Vítejte na škole

Linguaschools Malaga

Linguaschools patří k jedněm z předních sítí vysoce kvalitních jazykových škol ve Španělsku a Latinské Americe. Hlavním posláním školy je nabídnout nezapomenutelný zážitek a  poskytovat vysoce kvalitní kurzy španělštiny v jedinečném kulturním kontextu.

Školu založil bývalý student španělské jazykové školy a temperamentní batůžkář. Oba se chtěli podělit o svou vášeň pro kulturní zážitky, protože si uvědomili, že naučit se mluvit cizím jazykem je zásadní pro to, abyste si v zahraničí užili místní kulturu. Hned od začátku si zakládali na ideologii malých až středních škol s rodinnou atmosférou, kde studenti mají jméno, ne číslo.

V průběhu let se Linguaschools přeměnila na síť jazykových škol po celém Španělsku a Latinské Americe. Kromě vlastní školy spolupracují také s partnerskými školami, které sdílejí původní filozofii i vysoké standardy. Dnes si zkušenosti s Linguaschools užívá mnoho tisíc studentů ročně. Základem je inovovat, udržovat standardy a přitom se skvěle bavit! 

Linguaschools si také velmi zakládá na individuálním přístupu, naslouchá potřebám studentů a nabízí své služby po celý rok. Učitelé jsou zkušení profesionálové, kteří přenášejí svou vášeň a nadšení do třídy. Výuka probíhá v malých skupinách.

LinguaSchools Malaga (6)

Proč LinguaSchools Malaga?

Studium probíhá v dobové budově s vysokými stropy, díky kterým se můžete těšit na velmi otevřené a prostorné učebny. Samotná škola se nachází v srdci starého města, přímo na centrálním náměstí Plaza de la Merced. Je to ideální místo pro procházky, s kavárnami pod širým nebem, úžasnou architekturou a spoustou malých tapas barů. Naproti náměstí se navíc narodil Picasso, v městském domě, který byl přeměněn na muzeum. Pokud tedy chcete Malagu skutečně poznat, jste na správném místě.

Vybavení školy:

  • 9 prosvětlených učeben
  • digitální multimédia ve všech učebnách
  • wi-fi připojení
  • počítačová učebna
  • knihovna
  • sleva na snídaně nebo obědy v restauraci vedle školy
  • jazyková vybavenost zaměstnanců (angličtina, španělština, němčina)

Bohatý program aktivit

V Malaze je bohatý prostor pro vzdělávání i mimo učebny. Město i škola totiž nabízí spoustu aktivit, u kterého se naučíte mnoho nového. Můžete tak vyzkoušet kurzy tance flamenca nebo salsy nebo lekce vaření. Aktivity ve všední dny jsou zdarma nebo za nízké náklady, což je skvělý způsob, jak si procvičit svůj jazyk v reálném prostředí. Studenti mají na výběr také mnoho víkendových aktivit, včetně jednodenních výletů do Granady, Sevilly, Cordoby, Gibraltaru nebo dokonce do Maroka. Pravidelně se pořádají aktivity jako beach volejbal nebo výlety do místních vesniček.

LinguaSchools Malaga (30)

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Intenzivní španělština 20Počet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 5 590 Kč
Název kurzu: Kombinovaný kurz španělštiny 20 + 5Počet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 9 100 Kč
Název kurzu: Kombinovaný kurz španělštiny 20 + 10Počet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 12 610 Kč
Název kurzu: Příprava ke zkouškám DELE 20Počet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 2-4Pokročilost: A2Cena za 1 týden: 6 825 Kč

Sdílený apartmán

Apartmány jsou dobře situovány pro objevování města. Sdílené ubytování je skvělou volbou, pokud chcete poznávat studenty z celého světa a pravidelně komunikovat španělsky i mimo výuku. Zároveň vám tento typ ubytování nabízí jistou nezávislost.

Apartmány jsou vybaveny společnou kuchyní, koupelnou, obývací částí a dvoulůžkovou ložnicí. Každý pokoj je vybaven jedno nebo dvoulůžkem, skříní, psacím stolem a židlí. V objektu je k dispozici také Wi-Fi připojení.

Zatímco ve společných prostorách probíhá pravidelný úklid, od studentů se očekávají každodenní činnosti, jako je mytí nádobí, vynášení odpadků atd.

Ubytování je vzdálené cca 10 minut pěšky od školy (v létě 20 minut).

