Skip to content

Kvalitní výuka v tradičním a bezpečném anglickém městě.

Vítejte na škole

BLS English – junioři

Bury Language School (BLS) byla založena Patrickem Murphym v roce 1995. Velmi rychle vyrostla v uznávanou školu pyšnící se kvalitní výukou, bezchybnou péčí o studenty a dobrou nabídkou kurzů i ubytování.
Škola je vhodná pro motivované mladé studenty od 10 do 17 let, kteří chtějí rychlejší pokrok v angličtině.

Součástí letního pobytu je i ubytování v rezidenci nebo v hostitelské rodině. Rodiny jsou prověřeny dle pokynů British Council a splňují přísná kritéria týkající se péče o děti a mládež a jejich bezpečnost. Pokud je hostitelská rodina vzdálena více jak 30 minut pěšky od školy, vozí děti do školy autem. Rodiny v Bury St. Edmunds jsou kvalitní a věříme, že se o vaše děti postarají s veškerou péčí.

Garantovaný progres, výuka pro náročné

Týdenní výuka angličtiny je intenzivní a zahrnuje celkem 21 hodin. Navíc je rozšířena o 4 hodiny týdně, kdy se studenti za asistence učitele připravují na další den. Část výuky je organizována formou projektů a je zaměřena na prezentační dovednosti.

Jako v jedné z mála škol se v BLS English i junioři mohou připravovat na zkoušky Cambridge a IELTS.

Třídy jsou moderně vybaveny. Všichni učitelé a lektoři mají kvalifikaci minimálně na úrovni CELTA.

Perfektní mix aktivit

Součástí pobytu je program výletů a aktivit, které jsou školou organizované a vždy pod dohledem jejich zaměstnanců.

Týdenní program se skládá z několika typů akcí. Každou sobotu studenti absolvují celodenní výlet, kdy objevují okolní města jako Cambridge, Londýn nebo Norwich.

Minimálně dvě odpoledne v týdnu jsou pro děti připraveny různé sportovní akce a soutěže.

Půldenní výlet je zaměřený na kulturu a tradice ve městě a jeho blízkém okolí.

Další dvě večerní aktivity jsou zaměřené na rozvíjení sociálních vazeb.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu Počet lekcí týdně Délka lekce (min.) Délka kurzu (týden) Pokročilost Cena za 1 týden    
Název kurzu: Kurz obecné angličtiny Počet lekcí týdně: 21+4 Délka lekce (min.): 60 Délka kurzu (týden): 2+ Pokročilost: A1 Cena za 1 týden: 31 600 Kč detail kurzu Poptat 
Detail kurzu

Výuka probíhá ve skupinách maximálně 15 studentů, kteří jsou roztřídění dle úrovně.

Každý týden je na programu 21 hodin výuky, plus 4 hodiny věnované úkolům a projektům pod vedením učitele.

Studijní materiály jsou součástí výuky.

Poptávka kurzu: Kurz obecné angličtiny
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zpracování vaší poptávky. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.

Školní rezidence Springfield House

Pro celkovou kapacitou 50 studentů jsou k dispozici pokoje různých velikostí. Největší pokoj pro nejmladší ubytuje 8 studentů, většina pokojů jsou dvou a třílůžkové. Všechny pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou a toaletou.

Součástí rezidence je jídelna, kde studenti dostávají čerstvě vařenou stravu.

V rezidenci se střídají vyškolení zaměstnanci, kteří na studenty dohlíží 24 hodin. Ve vyhrazených místech je k dispozici zdarma Wi-Fi.

 

Hostitelské rodiny

BLS English provádí inspekci hostitelských rodin velice pečlivě a dle norem a standardů stanovených British Council. Každá rodina je prověřena minimálně jednou ročně.

Junioři mají k dispozici dvoulůžkové pokoje a škola ve většině případů garantuje ubytování s cizincem stejného pohlaví a podobného věku.
Hostitelské rodiny poskytují studentovi snídani a večeři a denně připraví do školy obědový balíček.
Většina rodin se nachází v pěší vzdálenosti (do cca 30 minut) od školy. Pokud bydlí dále, rodina studenta vozí do školy a vyzvedává jej po aktivitách.

Kalkulace 2 týdenního pobytu pro děti 10–17 let

Cena je počítána ve vysoké sezóně. V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 GBP = 29.50 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 66 200
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Angličtina, 21 + 4 hodin týd., max. 15 lidí ve třídě 66 200
Ubytování v rodině, více-lůžkový pokoj, plná penze
Aktivity + dozor 24/7
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště v Londýně
Další poplatky celkem 8 690
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 7 500
Cestovní pojištění od Union A60, pandemic, vč. pojištění storna 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 74 890 Kč

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok.

Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Pobyt žáků v Anglii: ZŠ Lubina

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvěle odvedenou práci. Řidiči autobusu byli ochotní a milí, vyšli nám vstříc ve veškerých požadavcích, protože cestovat s dětmi ve věku 9 - 11 let není zrovna jednoduché. Byla s nimi skvělá komunikace a z naší strany jsem s nimi byli velice moc spokojeni.
Přečíst celý článek

Pobyt v Londýně: Dita P.

Ve škole žádný stres, učitelé byli skvělí. Trošku mě překvapily páteční pravidelné testy :-), ale v dané atmosféře se i tohle dalo unést. Jen bych tam potřebovala strávit alespoň 3 měsíce, abych se opravdu zdokonalila. Pro mě (pro věčného začátečníka) však byly užitečné i ty dva týdny… rozvázalo mi to jazyk.
Přečíst celý článek

Studenti v Hastings: ZŠ Letců R.A.F. Nymburk

Ubytování: rozkošné. Snídaně: superlativy. Výhled a lokace hotelu: nad všechna očekávání. Personál: maximálně ochotný. Škola English for Less: výborná, samá ochota a vstřícnost, mobil pro všechny případy, mapky, fajn opečovávání :).
Přečíst celý článek

Tradiční a bezpečné město

Město Bury St.Edmund´s se 35 000 obyvateli možná neznáte, a to je právě šance poznat pravé a tradiční anglické prostředí. Jeho historie začíná ještě v době bronzové a na mapě Anglie navzdory své velikosti zastávalo strategické místo. Začátkem 13. století se zde potkali angličtí baroni k domluvě na přinucení krále Johna, aby podepsal Chartu svobod, která Angličanům slibovala větší nezávislost.
Je bezpečné a nabízí mnoho možností na strávení několik týdnů. Většinu města projdete pěšky bez nutnosti použití veřejné dopravy.

Škola pro juniory se nachází v klidné rezidenční části města. V okolí se nachází několik kaváren a zábavných podniků, pár minut pěšky je moderní obchodné centrum. Dominantou města je katedrála obklopena nádherným parkem. Místní historické trhy jsou oblíbeným místem k nákupu čerstvých potravin pro široké okolí.

Adresa školy: 8 Springfield Road, Bury St Edmunds IP33 3AN, Velká Británie

Mohlo by vás zajímat

Nastavení soukromí
Podrobné nastavení Odmítám Souhlasím
Nastavení soukromí
Zrušit Uložit nastavení
;