Vítejte na škole

Debla Malaga

Hledáte jazykovou školu, která nabízí spolehlivé služby na skvělém místě i výuku nejvyšší kvality? Pokud ano, je Debla v Malaze škola přímo pro vás.

Škola byla založena v roce 1979. Nachází se v jedné z nejkrásnějších a nejzelenějších oblastí Malagy, jen 5 minut chůze od pláže a 10 minut od centra města. Součástí tříposchoďové budovy školy jsou i vlastní apartmány.

Debla akceptuje studenty již od 14 let. Ve třídě bude vždy maximálně 8 studentů. Kromě výuky jsou součástí kurzu výukové materiály, uvítací balíček, drink na uvítanou i rozloučenou, rozřazovací test, prohlídka s průvodcem v Malaze, závěrečný certifikát a internet zdarma.

Ročně škola přivítá kolem 1 400 studentů.

Clase de cocina

Výlety a poznávání

Pobyt v Malaze na škole Debla není jen o výuce španělštiny. Škola pro vás připravuje mimoškolní aktivity, abyste poznali celý region Andalusie. Organizují tak výlety do Sevilly, Granady, Córdoby, Rondy či Gibraltaru.

V rámci mimoškolních aktivit se podíváte i do známých muzeí. Můžete se zúčastnit prohlídky Malagy s průvodcem. Nebo si zkusit uvařit paellu, tapas, tortillu či gazpacho.

Pro sportovně založené jedince tu jsou připraveny míčové hry či kayaking, canoeing a chození po horách.

Vybavení školy:

 • krásná zahrada s několika terasami
 • výhled na Středozemní moře
 • sluncem zalité učebny
 • WiFi
 • malá knihovna a snackbar

Proč zvolit školu Debla?

 • Umístění školy poblíž centra města a pláže
 • Krásná školní budova v andaluském stylu
 • Akreditace institutem „Cervantes“
 • Certifikát od společností Sicted
 • 36 let zkušeností s výukou španělštiny
 • Všichni učitelé jsou rodilí mluvčí s vysokoškolskými tituly
 • Vlastní výukové materiály
 • Individuální přístup ke každému studentovi
 • Maximálně 8 studentů v každé třídě, průměr 5-6
 • Několik možností ubytování
 • Rozmanitost mimoškolních aktivit (gastronomie, sport, kultura, výlety atd.).

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Intenzivní španělštinaPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 5 434 Kč
Název kurzu: Superintenzivní španělštinaPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 8 606 Kč
Název kurzu: Španělština + gastronomie, tanec, literatura, business nebo kytaraPočet lekcí týdně: 20 + 4Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1+C2Cena za 1 týden: 8 424 Kč
Název kurzu: Příprava na zkoušku DELEPočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 2-4Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 6 890 Kč

Sdílené apartmány

Bydlet můžete ve sdílených apartmánech blízko školy (cca 15 až 20 minut pěšky od školy). Apartmány nabízí plně vybavenou kuchyni, obývací pokoj, pokoje a sdílenou koupelnu.

Přílet je vždy den před začátkem kurzu, odlet den po skončení. WiFi je samozřejmostí. Povlečení dostanete, přivezte si však své vlastní ručníky.

Debla

Hostitelská rodina

Bydlení ve španělské hostitelské rodině je ideální způsob, jak zajistit, abyste byli zcela ponořeni do španělského jazyka, kultury a způsobu života.

O Španělech je dobře známo, že jsou otevření a upovídaní, a to vám dá skvělou příležitost nejen k procvičení a zdokonalení španělštiny u jídla, ale také k ochutnání typické španělské kuchyně.

Škola udržuje nepřetržitý vztah s vybranými hostitelskými rodinami, aby zajistili maximální kvalitu a komfort ubytování. Na výběr jsou samostatné nebo dvoulůžkové pokoje se stravou (polopenze nebo plná penze).

Ubytování je k dispozici od neděle večer před zahájením kurzu až do sobotního rána po skončení kurzu.

Debla - family

Kalkulace 2 týdenního pobytu ve vysoké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu. Vysoká sezóna: červen až září.

Cena za studium a ubytování celkem 25 714
Studium a ubytování Cena v Kč
Španělština, 20 lekcí týdně 10 660
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 12 844
Vyzvednutí a dovoz na letiště 2 210
Další poplatky celkem 9 690
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena bude upřesněna v den koupě. 8 500
Cestovní pojištění 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 35 404 Kč

 

Kalkulace je orientační. Požádejte si o aktuální ceny na vámi vybrané termíny.

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Reference: Galway Irsko - Kukabara

Studenti o nás: Klára

Pavla se skvěle orientovala v irském prostředí a tak nebyl důvod hledat pomoc někde jinde. Po konzultacích s ní jsme se rozhodli pro Galway – město na západní straně ostrova. Můžu říct, že i díky Pavle a jejímu tipu na místo jsme v Irsku strávili skvělý rok plný nových zážitků. Pobyt v zahraničí a Tutuki mohu jen doporučit.

Přečíst celý článek
Reference: GCI Galway

Galway: Hana K., Yvona K., Jirka J.

Dobrý večer z Galway,
také Vás zdravíme. Je tu hezky a všechno probíhá dobře. Škola se nám všem líbí a užíváme si to. Počasí nám zatím přeje, každý den to vyjde tak, že prší, když jsme ve škole a odpoledne můžeme chodit po okolí. Zítra píšeme první test, tak se uvidí.

Přečíst celý článek
Vanek Rakousko Salzburg (8)

Inlingua Salzburg: Pavel V.

Škola mi vybrala velmi příjemnou hostitelskou rodinu. Paní Johanna a její manžel Gusta byli naprosto úžasní lidé. Agentura Tutuki mi umožnila nejen splnění snu v podobě domluvení se německy, ale navíc jsem prožil fantastické dva týdny, kdy jsem měl možnost poznat lidi z celého světa.

Přečíst celý článek

Malaga

Malaga je nejjižnějším městem Španělska a nachází se ve Středomoří. Má vynikající spojení s hlavními městy jako je Sevilla, Granada a Córdoba. Mezinárodní letiště Costa del Sol je vzdáleno pouhých 15 minut od školy.

Malaga má fantastické klima s průměrnou teplotou 25 °C. V Malaze je možné provozovat téměř všechny druhy sportu: golf, tenis, plavání, windsurfing, jízdu na koni, horolezectví, fitness-trénink apod. Můžete si dokonce i zalyžovat v Granadě, která je vzdálena jen 125 km od Malagy.

Malaga je typické španělské město. Zamilujete si jej. Vládne tu přátelská atmosféra, můžete si pochutnat na paelle v některé z malých restaurací na pláži, nebo si dát „drink“ a tapas v jednom z typických barů, zaposloucháte se do flamenca nebo si zatančíte salsu… Můžete se podívat také na býčí zápasy, zahrát si fotbal nebo volejbal na pláži.

Milovníci umění jistě zajdou do muzea Picassa nebo do dalších uměleckých galerií v Malaze.

Adresa školy: Camino del Monte, 23, 29016 Málaga, Španělsko

Mohlo by vás zajímat