Je pro vás důležité předávat svým studentům to nejlepší? Zažádejte o grant Erasmus+ a vydejte se do světa zdokonalit své pedagogické znalosti a dovednosti. Zvýšíte si tak kvalifikaci, zlepšíte se v cizím jazyce a dozvíte se, jak probíhá výuka v jiných zemích. Navíc zjistíte, jak pomocí moderních metod své žáky a studenty ještě lépe motivovat k učení, a navážete nové profesní kontakty, což je k nezaplacení.

Program Erasmus+ pro učitele a zaměstnance škol

Erasmus+ je z mnoha důvodů velmi oblíbený vzdělávací program Evropské unie, jehož výhod hojně využívají žáci, studenti, učni a ostatní mládež. Má však rozhodně co nabídnout i učitelům, odborníkům ve vzdělávání, nepedagogickým odborníkům, vedoucím odborného výcviku či dalším zaměstnancům škol. Pokud chcete i vy značně zlepšit své dovednosti, znalosti, odbornost či úroveň cizího jazyka, využijte skvělé šance a posuňte se profesně o velký krok dál. Z této zkušenosti budete bez pochyb čerpat mnoho let nejen vy, ale báječně podpoříte i rozvoj celé školy.

Jak Erasmus+ funguje?

Jistě vás zajímá, jak celý program funguje a jak můžete grant získat. Abyste nemuseli vše složitě hledat a zjišťovat, veškeré informace jsme pro vás sepsali do přehledného článku.

Dozvíte se v něm:

✔ Co je Program Erasmus+

✔ Kdo se ho může zúčastnit

✔ Kam můžete v rámci programu vyrazit

✔ Důvody, proč se vydat na zkušenou do zahraničí

✔ Informace k výjezdům a pobytům pro učitele a zaměstnance škol

✔ Kolik vás to bude stát

✔ Jak se přihlásit do programu

✔ Typy výjezdů a na jak dlouho můžete vyjet

✔ Jaké jsou podmínky přijetí

✔ Jakou finanční podporu dostanete atd.

Začtěte se do článku ›› a zjistěte vše potřebné k Programu Erasmus+ pro učitele a zaměstnance škol.

Skvělá volba…

Nenechte si ujít ideální příležitost a zdokonalte se ve světě v mnoha (nejen) profesních oblastech. Pokud se rozhodnete vyrazit vstříc dalšímu vzdělávání se v rámci Programu Erasmus+, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem vhodné partnerské školy či organizace, letenkami, cestovním pojištěním nebo přípravou pobytu.