů.

Výuka probíhá od pondělí do pátku od 9.00 do 12.30 (20 lekcí týdně) a od 13.00 do 14.30 (30 lekcí týdně). Ve vysoké sezóně může výuka probíhat také odpoledne.

Vybavení škol:

  • 10 plně vybavených tříd v Ealingu a 15 v St. Margaret’s
  • audiovizuální technika
  • kuchyňka a odpočinková místnost
  • knihovna

Aktivity, dozor, ubytování

Součástí pobytu jsou i mimoškolní aktivity, které zábavnou formou rozšiřují znalosti o vybrané studijní destinaci. U dvoutýdenního pobytu se studenti mohou těšit na 2 půldenní exkurze a 1 celodenní výlet. Podívejte se na příklad týdenního rozvrhu aktivit přímo na stránkách školy Sprachcaffe.

Během pobytu jsou junioři pod stálým dozorem tvz. „Teamers“, což jsou mladí lidé mezi 21 a 30 lety, kteří pochází z Evropy nebo Ameriky. Každý „Teamer“ člen má na starosti maximálně 15 studentů, kterým je k dispozici v průběhu celého dne a účastní se samozřejmě také všech aktivit. „Teamers“ hovoří plynulou angličtinou.

Studenti jsou ubytováni:

  • v Ealingu v hostitelských rodinách ve 2-lůžkových pokojích. V ceně je plná penze, respektive snídaně, obědový balíček a teplá večeře
  • V St. Margaret’s v kampusu na 1-lůžkových pokojích. V ceně je plná penze, respektive snídaně, teplý oběd (v sobotu obědový balíček)  a teplá večeře.

Příjezd je očekáván v neděli před začátkem kurzu, odjezd v sobotu po skončení. Z londýnského letiště Heathrow jsou organizovány odvozy z/na letiště, a to mezi 9 a 19 hodinou. Tyto transfery jsou již součástí ceny za pobyt.

Sprachaffe London juniors

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Sezóna A - angličtina, rodina, aktivity, transféryPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 16 390 Kč
Název kurzu: Sezóna B - angličtina, rodina, aktivity, transféryPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 17 284 Kč
Název kurzu: Sezóna C - angličtina, rodina, aktivity, transféryPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 18 178 Kč
Název kurzu: Sezóna C - intenzivní angličtina, rodina, aktivity, transféryPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 19 042 Kč
Název kurzu: Sezóna C - angličtina, rezidence, aktivity, transféryPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 21 307 Kč
Název kurzu: Sezóna C - intenzivní angličtina, rezidence, aktivity, transféryPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 23 393 Kč

Hostitelská rodina

Ubytování v hostitelských rodinách obohacuje studenty o znalost místního života, způsob vaření i komunikaci v přirozeném prostředí.

Rodiny jsou pečlivě vybírány a prověřovány. Junioři bydlí vždy ve 2-lůžkových pokojích se spolužáky stejného pohlaví.

Povlečení je vždy k dispozici, studenti by si však měli přivézt vlastní ručníky i hygienické potřeby.

St. Margaret's campus

Rezidenční ubytování v kampusu St. Margaret’s je ideální pro ty, kteří upřednostňují ubytování i školu na jednom místě.

Studenti jsou na 1lůžkových pokojích a využívají společné koupelny a společných prostor v rezidenci. Na pokojích je bezplatné Wi-Fi.

Ložní prádlo a ručníky se vyměňují 1× týdně.

Kalkulace 2týdenního pobytu pro děti

Cena je počítána ve vysoké sezóně (17.06.- 25.08.18). V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 GBP = 29.80 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 35 015
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týd., max. 15 lidí ve třídě 35 015
Ubytování v rodině, 2-lůžkový pokoj, plná penze
Aktivity
Dozor 24/7
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště Heathrow (mezi 9 a 19 hodinou)
Další poplatky celkem 6 088
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 5 500
Cestovní pojištění na 2 týdny (21 Kč / den pro děti do 15 let; 42 Kč / den pro 15+) 588
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 41 103 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Jazykový pobyt v Londýně - Kukabara

Londýn: Dana K. a Petra O.

První den prošli všichni noví studenti testy, byli jsme rozděleni do pěti úrovní. Já s kolegyní jsme se dostaly do Lower Intermediate. Je nás ve skupině 15, jsme z celého světa – Španělka, Francouzka, Italka, Číňanka, Ruska, 2 Egypťané, Saudská Arábie a Spojené Emiráty. Studium je zajímavé, ale velmi náročné.

Přečíst celý článek
Pruskova_Milner

Pobyt v Londýně: Dita P.

Ve škole žádný stres, učitelé byli skvělí. Trošku mě překvapily páteční pravidelné testy :-), ale v dané atmosféře se i tohle dalo unést. Jen bych tam potřebovala strávit alespoň 3 měsíce, abych se opravdu zdokonalila. Pro mě (pro věčného začátečníka) však byly užitečné i ty dva týdny… rozvázalo mi to jazyk.

Přečíst celý článek
Reference: Vanessa Milner - Kukabara

Vanessa Milner – Milner School

Pavla Gultová, zakladatelka Tutuki, pracovala pro Vanessu Milner v Londýně. Na Milner School of English vedla marketing. Vanessa o agentuře napsala: Pavla and her team share so much experience that I cannot imagine a better equipped team to run Tutuki!

Přečíst celý článek

Poloha školy Sprachcaffe Ealing a kampusu St. Margaret’s

Sprachcaffe v Londýně najdete ve čtvrti plné zeleně, v Ealingu, která je považována za „Královnu londýnských přeměstí“. Ealing se nachází v západní části města a je vzdálen pouhých 20 minut metrem od centra Londýna i letiště Heathrow. Kurzy pro juniory probíhají v prostorách školy Edwards Language School, která je součástí sítě Sprachcaffe.

St. Margaret’s campus se nachází v kuriózním městě Bushey, Hertfordshire, jen 60 minut od londýnského letiště Heathrow. Škola se může pochlubit ideální polohou od rušného centra Londýna a klidu v St. Margaret’s.

Adresa školy (celoroční provoz): Edwards Language School (part of the Sprachcaffe group), 38 The Mall, Ealing, LONDON W5 3TJ, England

Adresa školy (prázdniny): St. Margaret’s School, Merry Hill Road, Bushey, Hertfordshire, WD23 1AP, England

Mohlo by vás zajímat