Vítejte na škole

GV Malta – rodiny a junioři

Jazyková škola GV Malta organizuje kromě kurzů angličtiny pro dospělé i jazykové pobyty pro rodiny i letní kurzy pro děti a mládež.

Ostrov Malta je ideální destinací pro aktivní dovolenou spojenou s výukou angličtiny. Proč? Protože Malta je bezpečná, je tu přes 50 jazykových škol, které drží úroveň výuky na velmi vysoké úrovni. A je tu co dělat.

Škola nabízí široký výběr aktivit, které budou rodiče i jejich děti bavit. Rodiče s malými dětmi mají také možnost využít hlídání dětí od 6 měsíců do 12 let. Hlídání je k dispozici ve všední dny od 7.30 do 13.00.

Tzv. „babysitters“ jsou kvalifikované dospělé anglicky mluvící osoby, které mají zkušenosti s hlídáním dětí a tvoří zábavu úměrně věku dítěte. K dispozici mají různé hry, knihy a hračky – to vše v angličtině!

Kromě dětí, kteří cestují se svými rodiči, se mohou programu účastnit i děti ve věku 10–17 let, které na Maltu cestují samostatně a účastní se letního jazykového kempu, který se skládá z jazykových kurzů, mimoškolních aktivit i ubytování.

GV Malta Families (35)

Pobyty pro rodiny s dětmi

Do kurzů angličtiny může chodit celá rodina. Bydlí se v apartmánech, hotelích nebo hostitelských rodinách. Pro děti jsou připraveny následující typy kurzů:

Young Learners Club 4–11 let: kurz, kde se tvoří, zpívá, poslouchá, hrají se různé scénky. Jde o aktivity, které dětem představí novou slovní zásobu. Dbá se na správnou výslovnost a základní gramatiku. Cílem je rozvíjet mluvení, poslech, čtení a psaní v angličtině. Ve výuce jsou využívány interaktivní tabule. Kurzy probíhají v hlavní budově školy v St. Paul’s Bay.

Teens Club 10–17 let: kromě standardní výuky, která má za úkol zlepšit úroveň angličtiny, se tu mladí studenti setkávají také s prací na projektu. Cílem je samostatná práce a zejména pak prezentace projektu před celou třídou. Příklady projektů: Vytvoř ideální město, Minulé prezidentské volby, Typické jídlo, Tvorba katalogu, Rozhovor se „školní celebritou“, …Děti od 11 let jsou každé ráno převáženy do letního jazykového kempu v Rabatu, aby se připojily k dětem, které na Maltu přicestovaly samostatně.

Letní jazykový kemp pro děti 10–17 let

Letní jazykový kemp je určený pro děti a mládež, kteří cestují na Maltu samostatně. Zahrnují kurzy angličtiny, volnočasové aktivity, ubytování i jídlo v jednom balíčku.

Jsou dostupné většinou od posledního červnového týdne do zhruba půlky srpna.

Veškeré dění se odehrává v prostorách lokální základní školy ve čtvrti Tal-Virtu’ ve městě Rabat. To je vzdáleno cca 10 minut od středověkého hlavního města Mdina – jednoho z přírodních pokladů Malty.

Děti při svých aktivitách využívají vybavení kampusu školy: 2 fotbalová hřiště, malé divadlo s jevištěm, hřiště na volejbal, basket, badminton, stolní tenis a okolní prostor vhodný pro hry nebo team building.

Summer Camp Lessons & Lunch (29)

Typy programu Summer Camp

Residential Camp (10–17 let): děti cestují na Maltu samostatně bez rodičů a jsou ubytovány po celou dobu v kampusu základní školy v Rabatu. Zde probíhají kurzy i mimoškolní aktivity.

Day Camp (10–17 let): možnost pro děti, které na Maltu cestují s rodiči, aby si zkusily život v kempu přes den od pondělí do pátku od 09.00 do 18.00 hod. Děti jsou každé ráno vyzvednuty od hlavní budovy školy v St. Paul’s Bay a autobusem přepraveny do kampusu v Rabatu. Večer jsou zase odvezeny zpět. Součástí ceny je i teplý oběd.

Language Camp (11–17): děti, které na Maltu cestují s rodiči, se mohou do kempu připojit pouze na lekce angličtiny (pondělí až pátek od 09.00 do 12.45). Děti jsou ráno vyzvednuty od hlavní budovy školy v St. Paul’s Bay autobusem a přepraveny do kampusu základní školy v Rabatu. Po lekcích jsou zase dovezeny zpět. Oběd není součástí programu.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Young Learners Club 4-11 let - nízká sezóna / děti cestující s rodičiPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 5 070 Kč
Název kurzu: Young Learners Club 4-11 let - vysoká sezóna / děti cestující s rodičiPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 7 280 Kč
Název kurzu: Teens Club 10-17 let - nízká sezóna / děti cestující s rodičiPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 5 070 Kč
Název kurzu: Teens Club 10-17 let - vysoká sezóna / děti cestující s rodičiPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 7 280 Kč
Název kurzu: Day Camp (angličtiny + aktivity) 10-17 let / děti cestující s rodičiPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 11 700 Kč
Název kurzu: Summer Camp 10-17 let / pro děti cestující samostatněPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 14 300 Kč

Rezidence Hortensia - program rodiny s dětmi

Apartmány Hortensia se nachází pouhé 2 minuty pěšky od školy. Jsou ve výborné lokalitě kousek od moře a pobřežní promenády.

