Vítejte na škole

Maltalingua

Maltalingua je akreditovaná jazyková škola s oceněním EAQUALS, které označuje znamenité jazykové vzdělávání. Dvakrát byla také jako jediná jazyková škola na Maltě nominována finalistou soutěže StudyTravel Star Awards – English Language School Europe, a to i v kategorii kurzů pro juniory pod 18 let. V roce 2018 byla dokonce zvolena studenty jako nejlepší jazyková škola na Maltě.

Maltalingua zůstává přes všechna svá ocenění malou jazykovou školou s velkým srdcem, kde si zaručeně zlepšíte svoji úroveň angličtiny a získáte jedinečný životní zážitek. 

Škola organizuje kurzy pro dospělé, juniory i rodiny s dětmi.

Maltalingua-school-and-classroom-photos-59

Výuka v centru, ale přímo u pláže

Jazyková škola Maltalingua se nachází v St Julian’s, jednom z nejrušnějších a turisticky atraktivních míst na Maltě. Škola má výhled na malebnou zátoku St. Julian’s, která je obklopena  středomořskými restauracemi, kavárnami a bary a nabízí rušný noční život.

Vybavení školy:

 • pohodlné, světlé a velké učebny (po celý rok klimatizovány)
 • interaktivní tabule a projektory v učebnách
 • 90m² střešní terasa s lavičkami a slunečníky
 • soukromý bazén
 • školní kavárna a kantýna
 • počítačová učebna s bezplatným připojením k internetu
 • knihovna s knihami a DVD
 • bezplatné a rychlé wi-fi připojení v celé škole
 • recepce pro podporu studentů

Proč si vybrat Maltalingua

 • Škola je dobře udržovaná, moderní a nabízí vynikající zázemí
 • Vysoce kvalitní výuka
 • Škola s bazénem
 • Výborná poloha školy (přes silnici od břehu, avšak  v historické části města)
 • Příjemná a přátelská atmosféra
 • Mnoho týdenních aktivit
 • Specializovaný podpůrný tým rád pomůže zajistit jakékoli aktivity nebo výlety
 • Všechny možnosti ubytování se nacházejí v docházkové vzdálenosti od školy

family-english-programme-1

Letní program pro rodiny s dětmi

Maltalingua nabízí také program pro rodiny s dětmi ve věku 8-12 let nebo teenagery ve věku 13-17 let. Zatímco se rodiče účastní kurzů pro dospělé, nezletilí mají výuku ve vedlejší školní budově. Obě centra jsou od sebe vzdálena méně než 5 minut chůze, a proto se rodiny mohou po lekcích snadno sejít a užít si společný volný čas.

Rodiny si mohou vybrat:

 • Program, který zahrnuje tři odpolední aktivity pro děti a juniory. Ty se obvykle konají v pondělí, středu a pátek. Při těchto aktivitách si mohou užít společný čas s ostatními studenty, získat nové přátele z celého světa a poznat krásný ostrov Malta v bezpečném prostředí v doprovodu zkušeného týmu.
 • Program, který zahrnuje odpolední a večerní aktivity pro děti každý den.
 • Program, který zahrnuje pouze lekce angličtiny pro děti i dospělé. Volný čas pak tráví rodina pohromadě.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Standardní kurz angličtiny - nízká sezónaPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 616 Kč
Název kurzu: Standardní kurz angličtiny - vysoká sezónaPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 7 150 Kč
Název kurzu: Intenzivní kurz angličtiny - nízká sezónaPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 7 826 Kč
Název kurzu: Intenzivní kurz angličtiny - vysoká sezónaPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 9 750 Kč
Název kurzu: Business angličtina - nízká sezónaPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1-8Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 7 254 Kč
Název kurzu: Business angličtina - vysoká sezónaPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1-8Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 9 080 Kč
Název kurzu: Intenzivní business angličtina - nízká sezónaPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1-8Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 9 932 Kč
Název kurzu: Intenzivní business angličtina - vysoká sezónaPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1-8Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 12 220 Kč
Název kurzu: Příprava ke zkouškám IELTS - nízká sezónaPočet lekcí týdně: 20+10Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 4+Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 8 190 Kč
Název kurzu: Příprava ke zkouškám IELTS - vysoká sezónaPočet lekcí týdně: 20+10Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 4+Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 10 170 Kč
Název kurzu: Summer Family Program: angličtina pro děti, uvítací party, 3 aktivity týdně, transportPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 11 622 Kč
Název kurzu: Summer Family Program: angličtina pro děti, uvítací party, 3 aktivity týdně, transportPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 12 402 Kč

Apartmány

Exkluzivní apartmány jsou nejoblíbenější možností ubytování, navíc s možností vlastního stravování. Pobyt ve sdíleném bytě nabízí skvělou příležitost poznat nové přátelé a sdílet své zážitky s ostatními studenty z celého světa.

