Vítejte na škole

ULearn English School Dublin

Škola ULearn otevřela své dveře mezinárodním studentům v roce 1988, a tím se zařadila k nejstarším školám v Dublinu.

Naše poslání je těch necelých 30 let stejné: pomáhat vám, studentům, ve vaší cestě za angličtinou a zároveň vám maximálně zpříjemnit pobyt v mladém a moderním Dublinu. Od chvíle, kdy k nám dorazíte, se vám snažíme věnovat maximální pozornost. Věříme, že tu oceníte kvalitní výuku, příjemné ubytování a plný mimoškolní program.

 • Angličtina v Irsku - Kukabara

Ulearn - kurzy angličtiny v Dublinu

Vybavení školy:

 • opravená gregorianská budova
 • 7 plně vybavených tříd
 • v létě extra třídy v místní univerzitě
 • počítačová místnost
 • malý prostor se sezením venku
 • zdarma WIFI
 • studovna a malá kuchyňka

Filosofie ULearn

Hodnota všeho, co děláme, vychází ze 4 základních pilířů:

 1. Plánování - víme, že každý z vás je jiný. Vytěžit z těchto rozdílů příležitosti pro každého z vás chce velké zkušenosti a připravenost našich lektorů. Proto je studium každého z vás pečlivě naplánováno a konzistentně vedeno pomocí moderních výukových metod. A to vše v malých třídách, a tak individuální přístup máte zaručen.
 2. Umístění - naše škola je umístěna přímo v centru Dublinu s výhledem na jeden z nejmalebnějších parků v Evropě – Saint Stephen’s Green. Budete tedy nejen blízko obchodů, ale také v dosahu MHD. V Dublinu můžete navíc využít služby pronájmu městksých kol se 44 stanovišti.
 3. Proces - komunikace je základem našich výukových metod. Hraje klíčovou roli při pilování 5-ti základních oblastí výuky angličtiny – čtení, psaní, poslechu, mluvení a výslovnosti. Všichni naši učitelé jsou řádně kvalifikováni a umí udržovat vysoký standard a dynamickou atmosféru ve třídách.
 4. Aktivity, které baví - chceme, abyste na život v Dublinu jen tak nezapomněli. Dublin má totiž svůj charakter, šarm a specifickou kulturu. Proto sestavujeme mimoškolní program tak, abyste jej co nejvíce poznali. I muzea, galerie, koncerty, hospůdky apod. jsou důležitou součástí studia jazyka v Irsku.

Proč studovat na Ulearn?

 • výborná cena, často o polovinu nižší než u ostatních škol v Dublinu
 • umístění přímo v centru Dublinu, v blízkosti dopravy, obchodů, hospůdek, kaváren
 • malá škola s osobním přístupem, kdy si pamatujeme jména všech našich studentů
 • vysoká úroveň našich lektorů
 • vyvážený národnostní mix

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Obecná angličtina (15 lekcí týd. - ranní) Počet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 3 799 Kč
Název kurzu: Obecná angličtina (20 lekcí týd. - ranní)Počet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 4 716 Kč
Název kurzu: Obecná angličtina (15 lekcí týd. - odpolední)Počet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 3 144 Kč
Název kurzu: Obecná angličtina (20 lekcí týd. - odpolední)Počet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 4 002 Kč
Název kurzu: Intenzivní angličtina (30 lekcí týd. - ranní)Počet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 6 681 Kč

Hostitelská rodina

Hostitelské rodiny vám připraví snídani a večeři každý den. A jako bonus dostanete náhled do typické irské rodiny, kde můžete i po škole procvičovat svou angličtinu.

Apartmán

Apartmány jsou pro studenty od 18 let a pro ty, kteří si chtějí užít svobodný pobyt přímo v srdci Dublinu. Všechny apartmány máme v pěší vzdálenosti od školy a jsou bez jídla. K dispozici máte jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje.

City Centre Student Hostel

City Centre Student Hostel je vzdálen cca 5 minut chůze od školy. Na pokoji budete s ostatními studenty naší školy. WIFI zdarma.

Kalkulace 2týdenního pobytu v nízké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.20 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Vysoká sezóna: 1. 7. – 30. 9. 2018

Cena za studium a ubytování celkem 22 663
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina – ranní, 15 lekcí týdně 7 598
Ubytování v rodině, samostaný pokoj, polopenze 10 218
Zápisné, poplatky za nalezení ubytování 3 013
Vyzvednutí z letiště v Dublinu 1 834
Další poplatky celkem 6 588
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena bude upřesněna v den koupě. 6 000
Cestovní pojištění (42 Kč / den pobytu) 588
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 29 251 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Verčiny zážitky z Dublinu - Kukabara

Pobyt v Dublinu: Veronika G.

Byla jsem tam velmi spokojená jak s přístupem vyučujících, tak s programem, který pro nás připravovali během celého pobytu. Zdokonalila jsem se v řeči a poznala krásy nejen města, ale i celého Irska. Ráda na pobyt i kurz vzpomínám a ráda bych se tam jednou vrátila a dále si rozšířila své jazykové dovednosti.

Přečíst celý článek
Reference: Klarka Irsko

O pobytu v Dublinu: Klára

Dublin je okouzlující město a zvolit školu v legendárním Temple Baru bylo trefou do černého! Pavla Gultová mi vysvětlila tamní systém i na co si dát pozor při výběru školy. Během 3 měsíců studia jsem měla FCE v kapse. Takže úkol splněn. Pavle patří můj velký dík, výběr dražší školy se mi několikrát vrátil.

Přečíst celý článek
Pobyt na GCI v Galway - Kukabara

Metodický kurz v Irsku: Miluše V.

Díky Vám si užívám v zelenkavém ráji (chtěla jsem napsat v ráji všech odstínů zelené, ale to má blbé konotace). Všechno funguje skvěle, celý přesun, ubytování – paní domácí je kouzelná, spolubydlící fajn, jídlo víc než dostačující, škola blízko, Galway je jako stvořené pro mě.

Přečíst celý článek

Dublin

Dublin je hlavní a největší město Irska, které čítá cca 500 000 obyvatel (celá oblast Dublinu včetně přilehlých částí pak 1,2 mil. obyvatel).

Dublin má svůj vlastní specifický ráz, jisté charisma. Pyšní se nejen bohatou historií, ale také zajímavou současností. Je to místo s pozoruhodnou koncentrací literárních i hudebních osobností.

Dublinem protéká řeka Liffey, která ho dělí na chudší severní a bohatší jižní část.

V Dublinu budete mít na co se koukat. Nejen historické budovy, ale i moderní architektura tu má své místo (např. Millenium Wing nebo Monument of Life). Nakupovat můžete na O’Connell StreetHenry Street a Talbot Street. Nejhlouběji do peněženky sáhnete na proslulé Grafton Street.

Kromě slavných osobností tu také naleznete neméně slavné značky Guinness a JamesonGuinness Storehouse i Old Jameson Distillery stojí jistě za návštěvu.

Poloha školy

Škola ULearn English School se nachází na malebné a bezpečném náměstí největšího městského parku St Stephens Green přímo v centru Dublinu.

V blízkosti máte veškeré turistircké atrakce i obchody, kavárny i legendární Temple Street s pestrou nabídkou hospůdek a kaváren.

Adresa školy: 97 St Stephen’s Green, Dublin 2, Irsko

Mohlo by vás zajímat