Vítejte na škole

Horizonte Regensburg

 • Hledáte zábavné a srozumitelné kurzy němčiny?
 • Chcete se naučit německy v Německu?
 • V malých mezinárodních třídách?
 • Se zkušenými učiteli?
 • V jednom z nejhezčích měst Německa – v Regensburgu (Řeznu) v Bavorsku?

…tak jste právě našli, co hledáte! Školu Horizonte v bavorském Řeznu (Regensburgu) na Dunaji!

 • Němčina v Německu - Kukabara

Horizonte Regensburgh

Němčina na pohodové škole

Jazyková škola Horizonte byla založena v roce 1986 a od té doby si vybudovala pověst pohodové školy poskytující výbornou výuku němčiny. Horizonte, to jsou nejen kvalitní kurzy němčiny po celý rok, ale také možnost potkání se s lidmi z celého světa ve věku od 17 do 77 let. Nezáleží na tom, jaké profesní či akademické cíle máte, zda jste začátečník nebo němčinu vyučujete. Garantujeme vám, že naše více než 25leté zkušenosti s výukou německého jazyka vás budou bavit.

Vybavení školy:

 • 8 tříd s krásným výhledem na město a na katedrálu
 • recepce, knihovna s německými originály
 • WIFI po celé budově
 • automat na kávu
 • 3 notebooky s připojením na internet
 • v okolí plno kaváren a barů

Proč Horizonte Regensburg?

 • Umístění školy ve středověkém centru Řezna – hodinu od českých hranic
 • Řezno, nebo-li Regensburg je 140tisícové město s 25 tisíci univerzitních studentů
 • Možnost ubytování v rodině či v rezidenci
 • Přivítá vás tu malá přátelská škola s individuálním přístupem
 • Zkušení a zapálení učitelé
 • Nejnovější metody výuky orientované na komunikaci
 • Malé skupinky studentů ve třídě
 • Výborný národnostní mix
 • Bohatý mimoškolní program

Horizonte Regensburgh 10

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Standard CoursePočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 200 Kč
Název kurzu: Intensive CoursePočet lekcí týdně: 20+10Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 11 440 Kč
Název kurzu: Intensive Course Plus 5Počet lekcí týdně: 20+5Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 11 440 Kč
Název kurzu: telc nebo TestDaF PreparationPočet lekcí týdně: 10Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 3Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 7 280 Kč

Školní rezidence

Vřele vám doporučujeme ubytování ve školní rezidenci, která se nachází hned vedle školy přímo v historickém centru Řezna. Na výběr máte jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje rozložené do dvou pater:

 • Čtvrté patro: má 24 pokojů se sprchou a WC. Na patře je velká vybavená kuchyně, která je sdílena všemi pokoji.
 • Druhé patro: 13 pokojů v malých apartmánech. V každém apartmánu je sdílená kuchyně a koupelna.
 • 1 studio: k dispozici máte také jednopokojové studio se soukromou koupelnou a kuchyňským koutem.

Horizonte

Zarezervovaný budete mít vždy jednolůžkový pokoj, ledaže přicestujete ve dvojici a budete požadovat pokoj dvoulůžkový. Všechny pokoje mají přístup k internetu. V rezidenci je také pár „erárních“ počítačů pro vaše potřeby, WIFI zóna, pračka, sušička, knihovna a místnost s televizí. Peřiny budete mít povlečeny, přivezte si však vlastní ručníky.

Prosím, pamatujte si, že rezidence není hotel. Není tu recepce ani room service. Pokud budete používat společné prostory, očekává se, že je po sobě hned uklidíte a necháte připravené a čisté pro další spolubydlící. Ani váš pokoj nebude během vašeho pobytu uklízen. Celá budova s apartmány je nekuřácká.

Vratná záloha: při příjezdu vás požádáme o vratnou zálohu 100 EUR, která vám bude vrácena po předání pokoje na konci vašeho pobytu, bude-li pokoj v takovém stavu, ve kterém jste ho převzali.

Příjezd: vždy v neděli před začátkem kurzu mezi 17.00 a 20.00 hod.

Odjezd: v sobotu po skončení kurzu do 12.00 hod.

Hostitelská rodina

Všechny naše rodiny jsou pečlivě zkontrolovány. Mnohé rodiny s námi spolupracují již dlouhá léta. V rodinách můžete mít jednolůžkové či dvoulůžkové pokoje se snídaní nebo polopenzí.

