clubclass-malta-aktivity-kukabara

Pobyt na Maltě

Pro pana Martina Š. jsme zařizovali pobyt na Maltě na škole ClubClass. Zařizovali jsme:

  • obecnou angličtinu na 3 týdny
  • ubytování v apartmánu
  • polopenzi

A jak se líbilo na škole ClubClass?

Dobrý den,

díky moc, pobyt jsem si užil a myslím, že se i moje angličtina poněkud zlepšila. Ze školy jsem byl nadšený, měl jsem výborné lektorky, jedna byla z Ameriky a druhá ze Skotska.

Opravdu bych jen těžko hledal, co té škole vytknout, myslím, že je výborná. Všichni byli příjemní, ochotní, prostě paráda. Škola nabízí taky docela zajímavé aktivity, které se každý týden obměňují (výlety, lekce tance, cvičení apod.). Člověk si taky může půjčit knížky v angličtině, podle svého levelu, ve škole je studovna, prostě parádní zázemí… Pokud jsem něco potřeboval, mohl jsem kdykoli přijít na recepci a vždycky mi pomohli, navíc s úsměvem…

Co se ubytování týká, rovněž si na nic stěžovat nemohu, problém byl jedině s připojením k internetu, které v rezidenci prakticky po celou dobu nefungovalo a myslím, že to ani v budoucnu nebude o moc lepší. Příště bych si už také neobjednával polopenzi, protože ta rezidence je opravdu velmi dobře vybavena (včetně nádobí apod.) a v okolí je dostatek možností si nakoupit jídlo nebo někam na ně zajít. Jinak ale jídlo bylo fajn. Trochu mě překvapil poplatek za užití pračky a sušičky 6 a 4 EUR, což se mi zdá skoro hodně, zejména pokud by tu člověk byl déle.

Pro mě to byla zajímavá zkušenost nejen z hlediska výuky angličtiny, ale i z toho důvodu, že jsem se setkal s mnoha lidmi z Jižní Ameriky, bylo tam spousta studentů z Kolumbie, Brazílie apod. Můj spolubydlící byl z Venezuely. Jsem za to moc vděčný, jen trochu lituji, že jsem se k takovému pobytu neodhodlal dřív.

Srdečně zdravím a moc děkuji.

Martin Š.