Nově zrekonstruované apartmány nabízí celoroční klimatizaci, bezplatnou Wi-Fi, také TV s Netflixem, pračku a plně vybavenou kuchyň. Úklid a ložní prádlo je zajištěno. Studenty však prosíme, aby si přivezli vlastní plážové osušky.

Apartmány mají obvykle 3 nebo 4 ložnice a mohou ubytovat až 6 nebo 7 studentů v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou uspořádány podle pohlaví s výjimkou párů, které si rezervují místo společně.

Všechny apartmány jsou v docházkové vzdálenosti od školy (5-20 minut) a nacházejí se v oblíbených oblastech St. Julian’s a Sliema.

Maltalingua

 

Hostitelská rodina

Život v hostitelské rodině umožňuje účastníkům zažít anglický jazyk v reálném světě. Můžete se zapojit do každodenního života typické maltské rodiny a zároveň si vychutnat jedinečnou místní kuchyni.

Ubytování v hostitelské rodině zahrnuje jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj, snídani a večeři. V případě dvoulůžkového pokoje je studentům přirazen student podobného věku, stejného pohlaví a nejlépe jiné národnosti.

Ložní prádlo a ručníky poskytuje hostitelská rodina a vyměňuje je jednou týdně. Žádáme vás však, abyste si přinesli vlastní plážový ručník. V létě rodiny zajišťují ventilátory, v zimě je zajištěno vytápění.

Všechny hostitelské rodiny bydlí v těsné blízkosti školy. Všechny byly také pečlivě vybírány a podléhají pravidelným kontrolám.

Maltalingua (1)

Hotel

Toužíte po all inclusive prvotřídním luxusním hotelu?

Maltalingua je obklopena mnoha hotely, které zaručeně vyhoví všem chutím i rozpočtům, vybrat si můžete z 3 – 5* hotelů. Všechny se nacházejí v St. Julian’s a jsou jen pár minut chůze od jazykové školy.

Kalkulace 2 týdenního pobytu ve vysoké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Vysoká sezóna: od půlky června do začátku září

Cena za studium a ubytování celkem 40 196
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 13 728
Ubytování ve sdíleném apartmánu, samostaný pokoj, bez jídla 24 128
Zápisné, poplatky za nalezení ubytování, studijní materiály 1 300
Vyzvednutí a dovoz na letiště 1 040
Další poplatky celkem 7 690
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 6 500
Cestovní pojištění od Union A60, pandemic, vč. pojištění storna 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 47 886 Kč

 

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok.

Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Marko M. BELS Malta Reference

BELS Malta: Milan M.

Škola byla naprosto vynikající. Obzvlášť vyučující Michelle a Arianna ukázaly velkou míru profesionality i šikovnosti při vyučování. Jejich hodiny jsou ležérní a přitom velice dobře připravené, což vytváří příjemnou atmosféru a udává hodinám rychlý spád. Musím také pochválit rodinu Agius, u které jsem bydlel.

Přečíst celý článek
Sura Daniel BELS

BELS Malta: Daniel Š.

O studijním pobytu v cizině jsem začal uvažovat tehdy, když jsem si uvědomil, že se chci v angličtině posunout dál. Standardní výuka v jazykové škole tady u nás mě ale nelákala, protože v domácím prostředí se do cizího jazyka nikdy neponořím tak jako v zahraničí. Zaujala mne Malta.

Přečíst celý článek
reference_sprachcaffe_malta_veronika

Sprachcaffe Malta: Veronika B.

…bála jsem se neznáma, ale bylo to super a upřímně se mi stýská. Díky pobytu to byly asi nejkrásnější prázdniny, které jsem kdy měla. Ze školy jsem byla nadšená. Měla jsem úžasnou učitelku a snad poprvé v životě jsem se těšila do školy :)). Mockrát děkuji a třeba za rok opět využiji vaše služby…

Přečíst celý článek

Městečko St. Julian’s

St. Julian’s je centrem turistického ruchu a nočního života Malty. Kromě bohaté nabídky restaurací, barů a diskoték, je zde také nespočet jazykových škol a studentských rezidencí. Jedná se o bývalou rybářskou čtvrtí se spoustou tradičních barevných loděk zvaných Luzzu. Nachází pár kilometrů od hlavního města Vallety a je spojeno s letoviskem Sliema.

Obdivovat zde můžete i místní architekturu. Navštívit pak palác Spinola ze 17. století nebo šlechtický palác Villa Dragonara nacházející se u zátoky George Bay.

Poloha školy

Škola se nachází v historickém centru St. Julian’s, avšak hned u pláže, nedaleko skvělých restaurací i všeho, co město nabízí.

Adresa školy: 2 Birkirkara Hill, St. Julian’s, Malta

Mohlo by vás zajímat