Vítejte na škole

TWIN London Docklands – junioři

Mezinárodní jazyková škola TWIN nabízí letní kurzy angličtiny spojené se zábavnými aktivitami a exkurzemi, které jsou zaměřené na poznání Londýna. Letní kurzy jsou pro mladé studenty ve věku 11 až 18 let, kteří se chtějí učit, bavit se a zažít kulturu i historii Spojeného království nebo Irska v bezpečném prostředí a pod neustálým dohledem.

Škola TWIN má celkem pět center po Velké Británii a Irsku. Každá lokalita nabízí jiné možnosti i atrakce, které z nich dělají ideální volbu pro každého studenta, a každé z center nabízí něco speciálního. Letní centra najdete v hlavních městech Dublinu a Londýně nebo v klidném pobřežním městě Eastbourne.

Každý program nabízí studentům příležitost zlepšit své znalosti a učit se mimo školu v zábavném a interaktivním prostředí. Poznávají tak nová místa, učí se novým dovednostem a získávají přátele na celý život.

Výuka je v rozsahu 20 lekcí týdně. Studentům se v rámci programu Discover London, střídají dny s výukou angličtiny se dny s pěšími výlety po Londýně.

Twin Group - Greenwich - Centre - 049

Twin Docklands London Summer Center

Twin’s Docklands English Summer School se nachází vedle O2 Areny se sídlem v kampusu University of East London Docklands, hned vedle řeky Temže. V této oblasti jezdí řada londýnských autobusů. Za 35 minut se ocitnete u London Bridge a za 13 minut u Emirates Royal Dock a Emirates Air Line, jediné londýnské lanovky přes řeku Temži

Vybavení školy:

 • Světlé a prostorné učebny
 • Moderní vybavení
 • Odpočinková místnost pro relax a socializaci s přáteli
 • Wi-Fi
 • Jídelna

Program Discover London?

Program Discover London nabízí perfektní kombinaci poutavého vzdělávacího programu a vzrušujících pěších výletů. Studenti tak mohou svůj pobyt ve Spojeném království využít na maximum. Čekají je výlety do slavných míst jako je Cambridge nebo Brighton.

Studenti, kteří si vyberou tento letní program, budou mít možnost zažít památky a krásy Londýna během pěti různých exkurzí, které se zaměřují na historii, muzea, parky a pamětihodnosti hlavního města. Navštíví mnoho památek a atrakcí, jako je Tower of London, Greenwichské námořní muzeum nebo Národní galerie, i nákupní centra.

Tento program je ideální pro studenty, kteří chtějí prozkoumat všechny zajímavosti a atrakce Londýna, užít si spoustu zábavy a získat nové přátele.

Studenti jsou vždy doprovázeni plně vyškolenými vedoucími a jsou ubytování v rezidencích s nepřetržitým dohledem.

Twin Group - Greenwich - Various -135

Twin Group - Greenwich - Various -127

27540449408_8cb8466d1e_c

Bohatý program aktivit

TWIN Docklands London nabízí poutavý program denních i večerních aktivit s cílem zabavit studenty i mimo vyučování. Program je navržen tak, aby zajistil studentům co nejvíce zábavy během jejich pobytu ve Spojeném království. Aktivity a exkurze umožňují studentům uplatnit teorii v praxi a zlepšit jejich konverzační schopnosti s ostatními studenty.

Typické denní aktivity:

 • Návštěvy místních muzeí, galerií, hradů a známých pamětihodností
 • Sportovní akce a soutěže – včetně fotbalu, plavání, tenisu a mnoha dalších
 • Týmové výzvy a společenské hry
 • Pěší výlety a nákupní výlety do místních center
 • Konverzační klub
 • Dramatický kroužek
 • Kreativní psaní

Typické večerní aktivity:

 • Diskotéky (často tematické)
 • Talent night – včetně Twin’s Got Talent
 • Módní přehlídka
 • Karaoke večery
 • Kvízy
 • Filmové večery
 • Irské sporty
 • Lukostřelba
 • Irský tanec
 • Kouzelnické dílny

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Discover LondonPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 33 270 Kč

Rezidence

Studenti jsou ubytovaní přímo ve škole v Docklands, v samostatném rezidenčním ubytování.

