Vítejte na škole

Atlas Language School

Hledáte jazykový kurz, který by vás konečně zbavil ostychu a naučil rozumět rodilým mluvčím? Nebo i těm „nerodilým“ :)?

Co takhle studium v samém srdci Dublinu v impozantní budově s moderním interiérem?

Čeká tu na vás široký výběr kurzů angličtiny, kvalifikovaní učitelé, přátelský přístup, spolužáci z celého světa a mnoho dalšího. Těšíme se, až se seznámíme.

Atlas - kurzy angličtiny v Dublinu

Jak na Atlase učíme?

Nezáleží na tom, jestli u nás studujete 2, 8 nebo 50 týdnů. Naším cílem je pomoci vám sestavit takovou studijní strategii, která vám pomůže dosáhnout vytyčených cílů.

Dveře manažera studijního oddělení jsou vždy otevřené, a tak s ním můžete kdykoliv konzultovat případné nejasnosti nebo získat zpětnou vazbu týkající se vašeho pokroku v jazyce.

Snažíme se vás učit efektivně, ale tak, aby vás to bavilo. Proto jsme velmi pečliví při výběru vašich učitelů. Zajímá nás nejen kvalifikace, ale také osobní nadšení a vůle pracovat s mezinárodními studenty. A také motivace k neustálému osobnímu rozvoji.

Vybavení školy

 • 25 prostorných, světlých tříd
 • místnost pro odpočinek a konverzaci se spolužáky
 • počítačová místnost, knihovna, veliká recepce
 • kavárna

Proč angličtinu v Irsku?

Přemýšlíte, jakou zemi pro své studium zvolit a říkáte si, proč zrovna Irsko?

Třeba proto, že Irové jsou přátelští, hrdi na svou uměleckou tradici a malebnou krajinu, která je krásná i drsná zároveň. Irsko je bezpečné, přátelské a plné humoru.

Více důvodů naleznete na naší stránce: Proč studovat v Irsku.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: General English FluencyPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 55Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 6 550 Kč
Název kurzu: General English Fluency PlusPočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 55Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 7 991 Kč
Název kurzu: General English / Business English Fluency IntensivePočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 55Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 12 969 Kč
Název kurzu: FCE Preparation, IELTS PreparationPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 55Délka kurzu (týden): 3-12Pokročilost: B1Cena za 1 týden: 6 943 Kč

Hostitelské rodiny

Atlas Language School si vytvořil silné pouto k místním hostitelským rodinám, které pravidelně hostí naše studenty v průběhu celého roku.

Hostitelské rodiny jsou nejen výhodné finančně, protože součástí ubytování je i polopenze, ale jsou také skvělou příležitostí, jak poznat každodenní život Irů, jejich zvyky, stravovací návyky a další.

Rodiny mohou hostit i několik studentů najednou, mají-li velké prostory. Studenti stejné národnosti nejsou umísťováni do jedné rodiny, ledaže o to sami požádají.

Studentské rezidence

Dalším typem ubytování jsou studentské rezidence. Nabízíme několik variant:

Celoroční provoz

Terenure Park - rezidence je umístěna cca 25 minut pěšky od školy (nebo pár minut jízdy autobusem). K dispozici jsou samostatné i dvoulůžkové pokoje, které jsou rozprostřeny do 3 podlaží. Sdílet pak budete plně vybavenou kuchyni, obývací pokoj s kabelovou televizí, WiFi a zahradu. Povlečení i ručníky tu máte k dispozici.

Kenilworth Square - je příjemný rodinný dům, který má k dispozici 5 ložnic. Je umístěn 20 minut pěší chůze od školy. Ložnice jsou velké a světlé se soukromou koupelnou. K dispozici je wifi připojení, moderně vybavená kuchyně, velká zahrada a dostatek úložných prostor.

Provoz pouze o prázdninách

Griffith Hall (červenec, srpen) - tyto super moderní apartmány jsou umístěny pouhých 5 minut pěšky od školy. Apartmány jsou složeny ze dvou dvoulůžkových ložnic, sociálního zařízení, velké zařízené kuchyně a obýváku. WiFi a internetové připojení jsou též k dispozici. V budově je posilovna a kavárna.

Blackhall Place (červenec, srpen) - apartmány jsou vzdáleny cca 25 minut pěšky od školy a 15 minut od centra města. Jsou prostorné a světlé. Skládají se ze 3, 4 a 6-ti pokojových apartmánů. Každý apartmán má sdílenou kuchyni, plně vybavenou k vaření, obývací pokoj, sociální zařízení a připojení na internet. Povlečení je měněno každý týden.

Kalkulace 2týdenního pobytu v nízké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.20 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Vysoká sezóna: 16. 6. – 22. 9. 2018

Cena za studium a ubytování celkem 21 833
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 13 100
Ubytování v rodině, samostaný pokoj, polopenze 12 314
Zápisné, poplatky za nalezení ubytování, studijní materiály 4 323
Vyzvednutí z letiště v Dublinu 2 096
Další poplatky celkem 6 130
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena bude upřesněna v den koupě. 5 500
Cestovní pojištění (42 Kč / den pobytu) 630
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 37 963 Kč

 

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Reference: Klarka Irsko

O pobytu v Dublinu: Klára

Dublin je okouzlující město a zvolit školu v legendárním Temple Baru bylo trefou do černého! Pavla Gultová mi vysvětlila tamní systém i na co si dát pozor při výběru školy. Během 3 měsíců studia jsem měla FCE v kapse. Takže úkol splněn. Pavle patří můj velký dík, výběr dražší školy se mi několikrát vrátil.

Přečíst celý článek
Reference: Vanessa Milner - Kukabara

Vanessa Milner – Milner School

Pavla Gultová, zakladatelka Tutuki, pracovala pro Vanessu Milner v Londýně. Na Milner School of English vedla marketing. Vanessa o agentuře napsala: Pavla and her team share so much experience that I cannot imagine a better equipped team to run Tutuki!

Přečíst celý článek
Verčiny zážitky z Dublinu - Kukabara

Pobyt v Dublinu: Veronika G.

Byla jsem tam velmi spokojená jak s přístupem vyučujících, tak s programem, který pro nás připravovali během celého pobytu. Zdokonalila jsem se v řeči a poznala krásy nejen města, ale i celého Irska. Ráda na pobyt i kurz vzpomínám a ráda bych se tam jednou vrátila a dále si rozšířila své jazykové dovednosti.

Přečíst celý článek

Smaragdové i drsné Irsko

Irsko vás kromě široké nabídky kurzů angličtiny uchvátí humorem, nekonečnou zelenou barvou i báječnou atmosférou v hospůdkách a barech.

Irsko je nejen smaragdové, ale i drsné. Keltská kultura je tajemná, pivo černé a whisky jemná. Irsko má prostě své charisma. Snad proto inspirovalo tolik umělců. 

Věděli jste např., že:

 • 80 miliónů lidí po celém světě má irské předky.
 • svátek Sv. Patrika je irským národním svátkem a slaví se každý rok 17. března.
 • národním symbolem Irska je harfa.
 • Irsko je členem Evropské Unie od roku 1973. Platí se zde eurem.
 • hlavním městem Irska je Dublin, ve kterém žije téměř 1,5 mil. obyvatel. Dublin je starý přes 1 000 let.
 • 4 irští spisovatelé získali Nobelovu cenu: Samuel Beckett, WB Yeats, G. B. Shaw a Seamus Heaney.
 • každý rok navštíví populární Cliffs of Moher přes milión lidí….

Adresa školyPortobello House, Dublin 2,Ireland

Mohlo by vás zajímat