Irsko už v červenci obnovilo mezinárodní cestování a nadšeně očekávalo první turisty. Jazykové školy však netrpělivě vyhlížely otevření, které přišlo až 20. září 2021. Od té doby vítají mezinárodní studenty s otevřenou náručí.

Velká Británie? Ne, radši Irsko!

Pokud se jedná o volbu mezi Velkou Británií a Irskem, Smaragdovému ostrovu momentálně nahrávají značně volnější podmínky pro vstup. Bez karantény a dalších omezení může přicestovat kdokoliv, kdo má:

  • platný certifikát o očkování,
  • nebo doklad o prodělané nemoci v posledních 180 dnech,
  • nebo platný negativní test.

Stále váháte, zda pro zlepšení angličtiny vybrat Irsko? Třeba vás přesvědčí 12 důvodů, proč studovat v Irsku. Věřte, že budete ujíždět nejen na zelené, ale i pivu, humoru a tajemné kultuře.

slea-head-g61c8b30c1_640

Aktuální podmínky pro vstup na území Irska najdete na stránce Ministerstva zahraničí.

A co tipy na školy v Irsku?

Za nás mají rozhodně zelenou CES v Dublinu nebo Galway Cultural Institute. Dublin je evergreen, místo, které by měl navštívit asi každý, kdo se do Irska vypraví.

Co se týká Galway, oč méně lidí by jej s jistotou správně umístilo na mapu, o to zajímavější tohle přístavní město je. Irská kultura, nátura a nenapodobitelná atmosféra tu dýchají na návštěvníky na každém kroku.

Spanish arch

Pojďme se potkat

Tak co? Už bylo dost vysedávání doma? Pojďme se potkat. Angličtina v obklopení rodilých mluvčích volá!

 

Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vaší otázky. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.