Minimální věk studentů: 18 let

Linguaschools Malaga

Hostitelská rodina

Pobyt v hostitelské rodině je kompletní kulturní zážitek. Nejen, že získáte pohled na místní každodenní život a pochopíte nuance místní kultury, ale čeká vás autentické stolování a máte tak příležitost zapojit se do každodenní rutiny španělské domácnosti. Tento typ ubytování navíc maximalizuje příležitost procvičit si španělštinu.

Všechny hostitelské rodiny jsou pečlivě vybírány a prověřeny, což zajišťuje pohodlný a bezpečný pobyt.

Každý student musí dodržovat pravidla a zvyky své rodiny. Vezměte prosím na vědomí, že hostitelská rodina není vždy typická rodina dvou rodičů s dětmi. Může se například skládat i z rozvedené ženy (s dětmi nebo bez dětí) nebo páru v důchodu.

Studenti jsou ubytovaní v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji s postelí, skříní a psacím stolem s židlí. Dvoulůžkový pokoj lze rezervovat pouze pro 2 studenty, kteří cestují společně.

Studenti mají u rodin k dispozici wi-fi připojení a mohou si zvolit ubytování se snídaní nebo s plnou penzí.

Ubytování je vzdálené cca 10 minut pěšky od školy (v létě 20 minut).

Minimální věk studentů: 16 let

Kalkulace 2 týdenního pobytu

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Cena za studium a ubytování celkem 25 740
Studium a ubytování Cena v Kč
Španělština, 20 lekcí týdně 10 920
Ubytování v rodině, samostaný pokoj, polopenze 11 700
Zápisné, poplatky za nalezení ubytování 1 820
Vyzvednutí z letiště 1 300
Další poplatky celkem 8 190
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena bude upřesněna v den koupě. 7 000
Cestovní pojištění 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 33 930 Kč

 

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok.

Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.
Marko M. BELS Malta Reference

BELS Malta: Milan M.

Škola byla naprosto vynikající. Obzvlášť vyučující Michelle a Arianna ukázaly velkou míru profesionality i šikovnosti při vyučování. Jejich hodiny jsou ležérní a přitom velice dobře připravené, což vytváří příjemnou atmosféru a udává hodinám rychlý spád. Musím také pochválit rodinu Agius, u které jsem bydlel.

Přečíst celý článek
Vanek Rakousko Salzburg (8)

Inlingua Salzburg: Pavel V.

Škola mi vybrala velmi příjemnou hostitelskou rodinu. Paní Johanna a její manžel Gusta byli naprosto úžasní lidé. Agentura Tutuki mi umožnila nejen splnění snu v podobě domluvení se německy, ale navíc jsem prožil fantastické dva týdny, kdy jsem měl možnost poznat lidi z celého světa.

Přečíst celý článek
Reference: Klarka Irsko

O pobytu v Dublinu: Klára

Dublin je okouzlující město a zvolit školu v legendárním Temple Baru bylo trefou do černého! Pavla Gultová mi vysvětlila tamní systém i na co si dát pozor při výběru školy. Během 3 měsíců studia jsem měla FCE v kapse. Takže úkol splněn. Pavle patří můj velký dík, výběr dražší školy se mi několikrát vrátil.

Přečíst celý článek

Malaga – město tapas, flamenca a fantastickým klima

Malaga je nejjižnějším městem Španělska a nachází se ve Středomoří. Má vynikající spojení s hlavními městy jako je Sevilla, Granada a Córdoba. Mezinárodní letiště Costa del Sol je vzdáleno pouhých 15 minut od školy.

Malaga má fantastické klima s průměrnou teplotou 25 °C. V Malaze je možné provozovat téměř všechny druhy sportu: golf, tenis, plavání, windsurfing, jízdu na koni, horolezectví, fitness-trénink apod. Můžete si dokonce i zalyžovat v Granadě, která je vzdálena jen 125 km od Malagy.

Malaga je typické španělské město. Zamilujete si jej. Vládne tu přátelská atmosféra, můžete si pochutnat na paelle v některé z malých restaurací na pláži, nebo si dát „drink“ a tapas v jednom z typických barů, zaposloucháte se do flamenca nebo si zatančíte salsu. Můžete se podívat také na býčí zápasy, zahrát si fotbal nebo volejbal na pláži.

Milovníci umění jistě zajdou do muzea Picassa nebo do dalších uměleckých galerií v Malaze.

Poloha školy

Škola se nachází přímo na centrálním náměstí Plaza de la Merced.

Adresa školy: Pl. de la Merced, 20, 29012 Málaga, Španělsko

Mohlo by vás zajímat