Některé rodiny nabízejí také soukromou koupelnu. Povlečení máte vždy k dispozici, ručníky si však přivezte svoje. Většina rodin bydlí v rezidenčních čtvrtích, které jsou od školy vzdáleny maximálně 20 minut autobusem nebo na kole.

Vratná záloha: při příjezdu vás požádáme o vratnou zálohu 100 EUR, která vám bude vrácena po předání pokoje na konci vašeho pobytu, bude-li pokoj v takovém stavu, ve kterém jste ho převzali.

Příjezd: vždy v neděli před začátkem kurzu mezi 17.00 a 20.00 hod.

Odjezd: v sobotu po skončení kurzu do 12.00 hod.

Kalkulace 2 týdenního pobytu ve vysoké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu. Vysoká sezóna: v červenci a srpnu.

Cena za studium a ubytování celkem 25 740
Studium a ubytování Cena v Kč
Němčina, 20 lekcí týdně 11 180
Ubytování v rodině, samostaný pokoj, polopenze 14 560
Další poplatky celkem 2 190
Další poplatky Cena v Kč
Vlak Praha – Řezno a zpět – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 1 000
Cestovní pojištění na 2 týdny 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 27 930 Kč

 

Kalkulace je orientační. Požádejte si o aktuální ceny na vámi vybrané termíny.

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Reference: Horizonte Německo - Kukabara

Pobyt v Řeznu: Táňa

S výukou na škole jsem naprosto spokojená. Učitelé jsou hrozně milí, vždy usměvaví a nápomocni. S čímkoliv za nimi přijdete, tak nic není nemožné. Učitelé dokážou němčinu také skvěle vysvětlit a v hodinách se probírána látka vždy opakuje, takže si to člověk i dobře zapamatuje, aniž by strávil hodiny nad učením.

Přečíst celý článek
Reference_Regensburg_Horizonte

Pobyt v Řeznu: Tomáš P.

Pan Tomáš odjel do německého Regensburgu studovat obecnou němčinu. Jak se mu v tomto malebném historickém městě líbilo? Napsal nám: „Zkušenost byla velmi pozitivní – krásné prostředí, milí ochotní lidé, výuka přátelská a kvalitní. Více k tomu asi není co dodat! Krásný den.“

Přečíst celý článek
Tomanova DID Berlin

Pobyt v Berlíně: Jarmila T.

Dobrý den paní Gultová,
je to tu skvělé. Jsem v Berlíně moc spokojená, výlet byl fajn, pak jsem si udělala i sama výlet do Charlottenburgu. Dnes mi ve škole dali informace k sobotnímu transferu, všechno funguje parádně. Moc děkuju a zdravím do Brna, Jarmila T.

Přečíst celý článek

Řezno – gotická katedrála, italský šarm a výborné vuřty

S dvoutisíciletou historií Řezna (Regensburgu) se nejlépe seznámíte, ponoříte-li se do malebných úzkých uliček středověkého centra. Jistě neminete symbol Řezna - katedrálu sv. Petra, středověký most Steinerne Brücke (Kamenný most), pod kterým teče Dunaj, Starou radnici a zámek rodu Thurn-Taxisů. Přestávku si můžete dát v jedné z bezpočtu výborných kaváren, na které jsou místní patřičně pyšní a díky nimž rádi zdůrazňují, že je Regensburg „nejsevernějším městem Itálie“. Kavárny jsou totiž schovány v klikatých uličkách, které propůjčují tomuto městu italský šarm.

Prázdný žaludek vás zavede do nejstarší výrobny klobásek v Německu (Historische Wurstkuchl), kde s i můžete pochutnat na této typické bavorské pochoutce. Regensburg, město na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, je vzdáleno cca 260 km od Prahy, 470 km od Brna a 120 km severně od Mnichova. Má okolo 150 tisíc obyvatel.

Umístění školy

Horizonte je umístěna ve čtvrtém patře kancelářské budovy v centru středověkého města Řezno (Regensburg). Vlaková stanice je vzdálena 1 km od školy.

Adresa školy: Rote-Hahnen-Gasse 12, D – 93047 Regensburg

Mohlo by vás zajímat