Vítejte na škole

ELI Dublin

ELI Schools byla založena v roce 2017 a brzy se zařadila mezi nejkvalitnější jazykové školy Irska. V roce 2021 byla škola nominovaná mezi nejlepší nové anglické jazykové školy v Evropě. Kromě dvou poboček v Dublinu nabízí škola své kurzy také ve městě Drogheda.

V ELI se setkáte pouze s přátelskými a nadšenými lidmi kteří milují to, co dělají, a díky nejrůznějším pravidelným školením poskytují studentům ty nejlepší služby. Všichni učitelé jsou absolventi vysokých škol s uznávanou pedagogickou kvalifikací a významnými pedagogickými zkušenostmi. Pracují s osnovami a metodikou výuky tak, aby odpovídala nejvyšším mezinárodním standardům. S využitím komunikativního přístupu jsou lekce vyučovány metodou založenou na úkolech, které zahrnují situace a témata z každodenního života. K tomu studenti používají digitální učebnice s interaktivním materiálem a online pracovní sešity, které umožňují testovat a sledovat pokrok. Učitelé pak tyto materiály doplňují dalšími prvky, jako jsou noviny, videa nebo zvukové nahrávky.

Škola nabízí kurzy pro dospělé a také speciální program pro mladé dospělé ve věku 16-19 let, pro které je zde připraven letní program zaměřený nejen na angličtinu, ale také na digitální dovednosti.

ELI Herbert Place (5)

ELI Dublin – dvě školy v hlavním městě Irska

ELI School nabízí v Dublinu hned dvě školy – na ulici Dame Street a druhou u Grand Canal, u nejjižnější z dvojice kanálů, které spojují Dublin na východě Irska s řekou Shannon a obklopují vnitřní město Dublinu. Škola se nachází zhruba 15 minut chůze od Trinity College a všech atrakcí v centru města.

Škola na Dame Street sídlí v památkové budově hned v centru města a jen kousek od všech hlavní nákupních, kulturních i zábavných částí města.

Centrum Dublinu je malé a snadno se všude dostanete pěšky, tramvají nebo na bezplatném městském kole.

Vybavení školy:

 • 20 učeben (Dame Street), 9 učeben (Grand Canal) s velkými okny a vysokými stropy
 • studentské salonky
 • velká herna
 • kavárna
 • jídelna a prostory k odpočinku
 • otevřené prostory se zajímavými uměleckými díly

Letní program Young Adults

Škola vytvořila speciální program pro mladé dospělé ve věku 16-19 let. Jde o spojení výuky angličtiny s aktivitami. Součástí programu je i ubytování v hostitelských rodinách s polopenzí.

Škola má pro mladé studenty připraveny dva programy:

 • Intensive English with Action
 • General English Program

ELI Herbert Place (45)

50090400323_f78457f517_c

Intensive English with Action

Intensive English with Action je zábavný letní program pro zahraniční studenty, který kombinuje výuku angličtiny s digitálními dovednostmi, vzděláváním v oblasti udržitelnosti a kulturními aktivitami. Program je vhodný pro studenty s angličtinou v úrovni B1 až C1. Délka programu je 2 až 6 týdnů.

Součástí programu je:

 • 20 hodin výuky týdně (15 hodin angličtiny a 5 hodin práce na projektu Digitální dovednosti)
 • ubytování ve sdílených pokojích v hostitelských rodinách s polopenzí
 • studijní materiály
 • odvoz a dovoz na letiště
 • celodenní sobotní výlet
 • 5 odpoledních aktivit

Téma projektových hodin:

 • English and Digital Marketing in Action: aneb jak vybrat správný obsah, nástroje a platformy pro příspěvky. Jak psát zábavný, snadno čitelný a informativní obsah pro web. Jak vytvářet příspěvky na blogu včetně obrázků a vložených videí.

General English Program

General English Program je určen pro mladé dospělé, kteří se chtějí soustředit pouze na výuku angličtiny.

Součástí programu jsou samozřejmě i pestré mimoškolní aktivity, které jsou však dobrovolné a studenti se sami rozhodují, zda se připojí. Všechny aktivity jsou pod přátelským dozorem školy ELI.

Programu General English se mohou zúčastnit začátečníci i pokročilí. Délka programu je 2 až 9 týdnů.

Součástí programu je:

 • 15 hodin angličtiny týdně
 • ubytování ve sdíleném pokoji v hostitelské rodině s polopenzí
 • odvoz i dovoz na letiště
 • studijní materiály
 • celodenní výlet o víkendu
 • 5 odpoledních aktivit týdně

50091237372_4856fae763_c

Proč si vybrat ELI Schools?

