Vítejte na škole

New Horizon College of English

Naše College ve městě Napier patří k těm opravdu malým jazykovým školám. K nám jedete studovat angličtinu, jako byste přijeli na návštěvu do rozvětvené rodiny.

New Horizon College of English byla založena již v roce 1988 a od té doby si budujeme svůj osobní vztah s každým studentem, který k nám přijede studovat.

U nás si lidé:

 • skutečně aktivně odpočinou
 • spojí svoji dovolenou s výukou angličtiny
 • najdou práci (na studentské nebo WHV vízum

Na New Horizon nabízíme studium ve malých skupinách, od začátečníků po pokročilé. Ba co víc, máme speciální program pro studenty 40+, tedy pro ty, kdož se chtějí aktivně zapojit a užít si celý pobyt v Napier na 100%.

 • New Horizon - kurzy angličtiny na Novém Zélandu - Kukabara
 • New Horizon - kurzy angličtiny na Novém Zélandu
 • Angličtina na Novém Zélandu - Kukabara

New Horizon - English Courses - Kukabara

Angličtina a aktivity pro studenty 40+

Pro vyzrálejší studenty :), tedy pro lidi ve věku 40 let a starší, máme kombinaci studia obecné angličtiny (ve třídách s ostatními mezinárodními studenty) a odpoledních organizovaných akcí.

Výuka angličtiny je vždy od 9:00 do 12:00 hod. 3 odpoledne v týdnu si pak vybíráte organizované aktivity. Ty se uskuteční při minimálním počtu 6 studentů.

Mezi populární aktivity patří návštěva muzeí, prohlídka města Napier, prohlídka ovčích farem, ochutnávky vína, lázně a vyhřívané bazény u moře a řada dalších.

Vybavení školy:

 • moderní vybavení budovy
 • studentské centrum, odpočinkové zóny
 • kuchyně s vybavením, zdarma káva a čaj
 • wifi a počítače s internetem pro studenty
 • TV, DVD a video knihovna
 • stolní tenis a kulečníkový stůl

Proč New Horizon?

 • nabízíme škálu kurzů od GE po Cambridge přípravné kurzy
 • třídy s malým počtem studentů
 • přijmeme vás, ať je vám 14 let nebo třeba 80
 • speciální měsíční program pro studenty 40+
 • relaxované prostředí malého města, blízkost oceánu, blízkost přírodě
 • krásné historicky hodnotné město s Art Deco budovami
 • celoročně příznivé klima
 • vinice a dobré víno
 • práce v zemědělství i průmyslu pro studenty i držitele Working Holiday Visa (pracovní prázdniny)

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Obecná angličtina, příprava na IELTS (25 lekcí týdně)Počet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 7 667 Kč
Název kurzu: Obecná angličtina (15 lekcí týdně) - ranníPočet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 797 Kč
Název kurzu: Obecná angličtina (15 lekcí týdně) - odpoledníPočet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 049 Kč
Název kurzu: FCE, CAE Preparation (8 týdnů)Počet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 8Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 7 854 Kč
Název kurzu: FCE, CAE Preparation (12 týdnů)Počet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 12Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 7 480 Kč
Název kurzu: 40+ (angličtina + aktivity)Počet lekcí týdně: 15+3Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 4Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 7 667 Kč

Hostitelská rodina

Nejlépe poznáte životní styl a nejlépe si vylepšíte angličtinu, když se zapojíte do „běžného“ života. Takovou možnost vám dává ubytování v rodině (homestay).

Homestay rodiny jsou pečlivě vybírány a prověřovány a všichni se na vás těší, takže povídat si o zvycích v jednotlivých zemích, je prvním a nejběžnějším tématem vašich konverzací.

Rodina vás zdarma vyzvedne na letišti při vašem příletu do města

V homestay máte předplaceny snídaně a večeře od pondělí do pátku a plnou penzi, tedy vč. obědů, o víkendech.

Kalkulace 4týdenního pobytu

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 NZD = 18.70 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Cena za studium a ubytování celkem 47 218
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 15 lekcí týdně 23 188
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 16 830
Zápisné, poplatky za nalezení ubytování 7 200
Vyzvednutí z letiště v Napier – zdarma 0
Další poplatky celkem 28 268
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena bude upřesněna v den koupě. 26 000
Cestovní pojištění (84 Kč / den pobytu) 2 268
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 75 486 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Marko M. BELS Malta Reference

BELS Malta: Milan M.

Škola byla naprosto vynikající. Obzvlášť vyučující Michelle a Arianna ukázaly velkou míru profesionality i šikovnosti při vyučování. Jejich hodiny jsou ležérní a přitom velice dobře připravené, což vytváří příjemnou atmosféru a udává hodinám rychlý spád. Musím také pochválit rodinu Agius, u které jsem bydlel.

Přečíst celý článek
reference_chamber_college_malta

Pobyt na Chamber College: Katka T.

Na Maltu letěla poprvé sama a trošku jsem se bála. Na letišti na mě čekalo taxi a dovezlo mě k host family. Ta byla moc hodná a tak jsem přestala mít strach a začala jsem si užívat Malty. Na škole jsem si našla kamarády z různých koutů světa. Vše dopadlo skvěle a těším se zase někdy příště…

Přečíst celý článek
Reference: Galway Cultural Institute

Pobyt v Galway: paní Milada

Foťák se nám rozbil asi před dvěma lety. Protože jsem si ještě nepořídila chytrý telefon, vzala jsem si do Irska s sebou štětec a barvičky a malovala jsem. Výuka jen dopoledne, žádné domácí práce, prostě spousta času. První obrázek je z Barna woods – park na západním okraji Galway.

Přečíst celý článek

Napier

V Napier je výborné počasí po celý rok a to přináší celou řadu příležitostí pro mimoškolní aktivity, sportování, výlety.

Město Napier najdete na východě Severního ostrova a s dalším podobně velikým městem, Hastings (18 km), tvoří souměstí o počtu obyvatel cca 125.000. Napier sám má asi polovinu z toho, možná o něco méně, ale je zde letiště a námořní přístav.

Každý u nás obdivuje budovy ve stylu Ard Deco, blízkost Tichého oceánu a okolní vinice. A jelikož jsme na Novém Zélandu, všude jsou ovce a sady plné ovoce a zeleniny.

Geograficky jste na Novém Zélandu nejdále od České republiky, jak jen můžete být, mluvíme-li o časovém pásmu (+10 nebo +12 hodin, což záleží na tom, zda je letní či zimní čas).

Doprava z Aucklandu, kam přiletí většina mezinárodních letů, je snadná:

 • letecky cca 1 hodinu
 • autobus jede cca 7 hodin

Umístění školy

Budova školy leží jenom 1 blok od pláže Tichého oceánu. Autobus zastavuje naproti přes ulici. V okolí jsou kavárny a nejrůznější obchody i veřejná knihovna.

Adresa školy: 1st Floor, Dundas House, 43 Station Street, Napier 4140, New Zealand

Mohlo by vás zajímat