Vítejte na škole

Tamwood Vancouver

Naše škola se pyšní titulem nejlepší jazykové školy v Severní Americe v roce 2013 (STM Star Award Winner BEST ENGLISH LANGUAGE SCHOOL IN NORHT AMERICA). Udržujeme si svoji kvalitu a pracujeme na zavádění nových výukových postupů.

Najdete nás:

 • ve Vancouveru, jednom z nejkrásnějších měst světa,
 • populární je studium v horském středisku Whistler, které znáte ze Zimních Olympijských her v roce 2010,
 • rovněž jsme „pod“ nejvyšší věží Severní Ameriky, v Torontu

Vyučujeme angličtinu na všech úrovních, od začátečníků po velmi pokročilé. Připravíme vás k mezinárodně uznávaným Cambridge zkouškám (FCE, CAE) a ke vstupu na univerzitu (IELTS kurzy). V kombinaci s výukou jazyka nabízíme i řadu speciálních kurzů (lyžování, snowboard a horská kola).

Tamwood Vancouver - English Courses

Proč Tamwood Vancouver?

Škola ve Vancouveru je střední velikosti. Vyniká osobním přístupem a spoustou mimoškolních aktivit.

Ve Vancouveru je v zimě teplota mezi 2–10 °C, v létě převažují slunečné dny s teplotami 25–30 °C. Obývá jej cca 2 miliony obyvatel. K moři to máte, co by kamenem dohodil, jakož i do vyhlášených horských středisek. Prostě po vyučování jdete buď k moři nebo na lyže!

Vancouver je navíc velmi bezpečným městem s nepřebernou nabídkou pro aktivní studentský život.

Striktně se uplatňuje English Only politika.

Vybavení školy:

 • 10 moderních tříd
 • studentská místnost s kulečníkem a mikrovlnkami
 • knihovna
 • nabíjecí stanice pro ipody
 • WiFi zdarma
 • v 1. patře budovy kavárna s velkou terasou

Angličtina na Tamwood

Na Tamwood ve Vancouveru máte volbu ze tří variant intenzity studia angličtiny pro dospělé:

 • 28 lekcí týdně – základní kurz
 • 32 lekcí týdně – kurz rychlého učení
 • 36 lekcí týdně – intenzivní výuka

Nechcete-li zůstat celou dobu studia u jedné intenzity, kombinujte výuku. Některé týdny studujte intenzivně a jiné se více zaměřte na turistiku a užívejte si pobytu v Kanadě. Nabízí se i výhodná kombinace studia ve skupině a soukromých lekcí One to One.

Do Kanady na to nepotřebujete zařizovat vízum (do 6 měsíců pobytu), tak neváhejte a zavolejte nám.

Kromě obecné angličtiny můžete rovněž studovat i celosvětově známé přípravy na IELTS.

https://youtu.be/LaSkr68J41w

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: General English - Skill BuilderPočet lekcí týdně: 28Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 4 260 Kč
Název kurzu: General English - Learn FastPočet lekcí týdně: 32Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 4 810 Kč
Název kurzu: General English - IntensivePočet lekcí týdně: 36Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 370 Kč
Název kurzu: IELTSPočet lekcí týdně: 28Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 4 260 Kč
Název kurzu: One to One Počet lekcí týdně: 1Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 1 580* Kč

Hostitelská rodina

Tamwood ve Vancouveru nabízí celou škálu možností ubytování v rodinách:

 • Student Homestay – jednolůžkový pokoj a sdílené sociální zařízení
 • Executive Homestay – jednolůžkový pokoj a samostatné sociální zařízení
 • Dormitory Homestay – pro skupiny studentů, hledající větší nezávislost a sociální prostředí (5 a více studentů pohromadě)

Rodiny jsou pečlivě vybírány. Doprava do školy by neměla časově přesáhnout 40 minut, většinou trvá tak půl hodiny.

Studenti si po dobu ubytování v Homestay (v rodinách) procvičují každodenní angličtinu, ale učí se také poznávat kanadský životní styl a zvyky.

Apartmány

Pro nezávislé studenty, kteří nechtějí bydlet v rodinách, zařizuje škola apartmány s plnou penzí. Konkrétní nabídky na vyžádání.

Kalkulace 4týdenního pobytu v nízké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 CAD = 18.50 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Vysoká sezóna: květen – září

Celkem za ubytování a studium 50 310
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 25 548
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 15 050
Zápisné, poplatek za nalezení ubytování, studijní materiály 7 962
Vyzvednutí z letiště 1 750
Další poplatky celkem 27 352
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena v den koupě. 25 000
Cestovní pojištění na 4 týdny (84 Kč den pobytu) 2 352
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 77 662 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Reference: Kanada

Studentka ve Vancouveru: Romana

Škola náročná, ale to vy víte, nic neodpustí. Pokud není docházka v pořádku, tak body dolů a nepustí vás do dalšího levelu. Ale to se mě netýká, protože jak je známo, kdo si to platí, tak se k tomu staví úplně jinak. Už na sobě cítím i mírné pokroky. Nedovedu odhadnout jak velké, ale angličtina je rozhodně lepší.

Přečíst celý článek
Vojta_Kanada

ILAC Vancouver: Vojta K.

Chtěl jsem si vyřešit angličtinu jednou provždy a hledal jsem místo, kam bych mohl odjet. Společně s Jitkou z Tutuki jsme nakonec zvolili školu ILAC, která přijímá i úplné začátečníky. Odletěl jsem do Kanady na 16 týdnů a protože mám rád přírodu, vybrala mi Jitka město Vancouver.

Přečíst celý článek
Krepinska reference Kanada

GV Calgary: Lucie. K

Má motivace pro cestu do zahraničí byla už od začátku jasná – zdokonalení se v angličtině. Za cílovou destinaci jsem si vybrala Calgary, protože do Kanady mě to táhlo asi nejvíce. A jak jsem později zjistila, byla to super volba. Tohle úžasné město mi nabídlo vše, za čím jsem se do světa vydala.

Přečíst celý článek

Vancouver – město s inspirativní atmosférou

Vancouver se pravidelně umisťuje na špici měst s nejlepšími podmínkami pro žití. Je to město, kde vaše volba nemusí být zaměřena pouze na jednu zálibu – Vancouver je stejně tak kulturním městem, jako městem sportu a aktivního života. Potkáte zde lidi z celého světa a oceníte vstřícnou a inspirativní atmosféru. Vancouver je městem celoročním, není daleko do hor ani k moři.

Poloha školy

Tamwood – Vancouver Campus - unikátní poloha přímo v centru třetího největšího města Kanady. V okolí školy je několik parků, blízkost přístavu i rušné ulice, ale největší výhodou je jenom 2 km vzdálený Stanley Park. V něm najdete nejenom Vancouver Aquarium, ale především 400 ha zelené oázy se vším, co si pod pojmem aktivní zábava představujete. Objevujte kilometry tras pro pěší i cyklo turistiku, kulturní i historické prostředí, místní „wildlife“ přírodu, místa k pikniku i restaurace…

Adresa školy: 300-889 West Pender Street. Vancouver, BC, V6C 3B2.  CANADA (Third Floor)

Moho by vás zajímat