Vítejte na škole

GV Malta

GV Malta, založená v roce 1999, sídlí v krásné maltské vile, která se nachází pouhých 150 metrů od moře.

Škola má kapacitu jen něco kolem 225 studentů, a tak se tu budete cítit jako doma. Každý vás totiž bude znát jménem. Rodinnou atmosféru dokresluje přátelský a pohodový tým školy.

Garantujeme vám, že si z GV Malta odvezete nejen lepší angličtinu, ale také nezapomenutelné zážitky.

A angličtina vás tu bude navíc bavit. Na škole učí jen kvalifikovaní lektoři a využívají nejmodernější technologie. Kurzy jsou poskytování dospělým, rodinám s dětmi. Škola také organizuje letní kempy pro juniory.

Přijeďte a uvidíte sami :).

GV Malta English Centre (54)

Městečko St. Paul’s Bay

GV Malta je rodinná škola, která se nachází v městečku St. Paul’s Bay na severu Malty. St. Paul’s Bay je populární turistickou destinací, která je vzdálena cca 16 km od hlavního města Vallety.

Ve škole budete obklopeni studenty z celého světa i přátelskou atmosférou. A pokud se budete chtít jít po škole zchladit do moře, máte to, co by kamenem dohodil. V St. Paul’s Bay jsou kamenité pláže, skvělé pro plavání. Nebývají přeplněné, jako ty písečné.

Vybavení školy:

 • klimatizované třídy
 • interaktivní tabule v každé třídě
 • společenská místnost s TV
 • studijní místnost
 • automaty na pití a svačinky
 • velká střešní terasa k posezení a odpočinku
 • WiFi zdarma
 • recepce

Proč GV Malta?

 • nádherná budova postavena z maltského pískovce
 • poloha blízko moře
 • rodinná atmosféra
 • kvalitní výuka a nezapomenutelné zážitky
 • střešní terasa k relaxaci
 • WiFi zdarma
 • vlastní moderní rezidence v pěší zóně

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: General English - nízká sezónaPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 5 070 Kč
Název kurzu: General English - vysoká sezónaPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 7 280 Kč
Název kurzu: Intensive English - nízká sezónaPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 5 980 Kč
Název kurzu: Intensive English - vysoká sezónaPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 8 190 Kč
Název kurzu: General English + Business - nízká sezóna Počet lekcí týdně: 20+10Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: B1-C2Cena za 1 týden: 8 840 Kč
Název kurzu: General English + Business - vysoká sezóna Počet lekcí týdně: 20+10Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: B1-C2Cena za 1 týden: 12 740 Kč

Apartmány Hortensia

Setkání se studenty z celého světa, společné zážitky, vaření a zábavu – to vše můžete zažít ve studentských apartmánech.

Apartmány Hortensia jsou moderní a prosvětlené byty s plně vybavenou kuchyní (mikrovlnka, trouba, toustovač, lednička s mrazákem a pračka) a společenskou místností. Wifi je k dispozici zdarma ve všech prostorách apartmánu.

Na  výběr máte:

 • studio nebo společné pokoje (maximálně 3 osoby na pokoji)
 • studio s 1, 2 či 3lůžkovými pokoji

Rezidence se nachází pouhé 2 minuty pěšky od školy. Je ve výborné lokalitě kousek od moře a pobřežní promenády.

Hortensia Apartments

Apartmány Portobello

Ubytování s výhledem na moře? Zvolte superior apartmány s výhledem na St. Paul’s Bay, Xemxija a St. Paul’s Islands.

Apartmány Portobello mají klimatizované pokoje a plně vybavené kuchyně. Součástí každého apartmánu jsou: mikrovlnná trouba, televize se satelitem, pračka a WiFi zdarma. Každý apartmán má navíc balkón s parádním výhledem.

Na výběr máte:

 • soukromé či sdílené pokoje ve společném apartmánu
 • rodinný apartmán cca pro 5 osob.

Tato rezidence se nachází 8 minut pěšky od školy. V okolí je spousta obchůdků, kaváren a restaurací.Portobello Apartments

Hostitelská rodina

Chcete-li nahlédnout do běžného života Malťanů, pak je hostitelská rodina jasná volba. Je to nejlepší způsob, jak poznat jejich kulturu, tradice a jak si osvojit anglický jazyk každodenní konverzací.

Ubytování v hostitelských rodinách je nabízeno v 1, 2 a 3lůžkových s možností volby snídaně, polopenze či plné penze.

Rodiny jsou rozmístěny v pěší vzdálenosti maximálně do 30 minut chůze.

GV Malta hostfamilies

Kalkulace 2 týdenního pobytu ve vysoké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Vysoká sezóna: od konce června do konce srpna

Cena za studium a ubytování celkem 43 030
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 14 560
Ubytování v Hortensia Apartments, samostaný pokoj, bez jídla 23 660
Zápisné, poplatky za nalezení ubytování, studijní materiály 2 990
Vyzvednutí a dovoz na letiště 1 820
Další poplatky celkem 7 690
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 6 500
Cestovní pojištění od Union A60, pandemic, vč. pojištění storna 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 50 720 Kč

 

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok.

Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Eliška L. - BELS Malta

Kurz v St.Paul’s Bay na Maltě: Eliška L.

První týden byl pro mě úplně báječný, protože jsem ještě nikdy nebyla v zahraničí sama a s ostatními studenty. Všichni jsme se hrozně snažili, mluvili jsme prakticky neustále a trávili jsme se spolužáky čas i po škole. Volný čas jsme trávili na pláži a škola nás vzala ve státní svátky na výlety.

Přečíst celý článek
Jazykový kurz na Maltě - zkušenosti - Kukabara

Kurz na Maltě: Jaromír

Malta je krásné malé souostroví. Byl jsem tam v květnu a už v té době tam bylo mezi 25–30°C, prakticky pořád slunečno. Krásných písečných pláží je tu hodně. Zaujme také milovníky historie a architektury. Místní jsou velice milí, vstřícní, prakticky všichni mluví velmi dobře anglicky.

Přečíst celý článek
Sura Daniel BELS

BELS Malta: Daniel Š.

O studijním pobytu v cizině jsem začal uvažovat tehdy, když jsem si uvědomil, že se chci v angličtině posunout dál. Standardní výuka v jazykové škole tady u nás mě ale nelákala, protože v domácím prostředí se do cizího jazyka nikdy neponořím tak jako v zahraničí. Zaujala mne Malta.

Přečíst celý článek

Turisticky oblíbená oblast St. Paul’s Bay

GV Malta leží v oblíbené oblasti St. Paul’s Bay, která patří k nejvyhledávanějším turistickým centrům na Maltě. V létě tu potkáte mnoho turistů a studentů z celého světa, kteří si přijeli užít maltské slunce a osvěžení Středozemního moře.

Saint Paul’s Bay je tradiční malá rybářská vesnice, je obklopena maltskou krajinou a mořem. Stala se populární zátokou pro milovníky lodí, potápěče i plavce. Navíc je blízko největších a nejlepších písečných pláží na Maltě.

Z pobřeží budete mít nádherné výhledy na moře a můžete se projít dlouhou promenádu do sousední Bugibby či Qawri.  Zde najdete různé kavárny, restaurace, bary, obchody a banky, kino, kasino a další rekreační zařízení.

Škola se nachází cca 150 metrů od moře v klidné části rezidenční čtvrti.

Adresa školy: Triq San Gorg, St Paul’s Bay SPB 3476, Malta

Mohlo by vás zajímat