Skip to content

Objednejte si prázdninový jazykový pobyt právě teď. Proč?

Teď je ten nejvhodnější čas na naplánování jazykového pobytu v zahraničí. Řekněte nám, po čem toužíte a my vám obratem splníme vaše cestovatelská přání. A proč teď? Protože…..


Ceny a zase ceny…

Ceny kurzů a ubytování, speciálně těch dětských, jsou celoročně stabilní. Můžeme vám však nabídnout několik destinací a škol, kde dostanete slevu. Tak neváhejte.

Nicméně, důležitou položkou je doprava, nejčastěji letecká. S ohledem na kapacity letů, zejména v letní sezóně, letenky pomalu, ale jistě zdražují. A některé přímé lety, např. na Maltu, začínají být i nedostupné.

Neváhejte a vyberte si letní pobyt na našem webu!


Dostupnost oblíbených kurzů a ubytování

U velkých škol zatím neregistrujeme komplikace s dostupností míst. Ale protože rádi nabízíme menší rodinné školy, jejich kapacita už se může pomalu plnit.

Rychle se plní specifické kurzy s různým zaměřením, kurzy v miniskupinách a profesní kurzy pro firemní klientelu.

Omezená kapacita už místy je u oblíbeného ubytování. Třeba letní rezidence pro mladé na nejlepší škole v Anglii – ELC Bristol už teď hlásí poslední místa, podobně jako rezidence se snídaní v budově školy ESE na Maltě.

Vyplňte fomulář se svými požadavky.


Mějte vše zařízeno a začněte se těšit

Není nad pocit, kdy máte letní prázdniny zařízené včas, dle vašich představ, za dobré ceny a s Tutuki. A to jak pro sebe, tak pro své děti.

Získáte od nás kompletní služby – kurz, ubytování, dopravu i cestovní pojištění.


Přidejte se k našim spokojeným klientům

Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vaší otázky. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
Nastavení soukromí
Podrobné nastavení Odmítám Souhlasím
Nastavení soukromí
Zrušit Uložit nastavení
;