Vítejte na škole

CIA Antibes – junioři

Francouzská riviéra je supr. Všichni znají Nice, Cannes nebo Saint-Tropez. Existují také další místa, menší, bezpečnější, přesto nabízející stejné možnosti kulturního, sportovního a společenského vyžití.

Takovým místem je Antibes, který je vzdálen jen 16 kilometrů od letiště v Nice. Leží na samostatném poloostrově obklopen mořem pod historickou pevností.

Antibes má charakter menšího a méně frekventovaného města, přičemž nabízí stejné možnosti vyžití jak výše zmíněné města. Jen v bezpečnějším balení. Kolem Antibes najdete několik písečných i kamenitých pláží, velkou marínu a kilometry promenád.

Centre International d´Antibe (CIA) je akreditovaná jazyková škola s třiceti lety zkušeností. O její kvalitě svědčí i fakt, že kromě přípravy je sama i centrem pro konání mezinárodních zkoušek FLE. Od roku 1997 je členem SOUFFLE, dozorčí organizace nezávislých škol ve Francii. Škola nabízí velký počet kurzů a typů ubytování, každý si najde oblíbenou kombinaci. Tak neváhejte, a pojďte s Tutuki vyzkoušet bezpečnější Azurové pobřeží.

CIA 10CIA 8

Pobyty pro studenty 8 až 17 let

Program speciálně a odděleně postavený pro mladší (8-11) i starší (12-17) studenty probíhá v přátelské atmosféře.

Studenti jsou primárně rozděleni podle jazykové úrovně. Výuka probíhá dopoledne (9:00 – 12:20)  ve skupinách maximálně 15 studentů (10 u Premium programu).

Učebny jsou na stejném místě jako ubytování. Vše na místě, škola, postel, bazén, jídelna, kamarádi, zážitky. Jenom pár minut pešky od písečných pláží, historického centra, maríny nebo zelení obklopené pevnosti. To je CIA Antibes.

Vybavení školy:

  • kampus ve stylu „vše na jednom místě“
  • moderní učebny
  • Wi-fi
  • bazén
  • prostor pro sportovní a odpočinkové aktivity
  • 24 hodin supervize

Atraktivní program aktivit

Program se může konat na kampusu, zpravidla půjde o různé sportovní, bazénové nebo společenské aktivity. Další část tvoří výlety a pobyty na pláži.

Každý týden studenti absolvují půldenní výlet do okolí (Nice, Cannes), celodenní výlet spojený s „plážováním“ přes víkend, výlety k moři nebo plachtění. Typický kalendář aktivit najdete přímo zde.

Studenti jsou neustále pod dohledem zkušených kolegů, kteří dohlíží jak na přepravu a účast na aktivitách a jejich bezpečný průběh. Rodiče studentů předem podepisují povolení o požadované večerce. Dle věku je s povolením možnost opustit kampus v týdnu do 22:00 (16-17 let) nebo 19:30 (13-15 let) a přes víkend u nejstarších až do 01:00.

Premium 4

Program PREMIUM pro náročné

Program PREMIUM představuje ještě atraktivnější program aktivit, např. vysokorychlostní čluny čluny, privátní pláž, vodní park, výlet do Monaka nebo plavbu na katamaránu.

Studenti bydlí v luxusnějších jedno nebo dvou lůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím, jenom pár minut od pláže a centra Antibes.

Výuka probíhá ve skupinách maximálně s maximálně 10 studenty, v exkluzivních prostorách školy „Le Chateau“.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Kurz 20 lekcí/týden, ubytování v rezidenci, plná penze, aktivity, transfer z/na letištěPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: Cena za 1 týden: 25 870 Kč
Název kurzu: PREMIUM program v Juan les PinsPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: Cena za 1 týden: 38 740 Kč

Rezidence

Letní pobyty pro studenty 12 až 17 let se konají ve dvou kampusech:

  • Horticole: 2 km od centra města a pláží. Nachází se v poklidné rezidenční oblasti plné zeleně. Ubytování ve dvou a čtyř lůžkových pokojích se sdíleným toaletním zázemím.

Horticole CIAHorti CIA

 

  • Leonard De Vinci: 4 km od centra města a pláží. Moderní kampus v chráněné zóně na okraji velkého borovicového lesa. Ubytování ve tří lůžkových pokojích se sdíleným toaletním zázemím.

campus-leonard-de-vinci2 CIA Da Vinci CIA

Kalkulace 2 týdenního pobytu pro děti 8–17 let

Cena je počítána ve vysoké sezóně. V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 51 740
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Francouzština, 20 lekcí týd., max. 15 lidí ve třídě 51 740
Ubytování v rezidenci, 2-4-lůžkové pokoje, plná penze
Aktivity + dozor 24/7
Vyzvednutí a dovoz na letiště v Nice
Další poplatky celkem 8 690
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 7 500
Cestovní pojištění od Union A60, pandemic, vč. pojištění storna 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 60 430 Kč

 

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok.

Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Vrkoč_ClubClass_Malta II

Junior pobyt na Maltě: Honzík

Dobrý den, Pavlo, i když jsem Vám už děkovala mockrát, stále mám pocit, že to bylo málo. Tak dnes naposledy: moc a moc děkujeme, jak jste perfektně zorganizovala Honzíkův pobyt na Maltě, jak jste velmi rychle reagovala při prvních problémech a jak jste se po celou dobu jeho pobytu zajímala o to, jak se mu daří.

Přečíst celý článek
Sprachaffe Malta juniors

Junior pobyt na Sprachcaffe: Anička L.

Dobrý den, Anička po příjezdu ohodnotila Maltu výborně, hlavně jazykovku, lidi, učitele i akce. Když jsme se zeptali, jak by ohodnotila ve škále od 1 do 10 (10 nejlepší), řekla okamžitě bez váhání 11. Takže díky, myslím, že to je i Vaše zásluha. Hezký zbytek léta.
PS Již si začíná šetřit na Maltu znovu…

Přečíst celý článek
Pruskova_Milner

Pobyt v Londýně: Dita P.

Ve škole žádný stres, učitelé byli skvělí. Trošku mě překvapily páteční pravidelné testy :-), ale v dané atmosféře se i tohle dalo unést. Jen bych tam potřebovala strávit alespoň 3 měsíce, abych se opravdu zdokonalila. Pro mě (pro věčného začátečníka) však byly užitečné i ty dva týdny… rozvázalo mi to jazyk.

Přečíst celý článek

Antibes – přímořské městečko na okraji Andělské zátoky

Azurové  pobřeží, Provence, slunce, moře, promenády, přátelé, vzpomínky a zážitky – to vše a mnohem víc nabízí Antibes, historický přístav mezi Nice a Cannes.

Antibes je vzdálen cca 16 kilometrů od letiště v Nice. Je dost velký na neopakovatelné zážitky i dost bezpečný – na rozdíl od velkých metropolí v okolí. Děti a teenageři se zde rychle zorientují, proto je vhodný i pro mladší a nezkušené cestovatele.

Antibes