Každý student si užije pohodlné a soukromé ubytování o jednom pokoji s vlastní koupelnou. K dispozici je 24hodinový přístup k internetu a za příplatek je k dispozici také samoobslužná prádelna. Studenti mají přístup do vnitřního společného prostoru, kde mohou studovat a stýkat se se svými novými přáteli, stejně jako do většího venkovního prostoru.

bedroom-2_40805240241_o

K dispozici jsou speciální jídla (halal, veganská a vegetariánská kuchyně, jídlo bez laktózy).

Studenti by si měli přivést vlastní adaptér pro všechny své elektronické/nabíjecí potřeby.

Kalkulace 2 týdenního pobytu pro děti 11–18 let

Cena je počítána ve vysoké sezóně. V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 GBP = 30.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 76 290
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Obecná angličtina, 20 lekcí týd., max. 16 lidí ve třídě 76 290
Ubytování v rezidenci, samostatný pokoj, plná penze
Aktivity
Dozor
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště Heathrow
Další poplatky celkem 9 190
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 8 000
Cestovní pojištění na 2 týdny 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 85 480 Kč

 

Kalkulace je orientační. Požádejte si o aktuální ceny na vámi vybrané termíny.

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Vrkoč_ClubClass_Malta II

Junior pobyt na Maltě: Honzík

Dobrý den, Pavlo, i když jsem Vám už děkovala mockrát, stále mám pocit, že to bylo málo. Tak dnes naposledy: moc a moc děkujeme, jak jste perfektně zorganizovala Honzíkův pobyt na Maltě, jak jste velmi rychle reagovala při prvních problémech a jak jste se po celou dobu jeho pobytu zajímala o to, jak se mu daří.

Přečíst celý článek
Reference: Klarka Irsko

O pobytu v Dublinu: Klára

Dublin je okouzlující město a zvolit školu v legendárním Temple Baru bylo trefou do černého! Pavla Gultová mi vysvětlila tamní systém i na co si dát pozor při výběru školy. Během 3 měsíců studia jsem měla FCE v kapse. Takže úkol splněn. Pavle patří můj velký dík, výběr dražší školy se mi několikrát vrátil.

Přečíst celý článek
Hanackova_Gateway_Malta II

Pobyt na Gateway, Malta: Lucie H.

Co na pobyt na Maltě na menší rodinné škole Gateway School of English říkala Lucie? Zařídili jsme jí dvoutýdenní pobyt, včetně ubytování i dopravy. Malta se jí moc líbila. Škola byla skvělá. Jen by si příště vybrala delší pobyt a ubytování ve školní rezidenci, která je hned vedle školy, místo v hostitelské rodině.

Přečíst celý článek

Londýn – město historie, kultury, sportu a Harryho Pottera

Londýn je městem kontrastů a rozmanitosti, ale především místem, kde se zrodilo mnoho zlomových okamžiků světové historie. Jako hlavní město Velké Británie patří k největším světovým obchodním centrům. Žije zde přibližně 9 milionu obyvatel. Spolu s New Yorkem a Tokiem se řadí k nejdůležitějším městům světa. 

Mezi nejvýznamnější památky patří bezpochyby velkolepý Buckinghamský palác, Nelsonův sloup, náměstí Trafalgar Square, ohromující Tower of London, divadelní oblast West End a její proslulá kina, bary, kluby, obchody a restaurace nebo městská čtvrť Westminster s Westminsterským opatstvím.

Za návštěvu rozhodně stojí také Katedrála svatého Pavla, koncertní hala Royal Albert HallScience Museum, Přírodopisné muzeumBritské muzeumNárodní galerieTate Gallery, mosty London BridgeTower BridgeKrálovská observatoř v Greenwichi, kudy prochází od roku 1884 nultý poledník, Londýnské okoLondýnské planetárium, dopravní uzel Piccadilly Circus nebo Památník Diany, princezny z Walesu.

Na své si zde přijdou také fanoušci Harryho Pottera, jelikož se přímo v hlavním městě Velké Británie nachází nespočet upomínek na tuto fantasy ságu, včetně specializovaných prodejen nebo atrakce Making of Harry Potter, přímo od Studia Warner Bros.

Poloha školy

Škola se nachází hned vedle O2 Areny se sídlem v kampusu University of East London Docklands, 40 minut od letiště Stansted.

Adresa: The Greenwich Centre, 12 Lambarde Square, London SE10 9GB, Spojené království

Mohlo by vás zajímat: