Skip to content

Plážová pohoda nebo ruch velkoměsta? Vyberte si. Lexis má svá centra na Scarborouch beach i ve středu Perthu.

Vítejte na škole

Lexis English

Lexis v Perthu láká na studijní pobyt ve znamení plážové pohody a zároveň ruchu velkoměsta. Má totiž dvě budovy, jednu u slavné Scarborough Beach, ze které to není daleko ani do centra. A druhou přímo v centru Perthu. Pokud tedy chcete poznat nejrůznější tváře Austrálie, s touto školou při výběru nešlápnete vedle.

Samozřejmou součástí bude kvalitní výuka a přátelský lektorský tým, který vás nasměruje k vynikajícím výsledkům (v jazyce či zvoleném oboru). Za studiem se sem sjíždějí lidé z celého světa. Bohatý národnostní mix utváří inspirativní multikulturní prostředí, ve kterém kromě jiného načerpáte spoustu zkušeností a navážete nová přátelství. A díky tomu se vaše cesta za vzděláním promění v životní zážitek!

► Chcete o Austrálii vědět více? Zveme vás na samostatnou stránku: www.tutuki-australie.cz, která se této nádherné zemi věnuje detailněji.

City nebo Scarborough Beach?

Kampus Lexis Perth City byl otevřen v roce 2023. Má 18 moderních učeben, dostatek odpočinkových prostor a nádhernou vlastní kavárnu, kde pracují studenti Lexis, kteří se učí býti dobrým baristou.

Budova je přímo v centru města, kousek od Swan River, King’s Park a dalším atrakcím v Perthu.

Kdo studuje na Lexis u Scarborough Beach, většinou si v této oblasti zařídí „celkový život“ – najde si tam práci a i volný čas vyplňuje plážovými radostmi.

A ty nejsou jen o koupání, surfování a dalších sportech. Za zábavou a relaxem můžete vyrazit do místních kaváren, barů a klubů, kterých je tu víc než dost.

Do centra města se ze Scarborough dostanete za třicet minut autobusem.

► Chcete o Austrálii vědět více? Zveme vás na samostatnou stránku: www.tutuki-australie.cz, která se této nádherné zemi věnuje detailněji.

Proč studovat na Lexis English?

 • Výběr ze dvou atraktivních kampusů – v centru Perthu a kousek od Scarborouch Beach.
 • Moderně vybavené třídy se spoustou míst k relaxaci.
 • Pro ověřené rady a pomoc můžete chodit do speciální studentské poradny, která se zaměřuje na všechny praktické záležitosti (ubytování, víza, zdravotní péče nebo práci).
 • Součástí budov je také kompletně zařízená kuchyň.
 • Škola také organizuje bonusové akce v podobě odpoledních seminářů, sportovních setkání, exkurzí nebo studentských večírků.
 • A nabídne vám i víkendový program, třeba výlet na Rottnest Island či k dalším zajímavým místům.
 • Dále vám pomůže při hledání práce – můžete navštěvovat Lexis Workshop, který vás posune ve stěžejních dovednostech pro získání dobrého přivýdělku, nebo sledovat pravidelně aktualizovanou vývěsku s poptávkou po brigádnících.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu Počet lekcí týdně Délka lekce (min.) Délka kurzu (týden) Pokročilost Cena za 1 týden    
Název kurzu: General English Počet lekcí týdně: 20 Délka lekce (min.): 45 Délka kurzu (týden): 2+ Pokročilost: A1 Cena za 1 týden: 4 805 Kč detail kurzu Poptat 
Název kurzu: Cambridge (FCE, CAE) Počet lekcí týdně: 20 Délka lekce (min.): 45 Délka kurzu (týden): 10-12 Pokročilost: B1+ Cena za 1 týden: 4 805 Kč detail kurzu Poptat 
Detail kurzu
 • Kdy můžete začít s kurzem (nástupní termíny): každé pondělí.

Rozvrh pro všechny úrovně

09:00–10:30 lekce 1
10:45–12:15 lekce 2
13:00–14:00 volitelná lekce
14:00–15:00 samostudium

 

▶ Čtěte více o různých typech kurzů angličtiny přímo na webu věnovaném Austrálii. >>

Poptávka kurzu: General English
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zpracování vaší poptávky. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Detail kurzu
 • Kdy můžete začít s kurzem (nástupní termíny):
  • leden (FCE, CAE)
  • březen (FCE, CAE)
  • červen (FCE, CAE)
  • září (FCE, CAE)

Možný rozvrh

09:00–10:15 lekce 1
10:30–12:00 lekce 2
12:45–14:00 lekce 3

 

▶ Čtěte více o různých typech kurzů angličtiny přímo na webu věnovaném Austrálii. >>

 

Poptávka kurzu: Cambridge (FCE, CAE)
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zpracování vaší poptávky. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.

