Vítejte na škole

Atlas Language School

Hledáte jazykový kurz, který by vás konečně zbavil ostychu a naučil rozumět rodilým mluvčím? Nebo i těm „nerodilým“ :)?

Co takhle studium v samém srdci Dublinu v impozantní budově s moderním interiérem? Čeká tu na vás široký výběr kurzů angličtiny, kvalifikovaní učitelé, přátelský přístup, spolužáci z celého světa a mnoho dalšího. Těšíme se, až se seznámíme.

Hlavním posláním v jazykové škole Atlas je, aby se každý den vašeho jazykového programu stal nezapomenutelným životním a studijním zážitkem!

Atlas - kurzy angličtiny v Dublinu

Jak na Atlase učíme?

Nezáleží na tom, jestli u nás studujete 2, 8 nebo 50 týdnů. Naším cílem je pomoci vám sestavit takovou studijní strategii, která vám pomůže dosáhnout vytyčených cílů. Dveře manažera studijního oddělení jsou vždy otevřené, a tak s ním můžete kdykoliv konzultovat případné nejasnosti nebo získat zpětnou vazbu týkající se vašeho pokroku v jazyce.

Snažíme se vás učit efektivně, ale tak, aby vás to bavilo. Proto jsme velmi pečliví při výběru vašich učitelů. Zajímá nás nejen kvalifikace, ale také osobní nadšení a vůle pracovat s mezinárodními studenty. A také motivace k neustálému osobnímu rozvoji.

Vybavení školy:

 • 25 prostorných, světlých tříd
 • místnost pro odpočinek a konverzaci se spolužáky
 • počítačová místnost, knihovna, velká recepce
 • kavárna

Proč angličtina v Irsku?

Přemýšlíte, jakou zemi pro své studium zvolit a říkáte si, proč zrovna Irsko?

Třeba proto, že Irové jsou přátelští, hrdi na svou uměleckou tradici a malebnou krajinu, která je krásná i drsná zároveň.

Irsko je bezpečné, přátelské a plné humoru.

Více důvodů naleznete na naší stránce: Proč studovat v Irsku.

Aby studenti využili svého času v Irsku co nejvíce, mají možnost zažít angličtinu v různých prostředích a kontextech. Proto je pro vás připravený také bohatý společenský a kulturní program.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: General English FluencyPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 6 500 Kč
Název kurzu: General English Fluency PlusPočet lekcí týdně: 26Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 7 930 Kč
Název kurzu: General English Fluency IntensivePočet lekcí týdně: 32Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 12 870 Kč
Název kurzu: Příprava ke zkouškám FCE, CAE, IELTSPočet lekcí týdně: 20+4Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 3-12Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 6 890 Kč

Hostitelské rodiny

Atlas Language School si vytvořil silné pouto k místním hostitelským rodinám, které pravidelně hostí naše studenty v průběhu celého roku.

Hostitelské rodiny jsou nejen výhodné finančně, protože součástí ubytování je i polopenze, ale jsou také skvělou příležitostí, jak poznat každodenní život Irů, jejich zvyky, stravovací návyky a další.

Rodiny mohou hostit i několik studentů najednou, mají-li velké prostory. Studenti stejné národnosti nejsou umísťováni do jedné rodiny, ledaže o to sami požádají.

Atlas homestay

Rezidence

Terenure Park

Rezidence je umístěna cca 25 minut pěšky od školy (nebo 10 minut jízdy autobusem). K dispozici jsou samostatné i dvoulůžkové pokoje, které jsou rozprostřeny do 3 podlaží. Dům má světlé, moderní ložnice se třemi koupelnami. K dispozici je prostorný společný prostor a velká venkovní zahrada, kde si můžete užívat čerstvý vzduch.

Vybavení:

 • jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje
 • obývací pokoj s kabelovou televizí
 • plně vybavená kuchyň
 • prádelna
 • povlečení a ručníky
 • bezdrátové připojení k internetu zdarma
 • zahrada

Tennure Park Residence

Rezidence Atlas

Atlas Residence se nachází v Rathmines, Dublin 6 – jedné z nejlepších čtvrtí ve městě s řadou skvělých barů, kaváren a restaurací na dosah ruky. Nachází se na krásném pozemku se spoustou zeleně a otevřeného prostoru, v bezpečné a klidné části Dublinu. Rezidence nabízí možnost snídaní i večeří v místní restauraci.

Vybavení:

 • jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje
 • restaurace
 • společné sociální zařízení
 • společné prostory
 • bezdrátové připojení k internetu zdarma

Atlas Residence

Kalkulace 2 týdenního pobytu ve vysoké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu. Vysoká sezóna: od půlky června do půlky září.

Cena za studium a ubytování celkem 35 100
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 13 000
Ubytování v rodině, samostaný pokoj, polopenze 15 340
Zápisné, poplatky za nalezení ubytování 4 420
Vyzvednutí z letiště v Dublinu 2 340
Další poplatky celkem 8 190
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena bude upřesněna v den koupě. 7 000
Cestovní pojištění 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 43 290 Kč

 

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok.

Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.
Reference: Klarka Irsko

O pobytu v Dublinu: Klára

Dublin je okouzlující město a zvolit školu v legendárním Temple Baru bylo trefou do černého! Pavla Gultová mi vysvětlila tamní systém i na co si dát pozor při výběru školy. Během 3 měsíců studia jsem měla FCE v kapse. Takže úkol splněn. Pavle patří můj velký dík, výběr dražší školy se mi několikrát vrátil.

Přečíst celý článek
Reference: Vanessa Milner - Kukabara

Vanessa Milner – Milner School

Pavla Gultová, zakladatelka Tutuki, pracovala pro Vanessu Milner v Londýně. Na Milner School of English vedla marketing. Vanessa o agentuře napsala: Pavla and her team share so much experience that I cannot imagine a better equipped team to run Tutuki!

Přečíst celý článek
Verčiny zážitky z Dublinu - Kukabara

Pobyt v Dublinu: Veronika G.

Byla jsem tam velmi spokojená jak s přístupem vyučujících, tak s programem, který pro nás připravovali během celého pobytu. Zdokonalila jsem se v řeči a poznala krásy nejen města, ale i celého Irska. Ráda na pobyt i kurz vzpomínám a ráda bych se tam jednou vrátila a dále si rozšířila své jazykové dovednosti.

Přečíst celý článek

Smaragdové i drsné Irsko

Irsko vás kromě široké nabídky kurzů angličtiny uchvátí humorem, nekonečnou zelenou barvou i báječnou atmosférou v hospůdkách a barech. Irsko je nejen smaragdové, ale i drsné. Keltská kultura je tajemná, pivo černé a whisky jemná. Irsko má prostě své charisma. Snad proto inspirovalo tolik umělců.  Věděli jste např., že:

 • 80 miliónů lidí po celém světě má irské předky.
 • svátek Sv. Patrika je irským národním svátkem a slaví se každý rok 17. března.
 • národním symbolem Irska je harfa.
 • Irsko je členem Evropské Unie od roku 1973. Platí se zde eurem.
 • hlavním městem Irska je Dublin, ve kterém žije téměř 1,5 mil. obyvatel. Dublin je starý přes 1 000 let.
 • 4 irští spisovatelé získali Nobelovu cenu: Samuel Beckett, WB Yeats, G. B. Shaw a Seamus Heaney.
 • každý rok navštíví populární Cliffs of Moher přes milión lidí….

Adresa školyPortobello House, Dublin 2,Ireland

Mohlo by vás zajímat