Vítejte na škole

Maltalingua – junioři

Maltalingua je akreditovanou jazykovou školou s oceněním EAQUALS, které potvrzuje, že škola umí znamenitě učit angličtinu. Dvakrát byla také jako jediná jazyková škola na Maltě nominována finalistou soutěže StudyTravel Star Awards – English Language School Europe, a to i v kategorii kurzů pro juniory pod 18 let. V roce 2018 byla dokonce zvolena studenty jako nejlepší jazyková škola na Maltě.

Maltalingua zůstala i přes své úspěchy malou jazykovou školou avšak s velkým srdcem, kde si studenti zaručeně zlepší svoji úroveň angličtiny a získají jedinečný životní zážitek.

Škola organizuje nejen letní kempy pro juniory od 8 do 12 let a od 13 do 17 let, ale také programy pro dospělé a rodiny s dětmi. Letní kempy jsou organizované od začátku června do půlky srpna. Děti si mohou vybrat mezi bydlením v rodině nebo ve studentské rezidenci.

Maltalingua 260622 086

Letní kampus školy

Během července a srpna se studenti nacházejí v letním kampusu v St. Julian’s, který sídlí v klidné rezidenční čtvrti, jen pár minut od zátoky Spinola Bay a kousíček pěšky od hlavní školy pro dospělé. Škola využívá parádní prostory místní základní školy.

Děti bydlí buď v hostitelských rodinách nebo jsou dováženy do rezidence (hotelu) s bazénem v klidném městečku Quawra. Rezidence je moudře volena mimo dosah St. Julian’s, kde je pro mládež mnoho lákadel v podobě barů a nekončících party.

Vybavení školy:

 • 20 velkých a vzdušných učeben
 • společenská místnost
 • divadlo
 • víceúčelový sportovní dvůr

Proč si vybrat Maltalingua

 • Škola je dobře udržovaná, moderní a nabízí vynikající zázemí
 • Vysoce kvalitní výuka
 • Zázemí místní základní školy
 • Výborná poloha školy (přes silnici od břehu, avšak  v historické části města)
 • Pláž v pěší vzdálenosti
 • Možnost nákupů v okolí
 • Příjemná a přátelská atmosféra
 • Mnoho týdenních aktivit
 • Specializovaný podpůrný tým rád pomůže zajistit jakékoli aktivity nebo výlety
 • Ubytování v hostitelské rodině i rezidenci s bazénem
 • Studentská podpora 24/7

Maltalingua 260622 011

Maltalingua-Juniors-23

Aktivní a praktická výuka

Malta je pro mladé studenty jednou z nejoblíbenějších zemí pro studium angličtiny. Program angličtiny je speciálně navržen tak, aby vyhovoval různým věkovým kategoriím a úrovním dle Společného evropského rámce jazyků (CEFL).

Kurzy také dodržují standardy ministerstva školství a monitorovací výbor EFL (English as a Foreign Language).

Program aktivního jazykového vzdělávání pro mladé studenty se skládá z výuky ve třídě a aktivního učení venku. Tento inovativní přístup plně ponoří studenty do anglicky mluvícího prostředí a podpoří metodu „učení se praxí“ prostřednictvím různých aktivit v reálných situacích.

První den se studenti účastní rozřazovacího testu a jsou zařazeni podle příslušné jazykové úrovně. Studenti jsou také pravidelně sledováni a hodnoceni svými učiteli a na konci kurzu obdrží oficiální certifikát o absolvování kurzu. Veškeré výukové materiály poskytuje škola, studenti si musí akorát přinést vlastní psací potřeby, blok a pokud chtějí, tak také vlastní slovník.

Mimoškolní aktivity

Studentům je také nabídnuta široká škála denních aktivit, na které nepřetržitě dohlíží přátelský a profesionální tým animátorů a skupinových vedoucích, kteří se zároveň starají o zábavné a bezpečné prostředí.

Aktivity bezpodmínečně zahrnují slunce, moře a koupání! A dále také kulturní exkurze a zábavné večery. Studenty čeká:

 • Uvítací večírek
 • Výlety lodí na ostrov Comino a do Modré laguny
 • Volný vstup do Beach Clubu
 • Používání kánoí, šlapadel, vybavení pro šnorchlování a další vodní sporty
 • Kulturní zájezdy do míst světového dědictví UNESCO
 • Juniorské večerní párty
 • Soutěže ve fotbale, volejbale a hledání pokladu

Maltalingua-Juniors-4

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Letní jazykový pobyt pro děti 13-17 let, ubytování v hostitelské rodině, aktivityPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 24 102 Kč
Název kurzu: Letní jazykový pobyt pro děti 13-17 let, ubytování v rezidenci, aktivityPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 25 142 Kč
Název kurzu: Letní jazykový pobyt pro děti 8-12 let, ubytování v hostitelské rodině, aktivityPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 26 182 Kč
Název kurzu: Letní jazykový pobyt pro děti 8-12 let, ubytování v rezidenci, aktivityPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 27 222 Kč

Hostitelská rodina

Život v hostitelské rodině umožňuje účastníkům zažít anglický jazyk v reálném světě. Můžete se zapojit do každodenního života typické maltské rodiny a zároveň si vychutnat jedinečnou místní kuchyni.

V ceně pobytu je plná penze, která zahrnuje snídani, obědový balíček a večeři.

Studenti jsou ubytováni ve dvoulůžkových, třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích. Ložní prádlo se poskytuje a pere jednou týdně.

Studenty však žádáme, aby si přivezli vlastní ručníky i plážovou osušku.

