Zahraničí je náš druhý domov

Všichni v Tutuki víme, o čem mluvíme. Sami jsme to totiž zažili. I my řešili rozhodování, obavy, plánování, zařizování, papírování… V určité fázi života každý z nás poznal „na vlastní kůži“ život, studium nebo práci v zahraničí.

Strávili jsme spoustu času v Austrálii, Anglii, Německu nebo na Novém Zélandu. Známe také nejrůznější místa a města v Irsku, Kanadě nebo USA. Ať už jsme byli kdekoli a věnovali se čemukoli, cizina nám učarovala a hodně nás naučila. A tohle všechno, co jsme na cestách načerpali, teď rádi předáváme vám.

Vy si tak můžete být jisti, že vám budeme spolehlivým parťákem, který nemá jen „nadrcenou“ teorii, ale je odborníkem s reálnými zkušenostmi.

V oboru působíme už od roku 2001

Na zahraniční studijní pobyty se specializujeme už pěknou řádku let. A řadíme se proto mezi nejzkušenější specialisty na českém trhu. Ale neznamená to, že se nesnažíme posouvat své schopnosti dál. Spíše naopak – i když už stoprocentně víme, „co a jak“, pořád hledáme nové výzvy.

Pracujeme na sobě, sledujeme trendy, navštěvujeme mezinárodní konference, rozvíjíme se ve spoustě oblastí. Nastavujeme si „laťku“ výš a výš, abychom vždy udělali maximum pro splnění vašich cestovatelsko-vzdělávacích snů.

Individuální přístup u nás není prázdná fráze

V Tutuki se nemusíte obávat tabulkového přístupu, který nebere ohled na vaše potřeby a možnosti. Když máte rádi jablka, nebudeme vám nutit hrušky.

Chcete cestovat a bavit se? Poznávat zajímavá místa? Prohlubovat jazykové dovednosti nebo si přivydělat? Či snad od každého trochu? Ať už je vaším cílem cokoli, budeme se snažit vám co nejvíce vyhovět.

Víme, že chuť vyrazit do neznáma a učit se vychází z méně či více hlubokých osobních pohnutek a individuálního naladění, proto vždy v prvé řadě řešíme vaše přání a plány. Až poté doporučujeme nebo sestavujeme nabídku.