Vítejte na škole

Inlingua Salzburg

Studujte němčinu na škole Inlingua v Salzburgu, která patří nejen k největší, ale také k nejúspěšnější síti jazykových škol na světě. Inlingua, to je 40 let zkušeností, přes 300 center ve 40 různých zemích.

Naši učitelé

Všichni naši lektoři jsou rodilí mluvčí, kteří jsou vyškoleni a kontrolováni mezinárodním tréninkovým centrem. Tato školení a neustálý monitoring nám umožňují držet krok s nejnovějšími trendy v oblasti metodiky jazykového vzdělávání.

Naši lektoři navíc neučí jen němčinu, ale také kulturu a historii své země – Rakouska.

 

Inlingua direct method

The Inlingua Direct Method 

Přímá metoda výuky, kterou Inlingua vyvinula, garantuje rychlé ovládnutí cizího jazyka bez únavného memorování slovíček. Hned od začátku mluvíte jen a jen německy. Jen tak totiž dosáhnete zlepšení v co nejkratším čase.

Výuka je doprovázena vlastními materiály - učebnicemi, videi, CD a e-learningovými portály. Tyto materiály jsou pravidelně rozvíjeny a upravovány Inlingua centrálou metodiky a studijních materiálů v Bernu tak, aby co nejlépe vyhovovaly standardům mezinárodních zkoušek a evropskému referenčnímu rámci pro jazyky.

Vybavení školy:

  • 5 plně vybavených prosvětlených tříd s historickou atmosférou
  • zkušení a kvalifikovaní učitelé využívající metodu přímé výuky
  • excelentní výukový materiál
  • WIFI zdarma po celé budově školy
  • automat na kávu ve společenské místnosti
  • nabídka mimoškolních aktivit

Málo studentů ve třídách

Nespornou výhodou jsou malé počty studentů ve třídách. Kurzy různé délky můžete začít během celého roku, pokud vám je 16 let a více. Výuka bude probíhat od pondělí do pátku buď ráno nebo odpoledne podle vaší úrovně němčiny. Velikost třídy je striktně omezena pouze 6 studenty (8 v létě), což vám společně s Inlingua přímou metodou výuky zaručuje rychlý pokrok v němčině.

Individuální výuka (One-to-One)

Pokud preferujete nejintenzivnější formu výuky nebo se z nějakého důvodu nemůžete účastnit skupinové výuky, pak tu pro vás máme individuální lekce, které si můžete libovolně zvolit od pondělí do pátku mezi 8.00 a 21.30. Pozornost lektora bude pak plně věnována vám a vašim potřebám a tématům, ve kterých si budete chtít němčinu zlepšit.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Snellkurs DeutschPočet lekcí týdně: 15+3Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 10 400 Kč
Název kurzu: Snellkurs Deutsch IntensivPočet lekcí týdně: 15+10+3Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 16 068 Kč
Název kurzu: Schnellkurs Deutsch PlusPočet lekcí týdně: 15+10+3Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 26 104 Kč

Hostitelská rodina

Na naší škole vám zajistíme ubytování v místních hostitelských rodinách. Němčinu můžete tak procvičovat i doma, kde navíc nahlédnete i do běžného života Rakušanů.

Ve všech našich rodinách se stáváte právoplatnými členy domácnosti. Budete jíst se zbytkem rodiny a také sdílet společné prostory.

Hotely

Těm, kteří nechtějí být ubytováni v rakouských rodinách, nabízíme asistenci při rezervaci hotelů nebo B&B a případný odvoz z/na letiště či nádraží Salzburgu či Mnichova.

Kalkulace 2 týdenního pobytu

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Cena za studium a ubytování celkem 31 564
Studium a ubytování Cena v Kč
Němčina Standard, 15 lekcí týdně (miniskupina 3-6/8 ) 15 496
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 15 210
Studijní materiály, Závěrečný certifikát 0
Vyzvednutí z nádraží 858
Další poplatky celkem  1 190
Další poplatky Cena v Kč
Cestovní pojištění 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 32 754 Kč

 

Kalkulace je orientační. Požádejte si o aktuální ceny na vámi vybrané termíny.

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Vanek Rakousko Salzburg (8)

Inlingua Salzburg: Pavel V.

Škola mi vybrala velmi příjemnou hostitelskou rodinu. Paní Johanna a její manžel Gusta byli naprosto úžasní lidé. Agentura Tutuki mi umožnila nejen splnění snu v podobě domluvení se německy, ale navíc jsem prožil fantastické dva týdny, kdy jsem měl možnost poznat lidi z celého světa.

Přečíst celý článek
Jazykový pobyt v Rakousku - zážitky - Kukabara

Pobyt v Rakousku: Zdeněk B.

Byl jsem s vaší spoluprací velmi spokojen. Díky! Posílám vám fotografie z pobytu. Upravte, prosím, názvy, aby byly případně správně. My studenti děláme občas chyby :). Vše můžete použít, jak budete potřebovat. Ve škole i v hostitelské rodině jsem si cítil skvěle. Hezký den. Zdeněk B.

Přečíst celý článek
Reference Inlinga Salzburg (12)

Skupina žáků: pobyt v Salzburgu

Do cíle jsme dorazili bez problémů a celý pobyt proběhl ke spokojenosti naší i dětí. V jazykové škole Inlingua nás úžasně přijali a lektorka přizpůsobovala výuku věku i jazykové pokročilosti dětí. Ubytovaní jsme byli v hotelu Jufa, což je velmi příjemné ubytovací zařízení s příjemným a ochotným personálem.

Přečíst celý článek

Salzburg – město, na které se nezapomíná

Salzburg patří k nejhezčím městům Rakouska, kde se odráží harmonie přírody a města, pyšní se hlubokými kulturními kořeny a také nerostným bohatstvím solných dolů, které mu daly jméno.

Nejznámější rodák města - Mozart - předurčil městu jeho osud celosvětové mekky klasické hudby, za což sklízí věhlas dodnes. Mozart tu má samozřejmě rodný dům, a tak můžete nahlédnout zblízka do jeho života.

Den si můžete také zpestřit  procházkou Starým městem, jehož skvostné barokní uličky jsou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Vynechat byste neměli ani výlet na Hohensalzburg, což je největší zachovalý hrad ve střední Evropě, který byl postaven v roce 1077.

K vidění je toho hodně i mimo Salzburg, vždyť božské Alpy se pomalu zvedají do výšin pár kilometrů za městem.

Poloha školy

Budova školy je umístěna přímo v centru Salzburgu, a tak budete mít všechny „poklady“, které stojí za zhlédnutí, na dosah.

Adresa školy: Language Center, Reichmayr & Fasano GesbR, Sigmund-Haffner-Gasse 8, 5020 Salzburg

Mohlo by vás zajímat