Vítejte na škole

Atlas Language School – junioři

Jsme pyšní, že vám můžeme nabídnout naše jazykové pobyty pro děti na škole Atlas Language School v Dublinu. A proč jsme pyšní? Protože jsme si jisti, že vám nabízíme kvalitní programy. O vaše děti se staráme od okamžiku příletu do Dublinu po rozloučení poslední den pobytu. Můžete se spolehnout na naše služby vysoké úrovně, ať už jde o kurzy angličtiny, aktivity, ubytování nebo dovozy z/na letiště.

Kurzy pro juniory (12–17 let)

Kurzy v Dublinu vedeme úspěšně od roku 2007. Lekce angličtiny i část aktivit probíhá v prostorách soukromé školy v Dublinu, která se nachází ve čtvrti plné zeleně.

Děti jsou ubytovány v rodinách, ze kterých jsou každý den vyzvednuty a dovezeny do školy privátním autobusem. To jim ušetří peníze i starosti s dopravou v Dublinu. Večer po aktivitách jsou pak dovezeny zpět do rodin. Snažíme se, aby lekce angličtiny děti bavily. Rozvíjíme plynulost v jazyce s důrazem na výslovnost. Vybíráme témata, která jsou spojena s reálným životem a zájmy dětí.

Arts and Crafts 4

Mimoškolní aktivity

Součástí programu jsou také aktivity po kurzech angličtiny. Týdenní pobyt zahrnuje 4 půldenní aktivity a 1 celodenní výlet (např. do Kilkenny, Glendalough, Waterpark, …).

V některé dny je také pro děti připraven večerní program (karaoke, diskotéky, noc plná kvízů apod.), ale pozor, ten není v ceně, musí se doplácet. Po všech aktivitách jsou děti bezpečně dovezeny domů školním autobusem.

Vybavení školy:

  • 30 prostorných tříd
  • tělocvična
  • venkovní hřiště
  • hřiště na basketbal
  • koncertní sál

Široký výběr kurzů

Atlas připravil pro vaše děti několik typů kurzů různé intenzity i zaměření:

1. Junior Fluency: je kurz, který se skládá z 20 lekcí angličtiny týdně v dopoledních hodinách s důrazem na konverzaci. V odpoledních hodinách se děti věnují sportu, různým výtvarným aktivitám nebo kultuře, aby rozvíjely používání angličtiny v reálných situacích. O víkendu na ně čeká celodenní exkurze.
2. Junior Fluency Plus: tento kurz zahrnuje 20 lekcí angličtiny týdně dopoledne a 6 lekcí odpoledne. Dále pak 3 odpolední aktivity týdně (sport, umění, kultura) a celodenní výlet o víkendu.
3. Junior Fluency Intensive: chtějí-li se vaše děti ponořit intenzivně do studia angličtiny, pak je tento kurz právě pro ně. Skládá se z 20 lekcí angličtiny týdně dopoledne a 12 lekcí odpoledne. K tomu je organizována 1 odpolední aktivita týdně a celodenní výlet o víkendu.
4. Fluency Plus with Exam Preparation: je vhodným kurzem pro všechny, kteří se chtějí připravit na zkoušky PET/FCE. Kurz je složen z 20 lekcí obecné angličtiny a 6 lekcí odpolední přípravy na zkoušky. Součástí programu jsou také 3 odpolední aktivity a 1 celodenní exkurze o víkendu.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Junior Fluency, rodina, plná penze, aktivityPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2-4Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 18 995 Kč
Název kurzu: Junior Fluency Plus, rodina, plná penze, aktivityPočet lekcí týdně: 26Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2-4Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 20 305 Kč
Název kurzu: Fluency Plus with Exam Preparation, rodina, plná penze, aktivityPočet lekcí týdně: 26Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2-4Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 20 960 Kč
Název kurzu: Junior Fluency Intensive, rodina, plná penze, aktivityPočet lekcí týdně: 32Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2-4Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 22 925 Kč

Hostitelská rodina

Vaše děti budou ubytovány v předem vybraných hostitelských rodinách, které mají bohaté zkušenosti s touto věkovou skupinou.

Všechny rodiny jsou pečlivě prověřovány a monitorovány.

Děti jsou každé ráno dováženy do školy školním autobusem. Po skončení aktivit jsou zase dovezeny zpět do rodin.

Kalkulace 2-týdenního pobytu pro děti 12–17 let

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.20 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 41 658
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týd., max. 15 lidí ve třídě 41 658
Ubytování v rodině, více-lůžkový pokoj, plná penze
Aktivity + dozor 24/7
Doprovod dětí do školy a zpět
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště v Dublinu
Další poplatky celkem 5 794
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 5 500
Cestovní pojištění (21 Kč / den pro děti do 15 let; 42 Kč / den pro 15+) 294
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 47 452 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Reference: Vanessa Milner - Kukabara

Vanessa Milner – Milner School

Pavla Gultová, zakladatelka Tutuki, pracovala pro Vanessu Milner v Londýně. Na Milner School of English vedla marketing. Vanessa o agentuře napsala: Pavla and her team share so much experience that I cannot imagine a better equipped team to run Tutuki!

Přečíst celý článek
Reference: Klarka Irsko

O pobytu v Dublinu: Klára

Dublin je okouzlující město a zvolit školu v legendárním Temple Baru bylo trefou do černého! Pavla Gultová mi vysvětlila tamní systém i na co si dát pozor při výběru školy. Během 3 měsíců studia jsem měla FCE v kapse. Takže úkol splněn. Pavle patří můj velký dík, výběr dražší školy se mi několikrát vrátil.

Přečíst celý článek
Verčiny zážitky z Dublinu - Kukabara

Pobyt v Dublinu: Veronika G.

Byla jsem tam velmi spokojená jak s přístupem vyučujících, tak s programem, který pro nás připravovali během celého pobytu. Zdokonalila jsem se v řeči a poznala krásy nejen města, ale i celého Irska. Ráda na pobyt i kurz vzpomínám a ráda bych se tam jednou vrátila a dále si rozšířila své jazykové dovednosti.

Přečíst celý článek

Jazykový pobyt v kouzelném Dublinu

Propadli jsme kouzlu Dublinu, tak jako mnoho slavných literátů a hudebníků, a proto budeme pobyt v tomto charismatickém městě vždy rádi doporučovat. Milujeme irskou náturu, smysl pro humor i kulturu. Věříme, že vše výše uvedené bude sedět i vašim dětem, které se třeba budou po absolvování jazykového pobytu do Dublinu rády vracet.

Mohlo by vás zajímat