Hostitelská rodina

Bydlení u rodiny bývá pro studenty volba číslo jedna. Proč? Protože je to nejlevnější forma, kdy vám rodina poskytne samostatný pokoj s polopenzí. Na začátku je vhodné si rezervovat alespoň první 4 týdny, abyste stihli v klidu zařídit veškeré popříjezdové formality a poohlédli se po ubytování vlastním.

Ubytování v hostitelské rodině může být prima zážitek, pokud dostanete komunikativní rodinu, která s vámi bude u společného jídla konverzovat. Dostanete tak šanci procvičovat angličtinu i po výuce. Společná konverzace však není podmínkou a některé rodiny své služby omezují opravdu jen na ubytování a přípravu jídla.

Prosím, mějte na paměti, že do školy můžete z rodiny cestovat klidně i přes hodinu městskou dopravou.

► Přečtěte si výhody i úskalí bydlení v hostitelské rodině.

Rezidence (sdílené byty)

Pro ty z vás, kteří preferují více volnosti a bydlení po svém, nabízíme v Sydney ubytování v rezidencích. Jsou to v podstatě sdílené byty, kde si můžete objednat samostatný nebo dvoulůžkový pokoj. Sdílíte kuchyni, obývák a sociální zařízení. Vaříte si sami.

Minimální doba rezervace jsou čtyři týdny.

Pobyt v Řeznu: Tomáš P.

Pan Tomáš odjel do německého Regensburgu studovat obecnou němčinu. Jak se mu v tomto malebném historickém městě líbilo? Napsal nám: "Zkušenost byla velmi pozitivní - krásné prostředí, milí ochotní lidé, výuka přátelská a kvalitní. Více k tomu asi není co dodat! Krásný den."
Přečíst celý článek

Pobyt v Galway: paní Milada

Foťák se nám rozbil asi před dvěma lety. Protože jsem si ještě nepořídila chytrý telefon, vzala jsem si do Irska s sebou štětec a barvičky a malovala jsem. Výuka jen dopoledne, žádné domácí práce, prostě spousta času. První obrázek je z Barna woods - park na západním okraji Galway.
Přečíst celý článek

Pobyt na Maltě: Marian K.

Zdravím vás, Vlasto, na Maltě je zatím super. První dny jsem se rozkoukával a teď už začínám žít tu opravdovou dovolenou. Výletů je spousta, zrovna se na pár chystám. Škola je také výborná, přístup učitelů velice vřelý. Lidé na Maltě jsou velice příjemní a ochotní, nikam nespěchají a prostě žijí tak nějak v poklidu.
Přečíst celý článek

Perth – o něco vyšší výdělky

Kdo chce vydělávat co nejvíce, míří do Perthu, hlavního města Západní Austrálie (přes 2 miliony obyvatel). Výdělky jsou tu o něco vyšší než kdekoliv jinde, životní náklady naopak nižší. Čím to je? Dobrou hospodářskou situací Západní Austrálie, za kterou stojí těžební průmysl. Ten před lety zaznamenal značný rozvoj, co přeuspořádal pracovní trh, protože se tak uvolnila spousta pracovních míst pro studenty.

V Perthu se těšte na příjemné klima se suchým teplým létem a krátkou mírnou zimou. A nejen to. Nadchne i zajímavým okolím, kterému dominuje nádherná příroda.

Adresa Lexis English City: 197 St Georges Terrace Ground Floor, Perth WA 6000, Austrálie

Adresa Lexis English Scarborouch Beach: 23/27 Scarborough Beach Rd, Scarborough WA 6019, Austrálie

Mohlo by vás zajímat

► Chcete o Austrálii vědět více? Zveme vás na samostatnou stránku: www.tutuki-australie.cz, která se této nádherné zemi věnuje detailněji.

Nastavení soukromí
Podrobné nastavení Odmítám Souhlasím
Nastavení soukromí
Zrušit Uložit nastavení
;