Vítejte na škole

Zoni Language Centres – Miami Beach

Škola se nachází v nejslavnější a nejoblíbenější oblasti Miami Beach na oblíbené South Beach přezdívané též SoBe.

Jazyková škola Zoni Language Centres je na trhu přes 20 let. Studovat na Zoni můžete i na Manhattanu a také v dalších čtvrtích New Yorku (Flushing, Brooklyn, Jackson Heights) nebo v New Jersey (Elizabeth, Passaic, West New York).

Oblast Miami Beach je jednou z nejvyhledávanějších letovisek Ameriky. Nekonečné pláže jsou tu rozloženy v délce dvanácti mil. Tou nejznámější pláží je právě South Beach, která zabírá nejjižnější 3 míle oblasti.

Miami má velmi pestré složení obyvatelstva. Běloši sice tvoří 72 % místní populace, ale jen 10 % není hispánského původu. Více jak polovina obyvatel tedy mluví španělsky, a tak máte jedinečnou možnost procvičovat nejen angličtinu ve škole, ale také španělštinu v hostitelské rodině.

Terasa školy Zoni Miami Beach

Výuka a aktivity

Kromě kurzů obecné a intenzivní angličtiny se můžete také připravovat na zkoušky TOEFL (pokud plánujete studovat na univerzitách v USA) nebo mezinárodně uznávané Cambridgeské zkoušky (FCE, CAE).

Škola pro vás také organizuje mimoškolní aktivity. Těšit se můžete na výlety do Disney World, Key West nebo Everglades. Populární jsou také víkendové cesty do New York City.

Vybavení školy na Miami:

 • 4 interaktivní třídy
 • Wi-Fi po celé budově školy
 • společenská místnost
 • terasa

Proč Zoni Miami Beach?

 • 200 metrů od známé Miami Beach
 • interaktivní výuka
 • kvalifikovaní učitelé
 • mladí studenti z celého světa
 • vlastní studijní materiály
 • výběr atraktivních mimoškolních aktivit
 • více než 20 let zkušeností

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Intenzivní angličtinaPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 564 Kč
Název kurzu: Semi-intenzivní angličtinaPočet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 093 Kč
Název kurzu: Příprava na TOEFLPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 5 650 Kč
Název kurzu: Příprava na FCE, CAEPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 8-11Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 5 864 Kč

Studentské koleje

Nová renovovaná budova studentských kolejí leží v srdci South Beach pár minut pěšky od školy. Nachází se 3 bloky od pláže a kousek od známé Lincoln Road, ulice se spoustou restaurací a obchodů.

V pokojích je základní vybavení a postele nad sebou.

Studia / apartmány

Můžete si pronajmout studia či apartmány, které jsou rozmístěny v různých budovách. WiFi je k dispozici v každém bytě. Ceny se liší dle sezóny a typu studia či apartmánu. Dostupnost i ceny se upřesňují se školou dle data příjezdu a délky ubytování.

 

Hostitelská rodina

Ubytování v hostitelské rodině si můžete rezervovat na minimálně 4 týdny (a více). Většina rodin je vzdálena cca 35-60 minut od školy místní dopravou (metrem či autobusem).

Na výběr máte vybavené jednolůžkové nebo dvoulůžkové (pro 2 cestující společně) pokoje. Pokoje si v průběhu pobytu uklízíte sami. Součástí ceny za ubytování je i strava od pondělí do pátku, a to buď polopenze nebo pouze snídaně.

Kalkulace 4týdenního pobytu

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 USD = 21.40 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Cena za studium a ubytování celkem 61 045
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 20 373
Ubytování v rodině, samostaný pokoj, polopenze 31 042
Registrační poplatek, poplatek za nalezení ubytování 4 280
Vyzvednutí a dovoz na letiště 5 350
Další poplatky celkem 18 596
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny 15 000
Cestovní pojištění (124 Kč / den pobytu) 3 596
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 79 641 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Reference: Vanessa Milner - Kukabara

Vanessa Milner – Milner School

Pavla Gultová, zakladatelka Tutuki, pracovala pro Vanessu Milner v Londýně. Na Milner School of English vedla marketing. Vanessa o agentuře napsala: Pavla and her team share so much experience that I cannot imagine a better equipped team to run Tutuki!

Přečíst celý článek
Reference: Kanada

Studentka ve Vancouveru: Romana

Škola náročná, ale to vy víte, nic neodpustí. Pokud není docházka v pořádku, tak body dolů a nepustí vás do dalšího levelu. Ale to se mě netýká, protože jak je známo, kdo si to platí, tak se k tomu staví úplně jinak. Už na sobě cítím i mírné pokroky. Nedovedu odhadnout jak velké, ale angličtina je rozhodně lepší.

Přečíst celý článek
Vojta_Kanada

ILAC Vancouver: Vojta K.

Chtěl jsem si vyřešit angličtinu jednou provždy a hledal jsem místo, kam bych mohl odjet. Společně s Jitkou z Tutuki jsme nakonec zvolili školu ILAC, která přijímá i úplné začátečníky. Odletěl jsem do Kanady na 16 týdnů a protože mám rád přírodu, vybrala mi Jitka město Vancouver.

Přečíst celý článek

Miami Beach

Miami Beach je populárním letoviskem se zlatavou písčitou pláží, která se táhne do délky 12 mil. Je součástí Miami, jehož hlavní část leží na pobřeží Biscayne Bay, v němž je mnoho přírodních i uměle vytvořených bariérových ostrovů. Tím největším je právě Miami Beach.

Město je složeno z několika čtvrtí. Nejpopulárnější je South Beach, které je známé nádhernými plážemi i bujarým nočním životem. Miami a Miami Beach spojuje oblíbená scénická cesta kolem zátoky Biscayne Bay. V South Beach najdete nejvíce domů vystavených ve stylu art deco (dekorativním stylu, který vznikl ve Francii a kombinuje prvky kubismu, futurismu či secese). Historická čtvrť s desítkami barevných domů je rozložena podél Ocean Drive a Collins Ave.

Poloha školy

Škola Zoni se nachází právě v art deco čtvrti, jen pár kroků od písčité pláže South Beach. Je umístěna ve dvoupatrové budově s terasou na Collins Ave.

Adresa školy1434 Collins Ave, Miami Beach, FL 33139, USA

Mohlo by vás zajímat