Vítejte na škole

NZLC Auckland

NZLC je tady již od roku 1984 a od té doby nabízíme kvalitní jazykovou přípravu pro studenty všeho věku, všech zájmů a veškerého kulturního prostředí.

Můžete si vybrat, zda budete studovat

Vyberte si z mnoha možností studia od obecné angličtiny, přes IELTS až po Cambridge přípravné kurzy (FCE, CAE), nebo se naučte „učit“ angličtinu v kurzech CELTA, TESOL a TECSOL.

NZLC young learners 2 - Kukabara

Kurzy pro mládež v Aucklandu

Škola nabízí 2 typy kurzů pro děti a mládež v Aucklandu:

1. High School Preparation – neboli jazykovou přípravu na studium na středních školách.  Studenti ve věku od 11 do 17 let zde pilují angličtinu tak, aby pak mohli studovat na tamějších středních školách. Výuka probíhá 25 hodin týdně od pondělí do pátku (9.00 až 15.15 hod.).

2. Kurzy angličtiny pro mládež – jsou určeny pro mladé ve věku 16-17 let, kteří mohou studovat obecnou angličtinu společně s dospělými studenty.

Vybavení školy:

  • 30 učeben ve vícepodlažní budově
  • studentská společenská místnost s projekcí
  • zdarma wifi připojení, počítače
  • studovny
  • oficiální Cambridge testovací centrum
  • kurzy výslovnosti, konverzační kurzy

City Link

Kdo se nemůže rozhodnout nebo kdo chce poznat Auckland i Wellington, může využít náš City Link.

Zdarma dostanete zpáteční letenku mezi oběma městy. Stačí se zapsat alespoň na 12 týdnů studia angličtiny a strávit minimálně na 4 týdny v každém městě. Zaplatíte pouze jeden administrativní poplatek pro obě města a pouze jeden poplatek za nalezení ubytování v obou destinacích.

Tutuki doporučuje se zapsat na 14 týdnů studia a tím pádem získat studentské vízum i s pracovním povolením. Pracovní povolení vám umožní si při studiu vydělávat na živobytí.

 

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Full Time General EnglishPočet lekcí týdně: 23Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 4 862 Kč
Název kurzu: Full Time IELTS / Business EnglishPočet lekcí týdně: 23Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 4 862 Kč
Název kurzu: FCE, CAE Preparation (10 týdnů)Počet lekcí týdně: 23Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 10Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 5 423 Kč
Název kurzu: FCE, CAE Preparation (12 týdnů)Počet lekcí týdně: 23Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 12Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 5 236 Kč
Název kurzu: Part Time GE / IELTS - morningPočet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 3 927 Kč
Název kurzu: Part Time GE / IELTS - afternoonPočet lekcí týdně: 8Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 2 431 Kč
Název kurzu: High School Preparation 11-17 letPočet lekcí týdně: 23Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 423 Kč

Hostitelská rodina

Ubytovat se v „Kiwi“ homestay je asi nejpřímější cestou za poznáním místní kultury, v přirozeném prostředí našich pečlivě vybíraných rodin a přitom neustále mluvit anglicky a zdokonalovat tak svoji „fluency“.

  • Můžete si zvolit plnou penzi nebo polopenzi, pokoje jsou jednolůžkové, ale můžete mít i pokoj pro dvojici.
  • Průměrný čas dopravy do školy činí v Auckladnu cca 30–45 minut a ve Wellingtonu cca 20 minut.

Kalkulace 4týdenního pobytu

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 NZD = 18.70 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Cena za studium a ubytování celkem 51 238
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 19 448
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 20 196
Zápisné, poplatky za nalezení ubytování, studijní materiály (vratná záloha) 9 350
Vyzvednutí z letiště 2 244
Další poplatky celkem 28 268
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena bude upřesněna v den koupě. 26 000
Cestovní pojištění (84 Kč / den pobytu) 2 268
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 79 506 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Sura Daniel BELS

BELS Malta: Daniel Š.

O studijním pobytu v cizině jsem začal uvažovat tehdy, když jsem si uvědomil, že se chci v angličtině posunout dál. Standardní výuka v jazykové škole tady u nás mě ale nelákala, protože v domácím prostředí se do cizího jazyka nikdy neponořím tak jako v zahraničí. Zaujala mne Malta.

Přečíst celý článek
Pobyt na GCI v Galway - Kukabara

Metodický kurz v Irsku: Miluše V.

Díky Vám si užívám v zelenkavém ráji (chtěla jsem napsat v ráji všech odstínů zelené, ale to má blbé konotace). Všechno funguje skvěle, celý přesun, ubytování – paní domácí je kouzelná, spolubydlící fajn, jídlo víc než dostačující, škola blízko, Galway je jako stvořené pro mě.

Přečíst celý článek
Vojta_Kanada

ILAC Vancouver: Vojta K.

Chtěl jsem si vyřešit angličtinu jednou provždy a hledal jsem místo, kam bych mohl odjet. Společně s Jitkou z Tutuki jsme nakonec zvolili školu ILAC, která přijímá i úplné začátečníky. Odletěl jsem do Kanady na 16 týdnů a protože mám rád přírodu, vybrala mi Jitka město Vancouver.

Přečíst celý článek

Proč si zvolit Auckland?

Auckland je největším novozélandským městem a velikostí se dá srovnat s Prahou, takže počítejte s počtem obyvatel kolem 1,5 milionu.

Město samo nabízí krásný přístav, několik ostrovů, zátoky a spektakulární most, vyhlídkovou věž, pláže, vinice, parky a nedaleko i deštné lesy a úžasnou přírodu. V průběhu roku je Auckland hostitelem mnoha festivalů, koncertů, výstav a sportovních i kulturních akcí všeho druhu.

Nechejte se vyvézt rychlovýtahy na Sky Tower, nejvyšší budovu jižní polokoule, s výškou 328 metrů:)).

NZLC v Aucklandu

NZLC v Aucklandu se nachází přímo v centru města, pár minut od stanic autobusu, lodí i ostatní městské dopravy; sportovní i kulturní a shopping centra jsou nedaleko.

Máme „nově“ už 3 kampusy v Aucklandu:

Všechny 3 naše školy v Aucklandu leží jen pár minut chůze od sebe. První den a rozřazovací testy probíhají v hlavním kampusu.

Mohlo by vás zajímat