 • mladá škola s oceněním za nejlepší novou jazykovou školu
 • atraktivní místa škol v Dublinu a Droghedě
 • Irsko je malá bezpečná země s provokativním smyslem pro humor
 • důraz na mimoškolní program plný akcí, workshopů a exkurzí
 • kvalifikovaní lektoři, které práce baví
 • atraktivní program pro mladé dospělé zaměřený na digitální nástroje či životní prostředí
 • velmi příznivé ceny

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Obecná angličtinaPočet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 4 940 Kč
Název kurzu: Obecná angličtina + konverzacePočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 6 500 Kč
Název kurzu: Příprava na IELTSPočet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 12Pokročilost: B2-C1Cena za 1 týden: 4 940 Kč
Název kurzu: Letní kurz obecné angličtiny pro Young Adults (General English Program)Počet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 19 500 Kč
Název kurzu: Letní kurz intenzivní angličtiny v akci pro Young Adults (Intensive English with Action)Počet lekcí týdně: 15+5Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 20 800 Kč

Hostitelská rodina

Výběr správné hostitelské rodiny je zásadní, a na tom si škola zásadně zakládá. Pobyt u rodin je nejlepší možnou volbou, jak zemi nejlépe poznat, neustále komunikovat v angličtině a žít život místních obyvatel.

Všechny rodiny prošly pečlivou kontrolou ze strany školy a policejního týmu.

Bydlení v hostitelské rodině garantuje polopenzi (snídani a večeři od pondělí do pátku) a všechna jídla o víkendu.

Rezidence

Pobyt v rezidenci nabízí studentům nezávislejší životní zkušenost. Nachází se v centru města, v docházkové vzdálenosti od školy a blízko všech atrakcí.

ELI Residence (4)

 

Pokoje jsou k dispozici samostatné nebo sdílené – v těch jsou ubytovaní studenti podobného věku, ale jiné národnosti.

ELI Residence (14)

Kalkulace 2 týdenního pobytu

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26 Kč.

Celkem za ubytování a studium 26 910
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 15 lekcí týdně 9 880
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 12 740
Zápisné, poplatek za nalezení ubytování, studijní materiály 2 210
Vyzvednutí z letiště 2 080
Další poplatky celkem 7 690
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena v den koupě. 6 500
Cestovní pojištění na 2 týdny, UNION balík A60, pandemic 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 34 600 Kč

 

Kalkulace je orientační. Požádejte si o aktuální ceny na vámi vybrané termíny.

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Michaela Mňuková

Pobyt v Dublinu: Michaela M.

Škola je naprosto skvělá! Učitelé jsou milí a extrémně nápomocní! Dopolední kurzy jsou fajn, vždy je odlehčená atmosféra a často i hrajeme hry, kdy se soustředíme na komunikaci. Odpolední hodiny, které mám 2× týdně jsou trochu víc intenzivní a soustředíme se pouze na přípravu na CAE.

Přečíst celý článek
Zuzana a Barbora (8)

Pobyt v Dublinu: Barbora a Zuzana

Bára a Zuzka si chtěly vyšperkovat svou angličtinu a důkladně se připravit na závěrečnou cambridžskou zkoušku FCE. U toho jsme samozřejmě nemohli chybět. Splnil pobyt jejich očekávání? Zdokonalily se v angličtině tak, jak si přály? Přečtěte si jejich postřehy z jazykového pobytu v Dublinu.

Přečíst celý článek
Reference: Klarka Irsko

O pobytu v Dublinu: Klára

Dublin je okouzlující město a zvolit školu v legendárním Temple Baru bylo trefou do černého! Pavla Gultová mi vysvětlila tamní systém i na co si dát pozor při výběru školy. Během 3 měsíců studia jsem měla FCE v kapse. Takže úkol splněn. Pavle patří můj velký dík, výběr dražší školy se mi několikrát vrátil.

Přečíst celý článek

Dublin – město zeleně a přátelské atmosféry

V žádném jiném evropském hlavním městě není tolik zeleně jako právě v Dublinu. Převážná většina obyvatel má nejdále k parku asi 300 metrů. Čistota vzduchu velkoměsta se také odráží ve využití kol jako dopravních prostředků. A to nemusíte mít svoje vlastní! Je tu rozšířená síť stanic, kde si můžete kolo vypůjčit nebo naopak zase vrátit.

Mimochodem víte, že jedna z nejstarších ZOO na světě je právě v Dublinu? A stojí opravdu za návštěvu. Předvádí tu hlavně exotická zvířata, ačkoli během víkendu se věnují především domácím živočišným druhům.

Většina návštěvníků popisuje atmosféru Dublinu slovy „Friendly and fun“. A mají pravdu. Nudit se tu rozhodně nebudete. Dublin totiž nabízí pro každého něco – od starověkých zřícenin po modní obchody, vyhlášené restaurace i proslulý noční život. Hudba, kultura a umění jsou v Dublinu všudypřítomny. Stačí si vybrat ze stovky kulturních akcí či festivalů.

Pokud vás nebaví kultura, za návštěvu rozhodně stojí slavné značky jako Guinness Storehouse nebo Old Jameson Distillery.

Poloha školy

Školy se nacházejí 5 minut pěšky (Dame Street) a 15 minut pěšky (Grand Canal) od centra města.

Adresa školy na Dame Street: 19-22 Dame St, Dublin 2, D02 E267, Irsko

Adresa školy u Grand Canal: 7 Herbert Pl, Dublin 2, D02 EH93, Irsko

Mohlo by vás zajímat