Ve volném čase se studenti s ostatními studenty zapojují do bohatého programu kulturních a sportovních aktivit, a také do pravidelné večerní zábavy.

Všechny hostitelské rodiny bydlí v těsné blízkosti školy. Všechny byly také pečlivě vybírány a podléhají pravidelným kontrolám. Malta je jednou z mála zemí na světě, kde hostitelské rodiny musí dodržovat přísná vládní pravidla a předpisy a musí mít platnou cestovní licenci. Hostitelské rodiny na Maltě jsou navíc známé svou pohostinností.

Maltalingua (1)

Rezidence

Studentská rezidence se nachází ve čtvrti Quawra, kousek od pláže s výhledem na přírodní rezervaci Kennedy Grove park, zhruba 15 minut jízdy autobusem od letní i hlavní školy.

Studentská rezidence je součástí hotelu a zahrnuje vnitřní i venkovní bazén a vířivku na střešní terase.

Na velkoplošné obrazovce kolem bazénu se pravidelně promítají anglické filmy. Cenově dostupný obchod se základními potřebami a kavárna se nachází v hlavním salonku.

Studenti mají přístup do exkluzivního centra aktivit s bezplatným Wi-Fi připojením, používáním Playstation, XBOX, Nintendo Wii, se stolním fotbalem, deskovými hrami, kulečníkem, kinem a karaoke.

Studenti jsou rozděleni podle pohlaví a věku a ubytováni v třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích. Ložní prádlo se mění dvakrát týdně a ručníky lze vyměnit denně.

Prosíme studenty, aby si přivezli vlastní plážovou osušku.

V pokojích jsou postele, trezor, skříně, pracovní stolky, TV se satelitním příjmem, telefon, fén a balkon. Všechny pokoje mají klimatizaci a vlastní koupelnu.

Jídla jsou podávána formou bufetu a příležitostně je poskytován obědový balíček pro některé mimoškolní aktivity.

Blízko rezidence je přírodní park a fotbalové hřiště, které je možné využít za každého počasí. Často zde probíhají další aktivity, jako fotbalové turnaje nebo hledání pokladu.

Při příjezdu je třeba složit zálohu ve výši 50 EUR na studenta, která bude vrácena, pokud bude pokoj vrácen zpět bez poškození.

Maltalingua junior courses

Kalkulace 2 týdenního pobytu pro děti 13–17 let

Cena je počítána ve vysoké sezóně. V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu. Vysoká sezóna je od června do půlky září. Děti od 8 do 12 let (včetně) platí navíc 80 EUR za týden za jiné aktivity a dohled odpovídající takto mladému věku.

Celkem za junior pobyt 46 748
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týd., max. 15 lidí ve třídě 46 748
Ubytování v rezidenci, více-lůžkový pokoj, plná penze
Aktivity + dozor 24/7
Přesuny dětí do školy a zpět do místa ubytování
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště na Maltě
Další poplatky celkem 7 690
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 6 500
Cestovní pojištění od Union A60, pandemic, vč. pojištění storna 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 54 438 Kč

 

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok.

Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Vrkoč_ClubClass_Malta II

Junior pobyt na Maltě: Honzík

Dobrý den, Pavlo, i když jsem Vám už děkovala mockrát, stále mám pocit, že to bylo málo. Tak dnes naposledy: moc a moc děkujeme, jak jste perfektně zorganizovala Honzíkův pobyt na Maltě, jak jste velmi rychle reagovala při prvních problémech a jak jste se po celou dobu jeho pobytu zajímala o to, jak se mu daří.

Přečíst celý článek
Sprachaffe Malta juniors

Junior pobyt na Sprachcaffe: Anička L.

Dobrý den, Anička po příjezdu ohodnotila Maltu výborně, hlavně jazykovku, lidi, učitele i akce. Když jsme se zeptali, jak by ohodnotila ve škále od 1 do 10 (10 nejlepší), řekla okamžitě bez váhání 11. Takže díky, myslím, že to je i Vaše zásluha. Hezký zbytek léta.
PS Již si začíná šetřit na Maltu znovu…

Přečíst celý článek
Marko M. BELS Malta Reference

BELS Malta: Milan M.

Škola byla naprosto vynikající. Obzvlášť vyučující Michelle a Arianna ukázaly velkou míru profesionality i šikovnosti při vyučování. Jejich hodiny jsou ležérní a přitom velice dobře připravené, což vytváří příjemnou atmosféru a udává hodinám rychlý spád. Musím také pochválit rodinu Agius, u které jsem bydlel.

Přečíst celý článek

Městečko St. Julian’s

St. Julian’s je centrem turistického ruchu a nočního života Malty. Kromě bohaté nabídky restaurací, barů a diskoték, je zde také nespočet jazykových škol a studentských rezidencí. Jedná se o bývalou rybářskou čtvrtí se spoustou tradičních barevných loděk zvaných Luzzu. Nachází pár kilometrů od hlavního města Vallety a je spojeno s letoviskem Sliema. Obdivovat zde můžete i místní architekturu. Navštívit pak palác Spinola ze 17. století nebo šlechtický palác Villa Dragonara nacházející se u zátoky George Bay.

Poloha školy

Škola se nachází v historickém centru St. Julian’s, avšak hned u pláže, nedaleko skvělých restaurací i všeho, co město nabízí.

Adresa letní školy pro juniory: Triq Mikiel Ang Borg, San Ġiljan, Malta

Adresa rezidence: Qawra Coast Road San Pawl il-Baħar, SPB 1908, Malta

Mohlo by vás zajímat