Studenti mají na výběr:

 • studio nebo společné pokoje (maximálně o 3 lidech na pokoji)
 • studio s 1, 2 či 3lůžkovými pokoji.

Rezidence jsou moderní, světlé a s plně vybavenou kuchyní – mikrovlnka, trouba, toastovač, lednička s mrazákem a pračka. Prostorný obývací pokoj je společný pro všechny v apartmánu. Wifi je k dispozici zdarma ve všech prostorách apartmánu.

Hortensia Apartments

Rezidence Portobello - program rodiny s dětmi

Apartmány Portobello se nachází 8 minut pěšky od školy. V okolí je spousta obchodů, kaváren a restaurací.

Na výběr jsou:

 • soukromé či sdílené pokoje ve společném apartmánu
 • rodinný apartmán cca pro 5 osob.

Rezidence mají klimatizované pokoje, plně vybavené kuchyně, včetně mikrovlnky, TV LCD a TV satelitu, pračku. Je zde WiFi zdarma a na rozdíl od Hortensie má každý pokoj balkón s panoramatickým výhledem.

Portobello Apartments

 

GV Residential Camp - letní pobytové kempy pro děti 10-17 let

Letní kemp se odehrává v kampusu místní základní školy, kde je pod jednou střechou zajištěna výuka angličtiny, ubytování, denní aktivity (včetně víkendových) a jídlo.
V kampusu je možnost výběru ubytování:
 • 1, 2, 3 lůžkové pokoje s možností vlastní koupelny. Některé dvoulůžkové pokoje mají postele nad sebou. Pokoje jsou moderní, plně vybavené nábytkem a stropním fénem

GV Malta dormitories (1)

 • ubytovnu tzv. „dormitories„, kde je několik postelí nad sebou v jedné místnosti. Každý student má k dispozici svoji skříň a je tu společná koupelna pro všechny. Dívky a chlapci jsou umísťovány zvlášť a po celou dobu jsou pod dozorem vedoucích skupin.

GV Malta dormitories

 

Hotely - program pro rodiny s dětmi

GV Malta nabízí také ubytování v hotelích:

 • Gillieru Harbour Hotel
 • Topaz Hotel
 • San Antonio
 • Dolmen Resort Hotel
 • Radisson Blue Hotel & Spa, Golden Sands

Informujte se v Tutuki.

Kalkulace 2 týdenního pobytu pro děti 10–17 let

Cena je počítána ve vysoké sezóně. V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 37 440
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týd., max. 15 lidí ve třídě 37 440
Ubytování v rezidenci, sdílené pokoje pokoj, plná penze
Aktivity + dozor 24/7
Přesuny dětí na aktivity
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště na Maltě
Další poplatky celkem 7 690
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 6 500
Cestovní pojištění od Union A60, pandemic, vč. pojištění storna 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 46 520 Kč

 

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok.

Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Reference: Sprachaffe Malta - Kukabara

Pobyt na Maltě: Petra V.

Všechno probíhá perfektně. Ubytování, stravování i výuka. Je to moje první zkušenost, kdy jsem se musela ve všem spolehnout sama na sebe. Lidé jsou tu moc ochotní rozumět mé angličtině. Opravdu nemám co vytknout. Doufám, že to tak půjde až do konce mého pobytu.

Přečíst celý článek
Marko M. BELS Malta Reference

BELS Malta: Milan M.

Škola byla naprosto vynikající. Obzvlášť vyučující Michelle a Arianna ukázaly velkou míru profesionality i šikovnosti při vyučování. Jejich hodiny jsou ležérní a přitom velice dobře připravené, což vytváří příjemnou atmosféru a udává hodinám rychlý spád. Musím také pochválit rodinu Agius, u které jsem bydlel.

Přečíst celý článek

GV Malta v St. Paul’s Bay

Celoroční pobyty pro rodiny s dětmi probíhají v budově školy GV Malta – stejná lokalita jako pro dospělé.

GV Malta Summer Camp v Rabatu

GV letní kemp probíhá v obrovských prostorách maltské základní školy ve vybrané čtvrti Tal-Virtu v Rabatu. Škola je ideálně situovaná 10 minut od starověkého hlavního města Mdina – jednoho z maltézských přírodních pokladů.
GV kemp se nachází vysoko na zelené ploše, obklopené klidnou krajinou a vilami s panoramatickým výhledem na ostrov Malta. Děti mohou plně využívat výjimečné vybavení kampusu ke svým sportovním, divadelním či jiným aktivitám.
Hlavní budova školy je moderní a ve výborném stavu. Vše je rozloženo na ploše 58 000 metrů čtverečních.